ProSadGuru.com

Różańce zasady i opcje

Różaniec. Tak różne ...

Kocham róże. Są majestatyczny i wzruszający zarazem delikatne. Wypełniają ogrodu od wczesnej wiosny do późnej jesieni, przed mrozem. I można zupełnie inaczej do przedstawienia ich konstrukcji.

Wideo: Transerfing Reality - opcje kosmiczne (etap I), książka audio. Vadim Zeland

Może być posadzone samotnie róża. Troska o taki różaniec będzie znacznie bardziej wygodne, ponieważ wymagania jego mieszkańców będzie taki sam. Jednak, aby stworzyć harmonijny obraz w tym przypadku jest bardzo, bardzo trudne. Jeśli po prostu obsadzone kolekcję róż, taki ogród różany będzie wyglądać dużej klatki piersiowej z biżuterią - jasne, kolorowe, drogie, ale ... absolutnie nie wyraziste. 
Kiedyś, bardzo dawno temu, byłem odwiedzenie wielkim miłośnikiem róż. Kolekcja miała bardzo duży, ale przyjemność kontemplując go, nie otrzymałem. Nawet wręcz przeciwnie - przez lata I zostały odparte pragnienie posiadania różaniec w swoim ogrodzie. Było to rozpraszanie kwiatów, najczęściej najbardziej różne i nie tylko wzajemnie się znoszą. Chociaż każdy sam kwiat było bardzo ciekawe i piękne, to było kakafoniya razem zamiast harmonijnego brzmienia.
Róże zasadzone w monorozarii potrzeby dobrze przemyślanej programu, biorąc pod uwagę wiele czynników. Przede wszystkim - do wymogów określonych rodzajów lekkich warunkach. I choć większość woli róże stałą ekspozycję na słońce, jest jeszcze jakiś maminsynek, który w bezpośrednim słońcu dosłownie topi. Odnosi się to do wielu odmian róż angielskich David Austin. Te róże korzystnie sadzone w cienkiej maswerkiem półcienia wysokimi drzewami unikania gorące promienie słońca.
Różaniec. Tak różne ...

Kolejnym bardzo ważnym momentem w tworzeniu harmonijnego obrazu różańca jest dobór odmian kształtu (habitus), a wysokość krzewu podczas doboru najbardziej odpowiednich i korzystnych kombinacjach kwiaty w formie i kolorze.

Czas kwitnienia odmian jest kolejnym kryterium wyboru. Dlatego też, w przypadku odmian różaniec zadania selekcji jest bardzo, bardzo trudne. Dlatego niektóre żłobki oferują gotowe kompozycje do sadzenia róż, co znacznie upraszcza zadanie ogrodnika.

Jeśli mówimy o rodzaju różańce, mogą być romantyczny, gdzie główną rolę odgrywa kształt kwiatu. Tam najczęściej jest obsadzone rocznika róże, angielski, dim. Ten ogród różany jest dobrze umieszczone w zacisznym zakątku ogrodu, umieszczając ją przytulną ławę lub mały stolik z krzesłem, aby odpocząć. Taki romantyczny ogród może być utworzony jako sala, gdzie ściany są krzewy róż.

Różaniec. Tak różne ...

Różaniec z żywych odmian róż tworzy uroczysty nastrój. Najlepiej jest wyruszył bogate zielenie z bukszpanu i bujnej trawie. Może być umieszczony przy wejściu do serwisu. Nawiasem mówiąc, uważa się, że aby chronić ogród od złego oka mogą być sadzone przy wejściu jasnym czerwona róża, która odwrócić uwagę zła.

W zależności od lokalizacji różańca, jak to będzie oglądany z jednej strony lub z wszystkimi róże sadzone są na zasadzie wysokiej obniżyć. Ponadto, jeżeli ogród różany, sadzone, na przykład, pod płotem, to można oglądać z jednej strony, tym większa róża, na przykład, stare, posadzone w tle, najbardziej niewymiarowych - najbliżej krawędzi.

Co ciekawe wylądować wśród niskiej jakości od jednego do dwóch krzewów (w zależności od wielkości różańca w ogóle) sredneroslye z bardzo piękne i pachnące kwiaty na bliskim kontakcie z nimi.
Wśród różańca z niskim róże floribunda lub hybrydowe herbaty wzrosła ciekawe miejsce na dość wysokim shtambe lub wspinaczka róża, oparł ją na obelisku. 
Przednim planie różańce może podjąć pokrycia gruntu i miniaturowe róże. 

Różaniec. Tak różne ...

