ProSadGuru.com

Avens długo - mało wymagająca roślina do ogrodów skalnych lub obramowania

avens

avens

avens

avens

Sklep internetowy ogrodowych roślin Eden Gardens: Video

  • avens
  • avens

Rose jest uważana za jedną z najbardziej atrakcyjnych roślin, dobrze, a najbardziej niezwykłe jego odmiany lub zaledwie podobnych roślin można znaleźć w przyrodzie, takich jak długoterminowe Kuklik. Roślina ta należy do rozotsvetym i wyglądem przypomina dzika róża tylko różne kolory - różowy, czerwony, żółty lub pomarańczowy.

Jest to jedna z nielicznych roślin, które mogą kwitnąć przez całe lato, choć często jeszcze kwitnienie występuje w maju i czerwcu, a bliżej do upadku ponownie. Ze względu na jego rozkwitu, używane przez wiele lat avens alpejskie lub skalistych wzgórz, a najlepiej do tego celu nadają Kuklik górskich, która rośnie na wysokość około 15 cm i kwitnie atrakcyjne żółte kwiaty. Istnieją inne rodzaje Geum, które są wykorzystywane do celów dekoracyjnych - dla granic idealny Geum Quellyon i bagna - Kuklik zwisły.

Sadzenie avens wiele lat w swoich ogrodach przydomowych, szczególną uwagę należy zwrócić na miejsce jego lokalizacji. Pożądane jest, aby było dobrze oświetlone miejsce, mimo że jest to możliwe i cieniowania.

Bezpośrednio przed gleby sadzenia pożądane rozcieńczenie piasku lub popiołu drewna. Podlewanie wieloletnich avens powinny być często i obficie, i dobrze odsączone gleby, w której roślina potrzebuje, woda nie będzie stagnacji, która jest bardzo dobrze widoczne w warunkach zakładu. Podczas kwitnienia roślin wieloletnich avens podawany nawozów mineralnych dwukrotnie. W opiece nad nimi muszą być usunięte suche kwiaty, a zimą wiele lat avens powinna obejmować liści lub gałęzi świerkowych.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Ross avensRoss avens
Avens triflorumAvens triflorum
Leczniczy terapii kolorami w kraju: pierwszy skok - RedLeczniczy terapii kolorami w kraju: pierwszy skok - Red
Avens oswojoneAvens oswojone
Avens górskieAvens górskie
Geum QuellyonGeum Quellyon
Avens jasnoczerwonyAvens jasnoczerwony
AvensAvens
Avens - Ja siałem i zapomnianeAvens - Ja siałem i zapomniane
Avens górskieAvens górskie
» » » Avens długo - mało wymagająca roślina do ogrodów skalnych lub obramowania
© 2022 ProSadGuru.com