ProSadGuru.com

Które artykuły z gazet można zrobić ręcznie

Wideo: DIY Róże z gazety własnymi rękami. Kwiaty z papieru. master class Róże z gazet

Piękne ręcznie robione artykuły z gazet

Wideo: DIY stoją kubki ręce. master class mache Papier stać Ręczniki papierowe

Jeżeli dom zgromadził dużą liczbę, nie spiesz się do gazet i czasopism, aby się ich pozbyć. rzemiosło gazet to świetny wystrój. Jest to doskonały materiał do wytwarzania różnych przydatnych gadżetów. Praca z gazet jest bardzo prosta, więc konieczne jest, aby w procesie wymaganej do łączenia dzieci. Dla młodszych uczniów, istnieje wiele wariantów rękodzieła wykonane z papieru z rąk, które znajdą Państwo papier fotograficzny.

Najbardziej popularne w ostatnich latach produkcja różnych tkanin rękodzieła wykonane z gazet własnymi rękami. Tkania z papieru - nie jest to łatwe zadanie, ale jeśli zrozumieć zasady tkania, można stworzyć wiele interesujących artefaktów. To może być wazony i kosze, a nawet meble. Ale po pierwsze, materiał potrzebny do prawidłowej obsługi i przygotowania półfabrykatów, które będą używane po za oplotem.

zawartość

Jak zrobić winorośl z gazety?

ozdoby z wikliny zawsze wyglądają bardzo słodkie. Wielu chciałoby, aby ozdobić swoje mieszkanie lub wakacje w domu coś takiego, ale nie każdy ma możliwość zakupu tak drogich rzeczy i przedmioty kosztów wierzby nie jest tanie. A następnie przyjść do robótek pomocy, a raczej jego kierunku, gdzie najczęstszych gazet biznesowych luksusowych produktów.

Rurki z gazet
Plecenie, najpierw trzeba przygotować bułki gazet
Dokręcanie gazety mówił
Do produkcji taśmy rury gazety trzeba dokręcić szprychę

Ale zanim zaczną tworzyć artykuły ze starych gazet, trzeba zrobić więcej półfabrykatów. Aby to zrobić trzeba papieru, igły, farby i gruba szyjce butelki. Papier tnie się na paski. Lepiej zrobić to w poprzek arkusza jako podłużne linie są zbyt duże i są po prostu niemożliwe, aby prawidłowo złożyć słomkę.

Z igły skręcone rury każdego kawałka papieru. W rezultacie, należy uzyskać długą i cienką rurkę. Dopóki nie są one bardzo interesujące, ponieważ nie jest pomalowany w kolorze chcesz, więc po prostu szary. Należy niezwłocznie pomalować przedmiot. Gotowy produkt jest procesem malowania będzie trudne i niebezpieczne, ponieważ może on uszkodzić siatki.

Malowanie gazeta kanalików plamę
Aby uczynić produkt bardziej naturalny wygląd i piękne, trzeba wstępnie pomalować rurę gazety

Pudła dla artykułów z gazet będzie potrzebował dużo. Farba przez długi czas, ale prawdziwymi mistrzami są używane do tej sztuczki: wziąć farbę i rozcieńczyć go w wodzie i wlać roztwór do butelki tak, że wypełnia więcej niż połowa pojemności. Potem bierzemy kilka probówek i wstawić je do butelki. Musimy wziąć tylko ilość materiału, który może całkowicie pokryć szyi. Farba pojemność drastycznie wstrząśnięte od góry do dołu. Nie bój się, że atrament zostanie rozlane, ponieważ szyja jest całkowicie pokryta rurek gazetowych.

Wskazówka! Można malować jednym ruchem do połowy partii rur i więcej. Zostały one następnie ostrożnie usunąć, odwrócony i powtórzyć procedurę po drugiej stronie. kolorowe rurki praca gazeta prowadzone bardzo szybko. Przez pół godziny można malować kilkaset lamp, które będą wystarczająco splot dość dużą produkt.

Wideo: Rękodzieło z rurek gazetowych dla początkujących. Przegląd

Kosze z gazet

Najprostsze rzemiosła gazet (rury) jest kwadratowy kosz. Prace nad projektem odpowiedniej formie jest dość proste, więc to zadanie obsłużyć nawet mistrz nowicjatu. Można doprowadzić do powstania koszy i dzieci. To będzie interesujące, aby dowiedzieć się umiejętności tkackich.

