ProSadGuru.com

Obchodzi willi hortensja jesienią

Jaka powinna być troska o hortensji jesienią niż technika rolna różni się od wiosną i latem? Jesień troska Kalendarz - to przede przeszczepu, wydarzenie sprzed zimą na uprawy, oraz stworzenie bezpiecznych przystani, dzięki czemu roślina chronić przed silnym mrozem. dom opieka hortensja nie wymaga to pracochłonne, ale dbać o przeszczepie potrzebne.

zawartość:

 1. Spadek pracy w ogrodzie
 2. opieka Kalendarz hortensji w ogrodzie

Spadek pracy w ogrodzie

Obchodzi jesień hortensja

Inny kolor kwiatostanów na roślinę

Jeśli uprawiane w ogrodzie hortensja, sadzenia i pielęgnacji powinny być zorganizowane prawidłowo. Wraz z nadejściem jesieni ogrodnicy wolą spędzać transplantacji zarośnięte krzaki. Stanowisko wybrany z uwzględnieniem preferencji danego gatunku do oświetlenia.

Penumbra zaakceptować ulubieńcem wielu różnych Alton, dominują jasne i dużych kubków. W przypadku upuszczenia go na słonecznym działce, kwitnienie nie mogę się doczekać, czy będzie to skromny. Ząbkowane maminsynek i Bluebird kwiatostany klasy z błękitną jak nasłonecznionych.

Dorosły krzew przeniesienie Przeprowadzki łatwiejsze, jeśli jego wstępnie przygotowane. Na jesieni tego roku przed planowanym oddziałów zdarzeń związanych z liny i wykopać rów wokół roślin na bagnetowym łopatą i wypełnić kompostu. Jeśli okresowo nawilżanie, nowe korzenie wyrastają dokładnie w tym wykopie. Przed przeszczepem tylko obkopat krzaka i usunąć go już z nowych korzeni. Zakład zajmie Przeprowadzki bezbolesny.

Jeśli prace przygotowawcze nie jest przeprowadzana zmiana w hortensje jesień zorganizowała tradycyjną metodę z obfitego podlewania po posadzeniu. Zaleca się, aby połączyć to wydarzenie z odmładzającego przycinania. Podejmowaniu decyzji, kiedy repot Hortensja, nie należy zapominać, że przed nadejściem mrozów to ma się zakorzenić. Dlatego prace mogą być planowane we wrześniu, w tym samym miesiącu odbyła sadzenie trawy. Jeśli spadek w pracach ogrodowych nie był czas, zdarzenie może zostać przeniesiona na początku maja.

Sadzenie hortensje jesienią przedstawia się następująco:

 • Podkład obficie zapłodnienia pomocą mineralnych i związków organicznych.
 • Dig otworów około 50 cm głębokości, dolny wylano torfu, piasku, humusu w stosunku 1: 1: 2. Aby kwiatostan nabytej niebieskiego lub fioletowego, ziemia siarczanu glinu dodaje się niewiele lub siarki.
 • Te korzenie roślin lekko przycina, należy to zrobić ostrożnie, ponieważ plastry należy leczyć przed intensywnym zimnem. Roczne pędy muszą być skrócony do 3-4 pąków.
 • Sadzonki umieszcza się pojedynczo lub w grupach, między poszczególnymi wyładunku muszą być utrzymywane w podziałce 1 m. Szyjka główny musi być na poziomie gruntu.

Po przeszczepieniu jesień koniecznie zrobić schronienie na zimę.

Powrót do spisu treści

opieka Kalendarz hortensji w ogrodzie

Ogólny plan jest zwykle podzielony na trzy okresy: wiosna, lato, jesień. W zimie, roślina jest w schronie, tj. E. uśpienia. Wraz z nadejściem ciepłych porach roku, zdjąć pokrywę, grunt jasny z gałązek i liści, zorganizować pielenie. Następnie należy poluzować ziemię wokół sadzenia, ściółka z torfu lub mieszaninie torfu i próchnicy. Wprowadzone nawozów mineralnych złożony na tyle gastronomicznych łyżki nasadzenia na 1 m (okrąg wokół pnia).

Jest to kolejny przepis na wiosennym nawożeniu. 1 m wymagane 25 g mocznika, superfosfat powinna być nieco więcej - 40 g siarczanu potasowego - Wiosna '35 organizację opieki, istotne jest, aby nie zapomni o przycinania sanitarnym. O sadzonki i odmian roślin można zobaczyć w filmie.

Lato wymaga regularnego podlewania, pielenia, nawożenie, pielenie chwastów. Pod koniec czerwca, pierwsze pąki, w tym czasie, należy zwrócić szczególną uwagę na karmienie. Podczas pączkowania dodanie 1 m 70 g superfosfatu i potasu 40 T. W przypadku słabych glebach, chemikalia racjonalne substytutu gnojówki, a koniec lata poddana krzewu warstwy rozłożonej nawozu. Jeśli obszar uprawiany piwonie, stokrotki z nasion petunii, pasza może być jednocześnie i. Azotu nawozy powinny być traktowane z ostrożnością, w przeciwnym razie nadmiar negatywny wpływ na zimotrwalosc krzewu.

Niska kwasowość wdzięku kokietka przeciwwskazane, więc lipa i jesion jako nawóz nie jest używany.

Wygląd liści może powiedzieć, co składników odżywczych nie wystarczy:

 1. Jeśli spala są wykonane z blachy rąbka wymaganej opatrunek potasu.
 2. Płyta stalowa może żółkną warunkach niedoboru azotu.
 3. Purpurowy do zielonego, oznacza brak fosforu.

Jesień - kluczowy okres przygotowania sadzonek na zimę. W tym czasie, troska o specjalnej uwagi, krzewy wzgórze, mulczowania gleby jest przeprowadzana. Ważne jest, aby pamiętać, że konieczne jest pokrycie jedynie kapryśnych dla odmiany drzewa i wiechowaty tyle rozdrabniania i Hilling.

Materiał ten jest odpowiedni jako powłoka lub lutrasil lapnikom, korzystnie wstępnie szkielet skonstruowania niezawodne w masie śnieg podzielone roślin.

proces ukrywania obejmuje:

 • Ściółkowania pod bush torfu lub torfu próchnicy smesyu-
 • prigibanie i pończoch stebley-
 • schronisko gałęzie świerkowe i film, w którym znajdują się małe otwory wentylacyjne.

Pokrywa odmiany odporne na zimno nie są konieczne. Jeśli nie chcesz, aby po raz kolejny martwić ulubionych ogrodowych, lepiej jest początkowo zakupić okazy Hardy. Bloom, nie są one gorsze, a ich wytrzymałość ogród podziwianym przez wiele wybredny.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Pielęgnacja hortensjaPielęgnacja hortensja
Spójrz na moje oczy hortensje!Spójrz na moje oczy hortensje!
Uprawa hortensjiUprawa hortensji
Moja hortensjaMoja hortensja
Aby uzyskać informacje o tym, jak dbać o hortensjiAby uzyskać informacje o tym, jak dbać o hortensji
Hortensja AnnabelleHortensja Annabelle
Hortensja różowy barwinka - jeden z najcenniejszych odmian hortensjiHortensja różowy barwinka - jeden z najcenniejszych odmian hortensji
Kwiaty hortensjiKwiaty hortensji
Gdy hortensja sadzone w otwartym terenie na wiosnę?Gdy hortensja sadzone w otwartym terenie na wiosnę?
Jak siedzenie w ogrodzie hortensjaJak siedzenie w ogrodzie hortensja
» » » Obchodzi willi hortensja jesienią
© 2022 ProSadGuru.com