ProSadGuru.com

Młyn Garden: Technologia tworzyć własne ręce sklejki

Wideo: głośno myśląc 2.0 sprawia dekoracyjną młyn własnymi rękami

Dokonać bramkowe niezwykły i niezapomniany ma praktycznie każdy Chłop. Doskonały pomysł, aby urządzić terytorium - dekoracyjne młyn do ogrodu, a ich ręce mogą zrobić model z drewna, cegły i kamienia. Wyglądać reprezentacyjny wygląd z pojemników na kwiaty. Odpowiednie do żarówek sadzenia, petunia, powój, groszek i inne bezpretensjonalne kwiaty.

Dodaj ogród modele stworzone własnymi rękami, może być wokół stawu, przy altance lub stone Creek, gdzie jest wystarczająco dużo otwartej przestrzeni i nie występują poważne przeszkody dla wiatru. W otwartej części ustalonej konstrukcji ostrza będzie zawsze w ruchu, dając strukturę i naturalności nienaganny.

Wideo: Jak zbudować drabinę ze sklejki? - Villa 29.03.2014

Funkcjonalność lub wystrój?

młyn własnymi rękami

Wiatrak w ogrodzie

Wzory dekoracyjne zwykle wyprostowany mały rozmiar, ozdobić je z dodatkowymi akcesoriami. W razie potrzeby, budynek może być przekształcony w strukturze funkcjonalnej:

 1. Jeśli ogród w stylu rustykalnym, w młynie można zorganizować dowolną budowę altany lub gospodarczą, do przechowywania narzędzi i inne szczegóły.
 2. Młyn na miejscu często jest ustawiony do włazów wystrój, dołów kompostu i innych podejrzanych miejscach.
 3. Wiatrak budynek może być wykorzystywany jako dom dla dzieci do zabawy.
 4. Budowa z kamienia lub cegły nie jest trudno przekształcić w poręczny grill.
 5. Gardeners Urządzenie wietrzne pomoże odstraszyć brzydkie moli. łopatki wirujące i stopy wykopanych w ziemi, będzie produkować wibracji, zapobiegając nieproszonych gości sprawować na miejscu.
 6. Eksperci uważają takie struktury nie są zasłużenie zapomniane relikty przeszłości. Jednym z takich zmodyfikowana konstrukcja może zapewnić wakacje w domu wystarczająco dużo energii do ogrzewania i ciepłej wody.

technologia montażu wiatrak dekoracyjny

Do budowy można wybrać sklejki, dzienniki, drewno budowlane, metalu lub tworzywa sztucznego, nadaje się również kamienia i cegły. Sklejka jest najczęściej używany do tworzenia prostych opcji. Dekoracyjne młyn własne ręce idzie wszystkie rozmiary w świetle jego celów i funkcji. Struktura musi skonstruować ostrosłupa ściętego lub stożka o stosunku podstawy 5, 4 lub 5: 3. Na dnie nie jest konieczne, aby zapewnić stałą podstawę, a na górnej części osi ostrza.

Przykład tworzenia wystroju wnętrza młyna z konopie kawy i ziaren przedstawiono w filmie.

Do produkcji sklejki prosty model będzie potrzebne następujące materiały:

 • pozostały po remoncie przycinania sklejki lub EAF
 • bocznica na zewnątrz oblitsovki-
 • drewniane listwy do lopastey-
 • rogi z drewna do dekoracji stykov-
 • gwoździe i śruby do krepezha-
 • antyseptyczny.

Narzędzie będzie musiał wyrzynarki, śrubokręty, elektrorubanok, młot, pomiaru taśmy i papieru ściernego.

Jak zrobić młyn własnymi rękami niezawodne i estetyczne? Rozpocząć produkcję z zasadą, w tym sklejki 2 tnie kwadratowy. Wymiary mogą być dowolne, na naszym przykładzie, jeden kwadrat jest cięte przez więcej niż 40 cm, z drugiej -. 50 cm na każde puste ołówkiem zaznaczyć centrum, to nie jest trudne do określenia, ponieważ przekątnych. W środku każdego kwadratowego otworu jest wiercone na czasowe szyny mocującej. Następnie można przystąpić do montażu ramy.

4 konieczność montażu listwy 50-60 cm. Są one zamocowane na stronie dolnej, sprawdzając odległość od środka taśmy. Po zainstalowaniu rama nośna centralną część szyny usunięte. W dolnej części prostokątny na ten temat są gromadzone, można teraz rozpocząć montaż szczyt. Młyn dać będzie bardziej dekoracyjny, jeśli zaprojektowane w taki sposób. Do góry konieczności cięcia 2 trójkąt równoramienny, długość i wysokość uczynić arbitralne. Szczegóły wygodnych pasków ciętych i śrub.

dekoracyjny obwód młyn

cechy konstrukcyjne

Po wysianiu okładzinę dolną część przystąpić do montażu od góry, to jest wstępnie cięte paski schować. Drzwi i okna są cięte wyrzynarki zabezpieczyć okiennice i elementy dekoracyjne. Ostrza wiatrak ogrodowy koniecznie trzeba zamontować je wiercić dziurę i zamontować długie śruby, dwie podkładki i nakrętki na górze konstrukcji. Ostrza wykonanych z płatów płuc lub dowolnego innego materiału, przymocowanych między nimi są małe kołki. Ich masa nie powinna być większa niż 10% całkowitego ciężaru konstrukcji. Po wysianiu płytki dachowe lub okładziny ostrze jest przymocowane do osi przygotowane.

Dostarczyć i zainstalować oświetlenie

W końcowym etapie clapboard maskuje nieprawidłowości, szlifowane papieru ściernego ze szczegółami budowy i poddaje działaniu antyseptycznym. Można użyć „Aquatex”, który będzie na bieżąco drzewo w dobrej formie co najmniej 8 lat, albo lakieru proces projektowania Yachting. Odporność na wodę i lakierów drewna nabyć po przetworzeniu.

Wideo: Dekoracyjne wiatrak z rąk

Oryginalna struktura będzie wyglądać, jeśli jego oświetlenia dopełniacza. Kilka świateł nie zaszkodzi zainstalować wokół drzwi i okien. Dla wzory dekoracyjne oświetlenie zasilane energią słoneczną nadaje się dla dużych konstrukcji trzeba eyeliner elektrycznej. Eksperymentuj i baw się z pracy twórczej!

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Wystawa „Wszystko na przesłuchanie”Wystawa „Wszystko na przesłuchanie”
Kiedy ręce nie są na nudęKiedy ręce nie są na nudę
Jak zrobić własnymi rękami Tandoor (wideoJak zrobić własnymi rękami Tandoor (wideo
11 Pomysły używać kamieni w ogrodzie11 Pomysły używać kamieni w ogrodzie
Szklarnie w kraju własnymi rękamiSzklarnie w kraju własnymi rękami
Mozaiki obraz własne ręceMozaiki obraz własne ręce
Udekoruj dom własnymi rękamiUdekoruj dom własnymi rękami
Jak urządzić ogródJak urządzić ogród
Ciekawy domowy ogród warzywny własnymi rękamiCiekawy domowy ogród warzywny własnymi rękami
Czar MłynCzar Młyn
» » » Młyn Garden: Technologia tworzyć własne ręce sklejki
© 2022 ProSadGuru.com