ProSadGuru.com

Wieniec

Jak zrobić świąteczny wieniec ręcznie. Wnętrz do zimnimprazdnikam: Boże Narodzenie i Nowy Rok z własnymi rękami

Wieniec. Nowy Rok wieniec własnymi rękamiNa Boże Narodzenie i Nowy Rok na drzwiach domów, mieszkań i biur tradycyjnie powiesić bujne świąteczne wieńce. Takie venkimozhno zrobić lapnika Holly oddziałów lub gałązki. Boże Narodzenie venkiukrashayut ozdoby świąteczne, zimowe jagody, kwiaty. Opcje dla Christmas dekoracji jest naprawdę niewyczerpane

Wideo: Wieniec z szyszek z rękami!

Zobacz także .: Do ozdobienia domu na Boże Narodzenie i Nowy Rok!

Wideo: Jak mogę zrobić podstawę dla Wieniec z szyszek !!!

Jak zrobić wieniec Boże Narodzenie z rękami

Jest wygodny w użyciu gotowych Wieniec z lapnika(Live gałęzie jodły lub sosny). Te wieńce są sprzedawane razem szhivymi drzewek na Boże Narodzenie bazarah.Esli nie masz gotowy wieńce świąteczne, następnie dokonaj dość łatwe (własnych, nawiasem mówiąc, wydaje się być bardziej niedbały, a ja osobiście lubię bardziej gotowy, zbyt gładki i"zrobiony"). Jest to konieczne dla vzyatkarkas wieniec (metalowe pręty, czasem związane ze słomy) i prikrepitk świeże gałęzie świerkowe (Zob. Zdjęcie). gałęzie lapnika wygodne cięcie nożyce navetochki wielkości. gałązki lapnika zamontowane nakłada każdej vetkiprikryvala bujnej części drewna i poprzedniego punktu zaczepienia na ramie. zamiast świerk lapnika gałązki vechnozelenyhrasteny mogą być stosowane, takie jak laurowy Holly (Holly), bluszcz.

dekoracja domu na ferie zimowe. Wieniec (wieniec noworoczny) własnymi rękami. Mocowanie do ramy lapnikadekoracja domu na ferie zimowe. Wieniec (wieniec noworoczny) własnymi rękami. Mocowanie do ramy lapnika

Dokonywanie wieniec Boże Narodzenie z rękami. Mocowanie gałęzi jodłowych na sztywnej ramie wykonanej ze słomy przez provoloki.Foto prawej ogród samokrepyascheysya: na odwrocie więc gotowy Wieniec pojawia się (2012)

Jak udekorować świąteczny wieniec

gotowy wieniec Teraz można ozdobić. Zwykle najpierw zastanowić się nad ogólnym zakresie wieniec (zwykle "srebrny" lub "złoto"A także jednego głównego koloru, oprócz zielony) i jednego podstawowego elementu - w centrum uwagi.

Wieniec. Nowy Rok wieniec własnymi rękami

Zdjęcie: Mój Boże Narodzenie wieniec (wieniec noworoczny) 2012 świerkowe gałęzie jodły wieniec z czerwonych owoców jagodowych pokryte szronem i dużym ciemnym czerwonym dziobem izorganzy. Dokonanie Wieniec "od podstaw" z rękami w moim zanyalominut 40

dla dekoracje świąteczne wieńce Oczywiście jest to wszystko będzie interesnosmotretsya. Można użyć ozdoby choinkowe, syntetyczne i suszonych kwiatów, owoców (jasne na przykład pęczki bina), kulki, taśmy ibanty, tkaniny i tworzenia zielony. elementy stykowe na wieniec jest wygodne samofiksiruyuscheysyaprovolokoy specjalny zielony, który można kupić w centrum ogrodniczym lub kwiaciarni.

Wieniec. Nowy Rok wieniec własnymi rękami

Moi Wieńce świąteczne w ciągu ostatnich kilku lat

Moja Wieniec 2011 jodła, ozdobione oddziałów i jagody, ostrokrzew, łuk i pokryta złotem guląMoja Wieniec 2011 jodła, ozdobione oddziałów i jagody, ostrokrzew, łuk i pokryta złotem guląMoja Wieniec 2011 jodła, ozdobione oddziałów i jagody, ostrokrzew, łuk i pokryta złotem gulą

2011 Musiałem użyć gotowy Wieniec z jodły (W sadovomtsentre nie lapnika!), Którą ozdobiony kokardą pokryte zolotomshishkoy i żywe gałęzie Holly z czerwonych jagód. Blisko vhodnoydveryu na której wisi wieniec, Kładę sceneria "choinka" z holly jagody zelenyui

Nowy Rok wieniec własnymi rękami. Moja Wieniec 2009Nowy Rok wieniec własnymi rękami. Moja Wieniec 2009

2009 wieniec lapnika tej jodły (Abies nie, jak w latach ubiegłych), ozdobiony kwiatem,"sproszkowany mróz" i długi "perłowy" naszyjnik

Rozhestvensky wieniec, 2007Wieniec, 2004

Obraz po lewej: gotowy wieniec 2007 Tsentrvnimaniya - duży złoty jedwab łuk. Na zdjęciu po prawej stronie (2004) osnovnoyelement wieńce świąteczne - tsvetokpuansetii największy sztuczny i główny kolor, odpowiednio - czerwony. Dodałem do składu małego świeżego vetochkipaduba z jagód, szyszek sosny i pokryte złoto matowe lakomsuhie liści ostrokrzewu i gałązek jaśminu (chubushnika) z przełomowej korobochkami.Poslednie wyglądał dość dziwaczne i oryginalne. Tu ispolzovalagotovy jodła wieniec kupowane na rynku choinki

Wieniec, 2006Moja Wieniec 2008

W 2006 roku (zdjęcie w lewo) wieniec Kiedyś czerwony puszystą oddział sztucznej yagodryabiny złoconych szyszek, świeże zioła, matowego złota i jasny Christmas ball złotym dziobem obszyty perełkami. 2008 (zdjęcie po prawej): ze względu na brak czasu, musiał ograniczyć bardzo prostoykompozitsiey. Jedwab złoty łuk I dołączone do segmentu czerwony blestyascheyorganzy wiązanej łuku. Zarówno łuk mocowany do bujnego Jodła oddziału, który przy pomocy drutu wisiał na drzwiach.
komentarza
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Boże Narodzenie i Nowy Rok: istota i historiaBoże Narodzenie i Nowy Rok: istota i historia
Rośliny Boże NarodzenieRośliny Boże Narodzenie
Nowy skład ostrokrzewuNowy skład ostrokrzewu
Boże Narodzenie tabeli wieniec z gałęzi jodłowych i storczykówBoże Narodzenie tabeli wieniec z gałęzi jodłowych i storczyków
Boże Narodzenie zabawka - StarBoże Narodzenie zabawka - Star
Świąteczne dekoracje w domuŚwiąteczne dekoracje w domu
Boże Narodzenie bukietBoże Narodzenie bukiet
Nowy delikatny wieniec z kolorowego papieruNowy delikatny wieniec z kolorowego papieru
Mistrz Wieniec kawałek 3Mistrz Wieniec kawałek 3
Wieniec na drzwiWieniec na drzwi
© 2022 ProSadGuru.com