ProSadGuru.com

Mogę repot się Blooming orchidea?

Zawsze wybredny storczyk przeszczepione z ostrożnością - oczekuje objawienia jej kaprysów. Było to uczucie, że następnego dnia miała stracić wszystkie różyczki i zacząć robić zło mi uschnie. Po kilku chwilach udanych przeszczepów, nadal wypracować właściwą technikę, to mój storczyk nie będzie już zepsuty, i pokornie przyjąć tę niezbędną etap jej opieką.

Kwitnienie storczyków ja przeszczepione tylko wtedy, gdy obecność takich wskaźników: jego korzenie mogą gnić, niewłaściwe nawadnianie, która przejawia się w problemach z ziemi - stał się skompresowany, na przykład korzenie poszły poza mury garnka lub zakorzenione do niego (choć spotkałem tylko w rzadkich przypadkach ). Jak można sobie wyobrazić, jak wszelkie zmiany w storczyka podłoża lub naruszenia jej rozwoju wymagają natychmiastowej transplantacji, więc nie zatrzymać kwitnący i precyzyjna odpowiedź, ja, jako profesjonalnego hodowcy, mogę ci dać - repot orchidea kwitnąca w obecności takich warunkach, jak to możliwe.

Storczyk powinien być dość łatwo wyjąć z garnka i przenieść do nowego. Jeśli tak nie jest, gleba, na przykład, wiele wysiadł na kogoś lub korzeni jak coś nie tak zachowywał, trzeba wyciąć i usunąć storczyków doniczkowych. Nawiasem mówiąc, to dlaczego jest ona wykorzystywana plastikowej doniczce - łatwiej jest pracować. Inny wariant wykonania pojemnika, w którym umieszczony jest storczyk - garnek gliniany. To nie może być przykro i złamać coś ciężkiego, a dopiero potem wyjąć storczyka, oczyszczając ją z resztek gliny grochu i grudek mieszanki gleby.

Aby trwale usunąć dostępności gruntów, które skulony między korzeniami bez uszkodzenia samych korzeni storczyków, trzeba wypłukać pod bieżącą wodą. W ten sposób, całkowicie naturalną mieszaniną gleby zostanie rozcieńczony na korzenie storczyka, usuwa wodę i korzenie zostanie zwolniony. Suchą szmatką lekko może wyschnąć korzenie storczyków i położyć kwiat na gazety lub szmatką lnianą chłonąć nadmiar wody.

Nowa pula na dole kładziemy pierwszą warstwę drenażu. Nadaje się do odwadniania zakupionych kamieni, żwiru lub specjalnego podłoża do odwodnienia. kora drzewna dodaje się w górnej części podłoża, doskonałym składnikiem w mieszaninie gleb. Istnieje wiele zakupionego podłoża mieszanki dla storczyków, wszystkie są wysokiej jakości i są jak zakładzie, dzięki czemu można bezpiecznie korzystać z proponowanych wariantów.

Zapakuj gleby w pojemniku tak, że pozostaje luźna. Do połowy miejsce, gdy podłoże gleby umieszczenia storczyka pionowo oraz posypać na krawędzi podłoża pozostaje, czy storczyk utrzymuje się w naczyniu, w razie odpadnięcia.

Jeśli storczyk rozrósł się znacznie i ma ogromny pąków kwiatowych, a następnie trzeba użyć drewnianą zatyczką, która jest umieszczona obok łodygi rośliny, a następnie związać go do storczyków, tak, że nie zawiedzie. Kołek może być następnie usuwane, jak tylko storczyk ustatkować, albo w lewo i obok łodygi - to nie przyniesie dodatkowych Wraith kwitnące storczyki w nowej puli i nie wpływa na jego rozwój.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Moja orhideykaMoja orhideyka
Dość storczykDość storczyk
Meet Phalaenopsis orchideaMeet Phalaenopsis orchidea
Co zrobić, jeśli nie jest kwitnienie storczyków?Co zrobić, jeśli nie jest kwitnienie storczyków?
Phalaenopsis orchidea przeszczepPhalaenopsis orchidea przeszczep
Mam do podlewania storczyków po przeszczepie?Mam do podlewania storczyków po przeszczepie?
Vanda orchidea - królowa storczykówVanda orchidea - królowa storczyków
Phalaenopsis OrchideaPhalaenopsis Orchidea
Jak uratować storczyka?Jak uratować storczyka?
My Flower boxMy Flower box
» » » Mogę repot się Blooming orchidea?
© 2022 ProSadGuru.com