ProSadGuru.com

Kreatywne pomysły do ​​dekoracji ogrodu

Wraz z nadejściem ciepłych porach roku przychodzi czas na wdrożenie nowych pomysłów dla ogrodu, bo jego własna strefa podmiejska - to świetna okazja do odkrywania twórczego potencjału w pełni. Należy pamiętać, że daczy - to nie tylko obszar roboczy do ogrodu i ogród w kłopoty, ale również teren rekreacyjny, gdzie ludzie przychodzą rodziny ponownie uciec z miasta.

Wielu właścicieli terenów przydomowych interesujących oryginalnych pomysłów, które można wdrożyć za pomocą prostych narzędzi i wyposażenia. Pomysły na ogród z własnymi rękami przez długi czas będzie porwać twórczy nastrój letni mieszkaniec, materiał improwizowany nie wymaga nakładów finansowych, a także tworzyć z może to być naprawdę wyjątkowe dekoracje ogrodowe.

Tkania oddziałów jako wystrój opcji

pomysły na ogród

Dekoracja ogrodzenia

Może się wydawać, że nic specjalnego w płot z wikliny. To rozwiązanie projektowe będą skutecznie pokonać zewnątrz strefie podmiejskiej, stylizując go pod dom prawdziwy kraj. Wymagać to będzie w ogóle nic: pewną liczbę biegunami i gałęzi wierzby. Kołki muszą być wbite w ziemię w tej samej odległości, a następnie umieścić poprzez ich gałązki wierzby w szachownicę. Że będzie miał oryginalny rustykalny ogrodzenia.

Warto zauważyć również, że z regularnego podlewania ogrodzenie jest w stanie zakorzenić się i zmieni kolor na zielony. W wyniku konwencjonalnego ogrodzenia włączy piękny żywopłot. Podobnie, można załączyć i oddzielić małą klumbochki stosując inną liczbę kołków. Dzięki elastyczności Chłop prętów mogą tworzyć różne formy zabezpieczeń.

Wideo: Pomysł obszar podmiejski projekt

Pomysły na ogród z własnymi rękami - to zawsze zabawne i ekscytujące, można eksperymentować bez końca na miejscu. Co twórczą wymyślić zaskoczeniem dla gości? Ciekawą opcją dla kreatywności - tworzenie altany krzewów owocowych. Ta niezwykła i bardzo przydatny pomysł na pewno trzeba spróbować każdy właściciel własnej stronie kraju.

Wszelkie dworek w potrzebie strefie rekreacyjnej i można budować poprzez meble ogrodowe i pięknie zdobionych ogrodzeń roślin owocowych.

Taka innowacja jest nie tylko udekorować witryny, ale również przynieść podwójną wartość dodaną. Jeśli jest to pożądane, może być umieszczony w pobliżu łóżka wykonane z opon. Na początek będzie musiał znaleźć odpowiednią lokalizację dla altance. Wtedy trzeba instalować wokół mebli z wikliny kraty, na której będzie zwijać i rośliny owocowe, takie jak maliny. Ten krzew będzie całkowicie zakrywają ramę, wypełniając odcień Arbor, zieleń, lato chłodne i niesamowite aromat. Gdy owoce są dojrzałe, możliwe będzie również cieszyć.

Ważne jest, aby pamiętać, że w maliny - nie jest powój, nie potrafi owinąć klatkę niezależnie, więc właściciel będzie musiał dbać o podwiązka trafia do pawilonu, aby stworzyć iluzję malin krętych. W ten sam sposób mogą być budowane i altanka z winogron. Niekoniecznie tworzyć berry zabezpieczenia, w ten sam sposób można sadzić ogórki, squash, ozdobne dynie, które nie tylko przyciągną oryginalną altana, ale również daje regularne zbiory.

Chalet pomysły w filmie.

zlew ogrodowy z rękami

Ponieważ domek głównie polega na pracy na ulicy, tam jest niezwykle konieczne i poza zlew. Aby zbudować taką maszynę użytecznych nie jest trudne, do tego trzeba wszystkie te same narzędzia przydatne:

 • stary nieprodukcyjnym maszynę do szycia, a raczej jego stanina-
 • sklejka pozostały po remonta-
 • Zbiornik ocynkowany lub nerzhaveyki-
 • małe metalowe tazik-
 • mechanizm spustowy i syfon kran-
 • Płytki do dekoracji.

