ProSadGuru.com

Niebieski Vanda orihdeya

Film: Mój dom cieplarnianych. Storczyki. Wanda niebieski

Wideo: Orchid Vanda coerulea Blue Orchids

Ten kwiat, Forget-me-like duża - naprawdę nic innego jak storczyków. Pomimo pozornie prostego kształtu liści, kwiat jest bardzo elegancki. Zobacz ten orchid - Vanda. Biorąc pod uwagę, że storczyk Vanda światło wymagające, powinno być uprawiane w swoich dziedzinach. To nie jest tylko niebieski. Ta wiecznie zielona roślina może wybrać każdy gust. Woskowe kwiaty są bardzo pachnące. Dlatego Wanda łączyć z innymi rodzajami storczyków dość problematyczne.

Wszelkiego rodzaju domu orchidea Vanda, chyba najbardziej bezpretensjonalny. Zdenerwowany domu Vanda może kwiat do 4 lat. Ona nie potrzebuje zbyt dużo wilgoci, jak inne rodzaje kwiat orchidei. Ten kwiat jest w pełni nazywa Vanda Blue Magic. Noc storczyk wymaga oprysków (oprócz obfitego nawadniania). Zakład może zostać zabity przez światło słoneczne.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Zachwycający storczyk Vanda: Opieka w domu, hodowlaZachwycający storczyk Vanda: Opieka w domu, hodowla
Orchid pafiopedilyum - szczególna ostrożnośćOrchid pafiopedilyum - szczególna ostrożność
Vanda OrchidVanda Orchid
Brawo! Wanda kwiatBrawo! Wanda kwiat
Rośliny domowe "Orchid" WandaRośliny domowe "Orchid" Wanda
Moje ulubione orchidea kwitnąca radość!Moje ulubione orchidea kwitnąca radość!
Vanda Orchid - z pąka do kwiatu, kontynuowaneVanda Orchid - z pąka do kwiatu, kontynuowane
Doprowadzić storczyków z Tajlandii!Doprowadzić storczyków z Tajlandii!
Cechy obchodzi storczyk Vanda w szklanym wazonieCechy obchodzi storczyk Vanda w szklanym wazonie
Subtelności opieki i hodowli storczyków Vanda wspaniałySubtelności opieki i hodowli storczyków Vanda wspaniały
» » » Niebieski Vanda orihdeya
© 2022 ProSadGuru.com