Oprócz osieroconych i barwionych rurek gazetowych potrzebować mały kwadrat papieru, nożyczek i kleju. Aby rozpocząć pracę na podstawie kwadratu należy wkleić kilka rurek z gazet. Z tego materiału końce są zamocowane na dnie, tak aby nie było w odległości około 1,5 cm od lamp.

Podstawą kosza rur tektury
Do podstawy kosza bardziej trwałe, mogą być wykonane z kartonu

Teraz kije gazet trzeba zgiąć tak, że płyta jest na dole, i spojrzał w górę. Gdy podstawą do kosza jest gotowe, można przystąpić do tkania. Aby to zrobić, należy przyjąć jedną laskę, i przewlecz pomiędzy pionowymi rurkami do jednego lub drugiego na przemian. Gdy pręt gazetowy kończy umieścić na niej obok, ich łączenia, kapała na sile w poprzednim PVA obrabiany kleju. Tak, krok po kroku, które mają być stosowane wszystkie przygotowane kije. Gdy kosz osiągnie pożądaną wysokość, jest konieczne, aby ukryć końcówkę rury, cały nadmiar materiału i mocowane. W wyniku zwykłej gazety otrzymaliśmy bardzo ciekawą kosz.

Wskazówka! W ten sam sposób można zrobić i pokrycie go, tak że pojemnik mógłby przechowywać wiele przydatnych rzeczy. Na przykład, jeśli się wystarczająco duży kosz, to będzie dobrze przechowywane przędzy na drutach.

Warstwowe koszyki plecione z rurek z gazet
kanaliki proces odbywa się metodą tkania tkania poziome kanały pionowe wydzielane z podstawy

Gdy umiejętności do pracy z lampami prasowych osiągnęła wysoki poziom, można zaangażować się w wytwarzaniu produktów o nieregularnych kształtach. Niektórzy mistrzowie tego prostego materiału zrobić niesamowite wazony o różnych kształtach i ze wzmocnienia kanalików nawet udaje się meble. Na przykład, sposób ten może tworzyć pierwotnego przechowywaniem i niektóre szczegóły łagodnych pamiątek. Do artykułów z rurek gazetowych przechowywane dłużej, mogą być dodatkowo pokryte lakierem. Przy odpowiednim podejściu, można dostać artykuły wiklinowe z gazet, które są bardzo podobne do analogów tego winorośli.

Rękodzieło z gazet dla dzieci

Jeśli dom ma wiele starych gazet, pracę z nimi, można zabrać dzieci. Najciekawiej będzie stworzenie rzemiosła z gazet w stylu papier-mache. Jest to bardzo przydatne ćwiczenia dla dzieci, ponieważ pozwala nauczyć się pracować z kleju i nożyczek, a także stać się bardziej wytrwałość. Ponadto, artykułów z gazet dla dzieci w papier-mache mogą być bardzo zróżnicowane, więc dziecko może wybrać to, co będzie naprawdę interesujące.

Wskazówka! Na początek, można pracować w tworzeniu prostego rzemiosła z gazety własnymi rękami. Na przykład, z dzieckiem, rodzice mogą zrobić płytę, której podstawą będzie stare gazety.

Do pracy potrzebne są następujące materiały i narzędzia:

  • kilka starych gazet, korzystnie bardzo miękka;
  • białe płótno;
  • specjalny klej;
  • szczotki, farby, wazelina;
  • nożyczki;
  • płyta.
Płyta w papier mache
Prosta płyta kawałków gazet mogą być wykonane w papier mache
Płytki z gazet
Płytki dekoracyjne z gazet można malować od gustu i chęci

Co do kleju, można go kupić w sklepie z narzędziami. Jest całkiem odpowiednia pasta tapety. Można gotować pastę, która jest warzone z pszenicy. On musi być w średnim ciecz jak pudding. Należy przygotować 2 pojemność. Jedna z nich będzie kleju lub pasty, a drugi - czysta woda.

Wideo: Rękodzieło z papieru ich ręce motyla. Motyl z papieru

Jak zrobić rzemiosła z papieru? Odpowiedź jest prosta: wziąć płytę, która będzie podstawą, a następnie lekko posmarowane wazeliną. Po tym musimy białą tkaninę, która jest rozdarta na kawałki, zwilżoną w wodzie i rozłożyć na talerzu tak, że Zamość to całkowicie. Następnie można rozpocząć pracę nad gazetą. Musi przerwać na małe kawałki o średnicy 2 cm, z materiału trzeba je oderwać, ponieważ pozwoli papier bardziej ściśle do siebie.