W jaki sposób można skonstruować zlew na własną rękę? Procedura będzie następująca:

 1. Najpierw trzeba zdecydować, jaki rozmiar będzie konieczne, aby zobaczył kawałek sklejki. Jest możliwe, aby wyciąć otwór o parametrach 500 * 800 mm. Po tym czasie jest konieczne, aby przetworzyć specjalnych środków ochronnych, ponieważ konstrukcja będzie znajdować się na zewnątrz w wyniku arkusz sklejki.
 2. Istniejący blat trzeba wyciąć otwór, przytrzymać rurę spustową zamontować syfon przez nią.
 3. Rama maszyny do szycia konieczne jest, aby ustalić blatu przy pomocy śrub.
 4. Następnie na stole do oznaczenia miejsca, gdzie nie będzie dachówka ceramiczna. W tym celu konieczne jest, aby umieścić na nim miskę, a jego dno okrąg, mający swój kształt na powierzchni. Teraz możemy przygotować sobie miednicę. W tym celu, jego dolny trzeba wyciąć otwór o odpowiedniej wielkości, aby zostać z nim połączony rurą odpływową. Następnie można przystąpić do najbardziej twórczą część procesu - w obliczu blaty płytki. Aby rozwiązać będzie potrzebował specjalnego kleju do płytek. Gdy blat jest gotowy, należy wstawić miednicę i miednicy podłączyć wąż spustowy i urządzenie.
 5. pomysły na ogród

  Pomysł zlewu ogrodzie

  Ponadto, wszystkie zbiorniku, z którego może być dostarczany do samej wody. Zbiornik należy wyciąć mały otwór do montażu dźwigu. Pojemność ustawione na powierzchni pionowej, gdzie będzie i umywalką.

Do pracy, nie można wybrać tylko ramkę na maszynie do szycia, to pasuje do każdego stołu lub nocna stary. W pobliżu można umieścić na grilla, zrobić Cegła kamień piekarnik, czy taka struktura jest już dostępny.

Wideo: Art-house. Część 2: Kreatywne pomysły // FORUMHOUSE

meble ogrodowe i inne dekoracje

Wielkie pomysły dla ogrodu i ogrodu mogą być realizowane z wykorzystaniem dobrze dobrane meble ogrodowe. To nie jest trudne do skonstruowania za pomocą improwizowanych środków:

 1. można umieścić razem ławę istniejących drewnianych bali, a jej nogi wyposażone cylindrycznego brevnyshek.
 2. Daje szczególny urok na ławce w ogrodzie od prostych, z grubsza młotkiem razem dzienników. Ta niezwykła konstrukcja jest idealnym rozwiązaniem w letnim domku.
 3. Nawet zwykły konopi może służyć jako miejsce do biesiadowania, jeśli robią przycinać i ich prezencji.

Cokolwiek to było, ale strefie podmiejskiej w potrzebie piękne dekoracyjne projektu, który będzie pełnić funkcję czysto estetyczną. Mogą one służyć do wielu figurek ogrodowych, takich jak słynne karłów. Można wybrać i większych akcesoriów ogrodowych w oparciu o wielkość terenu i osobistych preferencji właściciela.

Ciekawe pomysły na ogród - różne postacie opon, pięknie malowane i wystawiane w ogrodzie.

Ogrodnictwo: co o tym myśleć?

Zaprojektuj ogród własnymi rękami - to całkiem wykonalne zadanie, jeśli właściwie do czynienia z metodami projektowania niektórych urządzeniach. Wszystkie łóżka mogą być zbudowane ze zwykłych drewnianych skrzyń, palet, nawet z blach, będą wyglądać estetycznie. Nowe pomysły zawsze mogą pochodzić nie tylko z ogrodu, ale ogrodzie.

Zrób owoców i warzyw ogród własnymi rękami, można za pomocą tylko jednego drzewa, zbudowany z desek i kłody szklarnie, klombów, płoty, altany, ławki. Drewno - materiał naturalny, to idealnie pasuje do krajobrazu wiejskiego. Twoje pomysły są tak zróżnicowane, że jest mało prawdopodobne, ktoś będzie pozostawiony bez ciekawą opcją.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Dekorowanie ogrodu z własnymi rękamiDekorowanie ogrodu z własnymi rękami
15 Piękne ścieżki ogrodowe dla Twojego ogrodu15 Piękne ścieżki ogrodowe dla Twojego ogrodu
Pomysły na zaprojektowanie ogrodu: piękny ogród bramyPomysły na zaprojektowanie ogrodu: piękny ogród bramy
11 Pomysły używać kamieni w ogrodzie11 Pomysły używać kamieni w ogrodzie
Ozdoby ogrodowe z rękamiOzdoby ogrodowe z rękami
Kreatywne pomysły dla ogroduKreatywne pomysły dla ogrodu
Kwietniki w kraju własnymi rękamiKwietniki w kraju własnymi rękami
11 Pomysły rzemiosło starych opon11 Pomysły rzemiosło starych opon
Kilka pomysłów na projekt ogrodzeniaKilka pomysłów na projekt ogrodzenia
Jak urządzić ogródJak urządzić ogród
» » » Kreatywne pomysły do ​​dekoracji ogrodu
© 2022 ProSadGuru.com