ProSadGuru.com

Fragile Beauty Hove

Dekoracyjne i atrakcyjne Hove, opieka w domu, który jest dość proste, różne wytrzymałość i odporność. Roślina ta jest dobrze przystosowana do warunków miejskich mieszkań, to jest łatwe do tolerowania lekki odcień lub jasne słońce, suche powietrze w pomieszczeniach. Często to właśnie ten kwiat jest używany do dekoracji balkonów, biurach, budynkach użyteczności publicznej, jak rośnie dobrze nawet w najbardziej minimalnej opieki.

Hove opieka w domu

Hove w wystroju

Hove to krzaczaste palmy, która rośnie bardzo szybko, a jej korona atrakcyjne pierzaste liście. Blaszki wydłużone i elastyczny, ma kolor ciemnozielony. Żywotność zakładu, który pochodzi z wyspy Lord Howe Island (Ocean Spokojny), jest od lat pięciu do 20 lat. W środowisku domowym może on wynosić do 2 metrów, kwiatostan - nawet do jednego metra.

Odpowiednie oświetlenie i temperatura zawartości

Hove, pielęgnacja, która jest łatwa do preferują miejsca z rozproszonym świetle, chociaż może to być długi czas rośnie w półcieniu. Od kwietnia do sierpnia, to nie zaleca się jej wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Crown była symetryczna, to jest konieczne, aby obrócić naczynie wokół osi o 180 °, co dwa tygodnie. Gdy liść pojawiać żółte lub brązowe plamy, roślina powinna być usunięta z lekkim półcieniu.

poziom oświetlenia poprawne może być określona przez liczbę liści w koronie:

  • Hove palma produkuje 4-6 liści z brakiem lighting-
  • z optymalną ilość światła liści będzie od dziewięciu do 12 sztuk.

Areca palm zbyt wolno rozkręceniu liście, ale jest bardziej uparty i wymagający opuścić.

Dobieramy optymalną temperaturę i wilgotność

Optymalna temperatura wynosi od 20 do pomieszczenia 25 ° C, wraz ze wzrostem zapewnić wystarczającą ilość wilgoci do Kroon nie wysycha. Średnia minimalna temperatura zależy od rodzaju rośliny:

  • dla Belmore jakości byłaby wystarczająca + 16 ° C-
  • Forster do - 10 ° C ciepła.

Wideo: Aznaur - Fragile Miłość

Minimalna Maksymalna dopuszczalna temperatura wzrasta (na krótki czas) - to minus 4 ° C, ale nie zalecane, aby go unieść.

Hove - delikatna roślina, woli częstego podlewania. Od jesieni wilgoci zmniejsza gleby w naczyniu powinno być nieco osuszane. potrzebna jest wysoka wilgotność powietrza, bo to jest konieczne, aby regularnie spryskiwać kwiat można umieścić w garnku z zasobnika wody.

  • ZASADY hovei przeszczep

Przeszczepione palma w kwietniu, utrzymując glinianego pokoju. Konieczne jest, aby uważnie obserwować do systemu korzeniowego, który charakteryzuje się kruchością, nie została ona uszkodzona. Młode rośliny są przesadzane co roku, ale dla dorosłych - tylko raz na 3 lata. Filc warstwy zaleca się ciąć ostrym nożem, aby pasowały do ​​nowej puli palmowy. Jeśli ziemnych pokój na przeszczep upadł, jest to niezbędne w celu zmniejszenia parowania, usuwając niektóre z dolnych liści.

Wideo: Chodźmy żonaty. Krucha blondynka z dyktatorem głosowej

Hoveyu propagowane w większości przypadków, nasiona, sadzonki będą odczuwalne dopiero po kilku miesiącach. mieczyk nasiona rosną łatwiej niż dłoni. Ale nikt nie przestaje eksperymentować, jeśli chcesz, aby uzyskać pożądany efekt.

pomocnych wskazówek

Hove palma

Hove na werandzie

Kwiat Hove wymaga starannej konserwacji, w szczególności w odniesieniu do prawidłowego leczenia liśćmi przed kurzem. To powinno być wykonywane regularnie, za pomocą lekko wilgotnej gąbki. Liść ostrze powinno być wspierane dno palmowy, top zgrabne ruchy, aby usunąć kurz. Innym sposobem, który jest również doskonale nadaje się do tego - chłodny prysznic, można zorganizować go w ciepłej, jasnej pogodzie.

Obchodzi Hove nie jest bez przycinania złamanych i martwych liści. Odbywa się to w odległości od 1,5 do 2 cm od pnia, ważne jest, aby nie dotknąć samego pnia. Jest jeszcze jedna rzecz - nie można usunąć więcej liści niż rosną w ciągu roku. Można odciąć czubki liści wyschły, który okazał czarny powodu suchości powietrza. Podobny przetwarzanie wymaga, na przykład, yucca.

Jak symetryczne karmienia zaleca się stosowanie złożonych nawozów sztucznych, które mają związek makro - N-P-K = 18-18-18.

Roślina może wystąpić niedobór potasu i magnezu, to strata musi być kompensowane przez nawozów. Prowadzenie karmienie powinno być od kwietnia do sierpnia około raz na dwa tygodnie.

Jeśli zorganizować właściwą opiekę dla kruchej dłoni, wtedy zawsze mają dekoracyjny i atrakcyjny wygląd.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Palma HovePalma Hove
Hove jak dbaćHove jak dbać
HoveHove
Jak dbać o palmami gospodarstwa domowego?Jak dbać o palmami gospodarstwa domowego?
Przypadek stracił tytuł palmowegoPrzypadek stracił tytuł palmowego
Rodzaje domowych palm, ich nazw i podstawy opiekiRodzaje domowych palm, ich nazw i podstawy opieki
Hove (KentHove (Kent
Home palm - „dobre” i „złe” formyHome palm - „dobre” i „złe” formy
HoveHove
Gatunków drzew do uprawy w pomieszczeniachGatunków drzew do uprawy w pomieszczeniach
» » » Fragile Beauty Hove
© 2022 ProSadGuru.com