ProSadGuru.com

Modne płot w ogrodzie: instrukcja na tworzeniu własnych rąk

Rustykalny styl nie jest pierwszym roku pozostaje na szczycie popularności. Jego wartość dla naturalnego i naturalność, prostotę i zwięzłość. Drewniane meble ogrodowe, ogrodzenia w kraju, tworząc swój własny młyn i potoku gaworzenia - niezbędny atrybut stylu rustykalnym. Popularne ozdobą osiedla Dzisiaj jest koszyk ogród lub taczki, służąc jako jasny Łóżka w stylu country. Aby odróżnić teren rekreacyjny, kwitnienia ogród, w ogrodzie jest często używany ogrodzenia gałązek około 1 m wysokości. To wtapia się w krajobraz okolicy, inwestycje nie są wymagane, można ozdobić go z słoneczniki, glinianych doniczkach lub garnków żelaza.

plecionka z desek

Przykład ogrodzenia płytek

Film: Jak zrobić pergolę lub Wiata swoje ręce

Wiklinowy płot z rękami udało się stworzyć od niepamiętnych czasów. Dziś jest to nie mniej praktyczne i opłacalne rozwiązanie dla tej części. Zalety jego stosowania kilka z nich:

  1. Wyplatania używane tylko materiałów przyjaznych dla środowiska. Odpowiednie gałęzie wierzby, leszczyny, racjonalne wczasowicze z kolei pozwoliło pędy cięcie malin, jabłek, winogron, derenia. Jest to piękny płot z gałęzi są połączone w tekstury, grubości i wysokości. Efemeryczne uważane płot z trzciny i Ożypałka przegap je przez 3 lata. Ulubionym materiałem dla wielu kierowców - wierzba. Roślina jest powszechna, znana jest wytrzymałość i trwałość.
  2. Estetyczny wygląd jest charakterystyczny dla każdego drzewa. Ogrodzenia wykonane z wierzby lub innych gałęziach zawsze będzie mieć przyzwoity widok, niezależnie od wybranej metody tkania.
  3. Płot z rękami dać można zrobić za darmo, jeśli zaliczka podaż gałęzi i patyków o odpowiednim rozmiarze.

Rodzaje kraj wiklinowy płot

Ogrodzenia gałęzi są podzielone na grupy zgodnie z procesem tkania i materiał wykonania. Powszechnie uważany model poziomy te rzemieślników splot delikatne wzory winorośli, loki, i innych elementów, podziwiać znakomitą jakość wykonania i nienaganne kunsztu. Sposób pionowy urządzenia jest problematyczne, że wspornik jest konieczne mocowanie w pionie i w poziomie. Warto zauważyć, że długość gałęzi zajmuje 20 cm większej niż żądanej wysokości ogrodzenia.

Nachylenie tkania skomplikowane 2 poprzednie wersje, ponieważ wsparcie jest często niezbędne do zlokalizowania i oddzielne gałęzie tkać na przekątnej.

Domek płot z rękami może zrobić, nie tylko z barów, ale także przeplatających desek tworząc solidną barierę bez przerw. Do wytwarzania podpór odpowiedni metal i cegły. Główną zaletą ogrodzenia - estetyczny wygląd zewnętrznej i wewnętrznej. Jeśli opcja zarządu otrzymał drogie, można je zastąpić płotem, jest o wiele tańszy. Trwalsze uznane za gotowe modele PVC, nie boją się wilgoci, słońca i szkodniki, ale są droższe niż wszystkich poprzednich wersjach.

Przykład montażu paneli ogrodzenia jest pokazane w filmie.

Dla zbierania bary wysokiej jakości

Gałązki zebrane praktycznie przez cały rok, z wyjątkiem dwóch pierwszych miesiącach letnich, kiedy krzewy zaczynają młodych pędów, aw zeszłym roku nie były jeszcze dojrzałe. Najlepszą porą do zbioru winorośli - początek jesieni. Sap spowalnia przepływ w tym okresie, kora jest dobrze wyczyszczone. Pręty cięte doświadczonych mistrzów zalecane do czyszczenia przez 2-3 godzin. Jeżeli nie można szybko usunąć zgromadzone oddziały z kory, a następnie są zachęcani do moczyć przez kilka dni w wodzie.

Do ogrodzenia można stosować gałązki z korą, jeśli ta opcja garnitury i spędzić czas czyszczenie nie jest pożądane.