Każdy kawałek papieru, macerowano w warstwie klejącej jest przymocowana na wierzchu podpaski. Po pierwsza warstwa gazety jest gotowy, trzeba chodzić ze szczotką, że wszystko wygładzona i zagęszczona. Ponieważ każda warstwa jest określone. Wystarczy, aby uczynić go 5-6. Jest to pojedyncza warstwa białego płótna w ostatnim zakręcie. Wszystkie dobrze sprasowany i pozostawiono do wyschnięcia. To może potrwać kilka dni. Można sprawdzić na wilgoć. Gdy klej jest całkowicie suchy, można usunąć produkt z formy.

Skład dekoracyjnych płyt na ścianie
Z płyty dekoracyjne można zrobić doskonałą kompozycję Wall, który uzupełni projekt pokoju

Możliwe jest, że w trakcie prac okazało się, postrzępione krawędzie. To nie jest absolutnie przerażające, ponieważ można je łatwo uporządkować parę nożyczek. Ukończony płytę, którą chcesz malować kolory. Działalność ta będzie najbardziej interesujący dla dziecka, ponieważ produkt może być malowany absolutnie żadnych. Po pracy na płytkach upiększanie wykonanych z papier-mache jest zakończona, to musi być pokryte przezroczystym lakierem. Okazuje się ciekawy artefakt z gazet, z których zdjęcia można zobaczyć poniżej. Można go powiesić na ścianie lub zamontowany na statywie i postawić na ogniu. Jeśli płyta jest nie tylko narysować piękny obraz, ale również dokonać gratulacyjny napis, może być wspaniałym prezentem dla mamy lub babci.

Obraz z czasopism

Innym sposobem wykorzystania starych produktów print - jest stworzenie rękodzieła z gazet i czasopism. Craft mogą być wykorzystane jasne kolorowe czasopisma. Ich papier jest wystarczająco grube, aby do masy papierowej oraz rurki nie są odpowiednie do tkania. Ale ogromna liczba jasnych i ciekawych zdjęć nie zezwala tylko iść i pozbyć się starych magazynów.

Obraz z segmentów magazynu
Obraz z odcinków magazynu może być prawdziwa praca i będzie dobrze wyglądać we wnętrzu pop-art

będzie siekać oryginalną ścianę gazet z ich ręce od całej tej piękności dla początkujących. Aby to zrobić, można wyciąć stron tematycznych zdjęć i wklejając je na kawałku papieru. Bardzo ciekawy jak się okazuje, jeśli tworzą kolaż zdjęć z miejsc, gdzie autor chce odwiedzić. Można zrobić zdjęcie z pragnienia. To będzie bardzo przydatny, jak wizualizacji pożądanego obiektu bliżej spełnienia życzeń.

Garnki z gazetyMiska z pokrywką z lamp gazetWymagane do produkcji rur z gazetKrążki z rurek gazetowychSztuka z gazet i czasopismkolaż ściany rur gazetWózek z rur gazetUtrudniać rurek gazetowychKosz z rurek gazetowychKot z rur gazetLalki z rurek gazetowychLiść rurki z gazetDekoracyjny zestaw rzeczy z rurek gazetowychTalerze i podstawki z rurek gazetowychFort gazetaKlosz wykonany z rurek gazetowychPaski WIG gazetyBasket Weave okrągłe rury gazetyAfrykańskie dane z rur gazetTrzymając linę z gazetRurki Komoda z gazetąWazon i kwiaty z gazetyWazon z rur gazetę z kwiatem papieruWazon w kształcie zająca z kanalików gazet
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Kwiaty z papieru własnymi rękamiKwiaty z papieru własnymi rękami
Halloween z rękami: dynia latarnia wykonana z papier-macheHalloween z rękami: dynia latarnia wykonana z papier-mache
Easter pamiątka - własnymi rękamiEaster pamiątka - własnymi rękami
Pakowanie do szampana: Choinka z rękamiPakowanie do szampana: Choinka z rękami
Tkania gazety dla początkujących - pudełko z gazetTkania gazety dla początkujących - pudełko z gazet
Jak zrobić drzewo kawy z rękamiJak zrobić drzewo kawy z rękami
Tkactwo kosze z rur gazetTkactwo kosze z rur gazet
Kwiaty z własnymi rękami z tektury falistejKwiaty z własnymi rękami z tektury falistej
Wielkanoc wazon wykonane z papier-macheWielkanoc wazon wykonane z papier-mache
PrezentówPrezentów
» » » Które artykuły z gazet można zrobić ręcznie
© 2022 ProSadGuru.com