Spójrz piękne róże na pionowych podporach, takich jak łuki, obeliski, pnia drzewa. 
Jako nośniki dla róż można używać zwykłych bieguny pni drzew. One wykopane w ziemi, a potem trzymać łodyg róż z pomocą podwiązki i zwykłych gwoździ wbitych w bagażniku. Takie przywiązanie dość zauważalne i bardzo bezpiecznie.
Jeśli chcesz posadzić kilka krzewów róż wysokiej wspinaczkowe, można zrobić bardzo ładny apartament. Trzeba kopać w ziemi kilka drewnianych słupów na nich razem z grubych lin lub łańcuchów, które umieszczone róże bicz. Tylko nie zapomnij, że róże i winorośli Szlak oni sami nie wiedzą, w jaki sposób - muszą one być związane regularnie.

Róża związać grubą zwiniętą linę naprawdę mnie lubi. Jest to bardzo łatwy sposób na wysłanie Rose w dobrym kierunku.

Różaniec. Tak różne ...

Wideo: Pięć zasad rozwoju w Sid Meier Civilization V

Bardzo interesujące warianty urządzenia „wpuszczone ogrody.” Te ogrody były bardzo popularne w Anglii pod koniec 19 wieku. Pole takie ogród obniżony w stosunku do otaczającego terenu, który stanowi cieplejszy klimat nim. Z bardziej komfortowych warunkach, rośliny lepiej jest rozwijać się plac zabaw znajdujący się na dole umożliwia lepszy widok samej rośliny. Jeśli to nie będzie tylko ogród, ogród różany, a następnie spędzić czas będzie istniała przyjemność. On może stać się ogród smaków. 

Różaniec. Tak różne ...

Optymalny plan opieki oraz w małych grupach róża roślin. Ponieważ prawie wszystkie róże w naszym regionie będzie schronienie na zimę, grupa następnie ukrywanie róże mogą zapewnić im większej ilości powietrza pod przykryciem, co z kolei zapewnia im udanej zimy.

Ale jeśli mówimy o sobie, wolę mieszany skład róż i innych roślin. Jestem romantykiem kompozycji, z kolorami wyrafinowanej formie, delikatny zapach i miękkie kombinacjach kolorystycznych, gdzie rosną róże w towarzystwie z róż, lawendy, delphiniums, bratek, lilie. Doskonale wyrusza mędrca róża, Veronica. Krzewy DAYLILIES doskonale wypełnia przestrzeń i są dobre nawet po kwitnieniu. Popularne w ostatnich latach Żurawka z kolorowym liści i delikatnych wiechy kwiatów w ogrodzie różanym wypełnione wspaniałą linię frontu. 

Wideo: Jedna wersja aplikacji akvapechati.AKVAPRINT

Różaniec. Tak różne ...

Różaniec. Tak różne ...

Być wybredna w tworzeniu kwiatowe. nie, jeśli nie wyraźnie przemyślany plan, przed lądowaniem regularny zakład, czy jest to róża, kwiat, krzew lub drzewo, chodzić na ich 6 lub 12 tkania i myśleć o tym, jak roślina ta będzie połączona z sąsiednią, już obsadzone. 

Miałem przypadek, ja siedziałem obok dwa rodzaje Monarda (lub Chervona ruty jak ludzie mówią) - czerwony i fioletowy. Gdy kwitną, widziałem, jak te dwa kolory uciskać siebie, choć każdy sam w sobie był super. Musiałem im siedzieć. A co to jest ten sam: szkarłat monarda obok białego rumianku bezpośrednio oświetlone, świeciło fioletowy i pomarańczowy blisko Pozłotka. 

Wideo: Zasady domowej solone ryby

Od tego czasu, przed kwiatów roślin, miałem długą wędrować z nim w ogrodzie - sąsiedzi podnieść kolor, kąt patrzenia, oświetlenia, wilgotności ... Ale jest z innego tematu.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Data PalmiarniaData Palmiarnia
Klomby z różami - różnorodność stylów i kształtów, godny królowejKlomby z różami - różnorodność stylów i kształtów, godny królowej
130 Lat park Sokolniki130 Lat park Sokolniki
Polupletistye róża: tworzenie różaniecPolupletistye róża: tworzenie różaniec
MixbordersMixborders
Mój ogród kwiatów: róże!Mój ogród kwiatów: róże!
Rose Garden mamaRose Garden mama
Róże grupy sadzeniaRóże grupy sadzenia
Odmian róż do małego ogroduOdmian róż do małego ogrodu
Moi faworyci ogrodoweMoi faworyci ogrodowe
» » » Różańce zasady i opcje
© 2022 ProSadGuru.com