Ogrodzenie w kraju, z ich własnymi rękami jest tradycyjnie wykonane z wierzby i leszczyny. Jeśli nie można zaopatrzyć się na krzewie, zawsze można skorzystać z gałęzi drzew ogrodowych, pozostałych po przycinaniu. W celu utworzenia dużej ogrodzenia muszą gałęzie grubości 2-3 cm, na dekoracyjne ogrodzenia. - 2,1 cm Początkowo formy wstępnej wygląda kolor biały, zachowują one bieli może być nadtlenek wodoru. Kompozycja jest stosowana do każdego trzpienia traktuje preformę pozostawiono na kilka dni na słońcu.

Na jasnym odcieniu brązowym można zastosować inną metodę. Pręty ułożone w dużym pojemniku wsypanie wrzącej wody, dodawanie nadmanganianu potasu. Aby winorośli ciekawe kolory można używać, a barwniki aniliny. Wiklinowy płot muszą być obsługiwane. Większość kołki użytku o średnicy większej niż 5 cm. W celu przedłużenia trwałości ogrodzenia, mogą one zastąpić profil metalowy, zawory, rury z tworzyw sztucznych.

Krok po kroku produkcyjnym ogrodzenia wierzby

płot z rękami

wierzba ogrodzenie

Do pracy należy przygotować:

  • wierzba prutki-
  • wspiera o średnicy 5 cm, a bardziej lub
  • Pazur młotek, ostre nozh-
  • antyseptyczny kistochku-
  • Przewód do mocowania.

Wideo: Kapelusz z rękami na Helenę Filonov

Jak zrobić ogrodzenie z ich ręce atrakcyjne i wiarygodne? Gałęzie są elastyczne, są one zalecane do pary. Spiczaste końce słupki, które będą służyć jako wsparcie traktuje się środkiem antyseptycznym lub zwęglenia w ogniu. Ogrodzenia służył dłużej kopać rów do montażu słupów i przelewa swoją warstwę drenażową z piasku lub żwiru.

Pomoc Pierce Ogrodzenie przyszłości w odległości 0,5-0,8 m od siebie. Jeśli wybierzesz pionową drogę do tkania konieczne jest dostarczenie przez 3 krzyżem między klepkami. Z poziomym tkania gęste pnącza owijają się wokół końca pierwszego numeru, a następnie swój zakład w drugim filarze i tak dalej aż do końca pręta. Każde puste powinien być kontynuacją poprzedniego. skrzyżowanie zaleca się naprawić przewody.

Film: Szkolenie meble domek ogrodowy z rękami

gałęzie okresowo zagęszczony, grzechotanie młotek je cieśli. Po zakończeniu ogrodzenia przedłużyć żywotność traktowane antyseptyczne. Tanie i asystent środkiem jest olej silnikowy.

Aby ostatecznie niższe gałęzie zespół nie spadnie na ziemię, jest przymocowany do górnego drutu.

Z takim ogrodzenie będzie wyglądać właściwe kwiaty wieloletnie, słoneczniki, róże wspinaczkowe, traw. Wystrój na numer można powiesić stare buty, buty, lapost, dzban, dywanie lub innych przyborów rustykalnym.

Przy podejmowaniu decyzji, jak zrobić ogrodzenie z rąk, nie jest konieczne, aby ograniczyć do tradycyjnych opcji. Żywopłot lub wiklinowy płot - presentable pomysłów dla krajobrazu strefie podmiejskiej. Wyglądają nie gorzej niż drogich ogrodzeń, ale inwestycje funduszy wymaga praktycznie żadnej.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Krajobrazu - strona 4Krajobrazu - strona 4
Ogród starodachnom stylOgród starodachnom styl
Korzystanie z trawników w połączeniu z wiejskim stylu - czy to możliwe?Korzystanie z trawników w połączeniu z wiejskim stylu - czy to możliwe?
Jak zrobić ogrodzenieJak zrobić ogrodzenie
Kilka pomysłów na projekt ogrodzeniaKilka pomysłów na projekt ogrodzenia
Ogrodzenia w tradycji japońskiejOgrodzenia w tradycji japońskiej
Wierzba ogrodzenieWierzba ogrodzenie
Rosyjski ogród, nie utrzymany trawnik i łąkiRosyjski ogród, nie utrzymany trawnik i łąki
Ogród rustykalnyOgród rustykalny
Dekoracyjne ogrodzenia z rękamiDekoracyjne ogrodzenia z rękami
» » » Modne płot w ogrodzie: instrukcja na tworzeniu własnych rąk
© 2022 ProSadGuru.com