ProSadGuru.com

Kręcone przystojny pokój dla nudnych wnętrz

Mieszkania w budynkach wielopiętrowych tego samego typu, a często nawet dość nudny, nowoczesny i udoskonalony układ. Jak całkowicie zmienić przestrzeń? Odpowiedź jest dość prosta - kręcone rośliny rosnące w pomieszczeniach, które są gotowe do nie tylko daje poczucie ogrodzie letnim, ale również pomaga oczyścić powietrze, usunąć go ze szkodliwych i toksycznych substancji, nasycenia tlenem. Obecność zielonych „wodospady” będzie całkowicie zmienić atmosferę mieszkania, dodać do swojego komfortu.

pokój bluszcz

pokój bluszcz

Wideo: Lady włosów - Ferny

pnączy różnią się od innych tym, że są one zdolne do tworzenia koronę jest prawdziwy zielony wodospad, często ozdobione małymi, kolorowymi kwiatami gwiazdkami. Plaga pnączy swobodnie i pięknie ustępują w dół doskonale zamykając nudnych ścian. Często te zwierzęta domowe garnki umieszczone na balkonach, dając im coś w rodzaju ogrodu.

Morning Glory na balkonie Wygląda to szczególnie wielka. Idealna para mogła zrobić Chlorophytum i Araucaria, cyprysu i szparagi. Szczególne miejsce w tej liście jest kampanula. Jasne kwitnie ona jest gotowa do zadowoli każdego hodowcy.

Cechą tych roślin należy wspomnieć fakt, że są one skromny, nie wymaga skomplikowanej opieki i żadnych specjalnych warunków uprawy. Jasne światło, nie lubią, wolą rosnąć w cieniu, muszą po prostu zwykły (dla wielu obfite), podlewanie i spryskiwanie.

Jak leczyć winorośl krajowych?

Kręcone doniczkowe uważane skromny, opiekuńczy dla nich zasady są zasadniczo takie same, chociaż istnieją znaczne różnice związane w pewnych typów. Umieść je w zacienionych miejscach zaleca się na pewnej wysokości, więc pędy były swobodnie zwisają lub wynieść do wzmocnienia lin i przybity do specjalnie obsługuje powierzchnię. Obchodzi w tym przypadku nieco trudniejsze, ponieważ pula jest na wysokości, ale jest to jedyna trudność.

Jeśli zdecydujesz się mieć w swoim pokoju tworzenia kręcone, pamiętam te zasady:

 • Podlewanie jest regularnie wymagane. Zawsze jednak wzrosnąć do wysokości trochę trudne, więc eksperci zalecają się do powierzchni ziemi w doniczce zostawić kawałek zwykłego lodu, który będzie przez pewien czas zwilżyć glebę przed rozmrożeniu. Jeśli masz wspinacza, który nie lubi dużo wilgoci, może to być na palecie wchłonąć nadmiar torebki herbaty urlopu, które doskonale radzą sobie z tym zadaniem. Jeśli stosuje się lód należy pamiętać, że nie wszystkie rośliny kochają zimnej wody.

 • Zwykle garnki mają problemy, takie jak coraz nadmiar wody na podłodze. Dlatego też, na dole można umieścić na gumowym kapturkiem lub folią podczas podlewania. Gdy woda jest wchłaniana, folia jest usuwana.
 • Od kręcone jak wilgoć, trzeba zapewnić im regularnych oprysków i nie tylko podlewania. Czy to łatwo za pomocą natrysku. W czasie upałów należy zorganizować prysznic, opryskiwanie liści w zimnej kąpieli wodnej. Strużka nie powinno być zbyt silne, aby przypadkowo nie uszkodzić liście ofert.
 • Gleba powinna być lekko wilgotne.
 • Wiszące doniczki powinien znajdować się w miejscu, z dobrą cienia lub cieniowanie z promieniami bezpośrednimi.

Zwierzęta nie są można przypisać do kategorii wspinaczki?

kwiaty wspinaczkowa wewnętrzna, które mogą być uprawiane w warunkach mieszkania, uderzające w ich różnorodności. Najlepiej jest, aby zakorzenić się następujące typy:

Wideo: Usługi po fitodyzajnu wnętrze stworzyć komfort i oczyszczają powietrze

 • Chlorophytum, opieka w domu za który jest najłatwiejszy. Ta piękna roślina jest nie tylko udekorować pokój, ale ma również wiele przydatnych funkcji. To zwierzę ma zdolność do oczyszczania powietrza z toksycznych substancji do nasycenia tlenem, tworząc świeży i przyjemny. Apartament, który rośnie Chlorophytum zawsze czuł obecność w ogrodzie, więc to zmienia atmosferę. Stworzenie jest skromny, podlewanie rzadko jest potrzebna, wystarczy raz na kilka tygodni, gleba lubi humus, torf i darń. Przeszczepione rośliny raz w roku.
 • Jeżozwierz Chlorophytum

  Jeżozwierz Chlorophytum

  Wideo: Lady Pielęgnacja włosów

  Bluszcz pospolity - najbardziej ulubionym i często pnączem, które zdobią balkony, ścianach, półkach naszych mieszkań. Bluszcz i skromny, to wymaga jedynie okresowe przycinanie i obfitego podlewania. Crohna może przybierać różne formy.

 • Kręcone przystojny pokój może mieć piękne kolory, które są zdolne do oryginalny sposób ozdobić zielony dywan z liści. Wśród tych przypadków można przypisać ravnolistny dzwon, który kwitnie przez cały rok. Jej białe i jasnoniebieskie kwiaty całkowicie pokrywają zielone pędy, przypominając małe i kolorowe gwiazdki.

Obecnie plantatorzy mają tendencję do wzrostu, nie tylko w domu, skromny, ale także egzotyczne rośliny, które są w stanie przekształcić wnętrze. Te dekoracyjne kreacje i są kręcone. Oni często zdobią ściany i balkony nadają wyrafinowania, z ich pomocą można stworzyć w domu kawałek przytulnym ogrodem letnim.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Ferrari kręconeFerrari kręcone
Co kręcone kwiaty do ogrodu, aby wybraćCo kręcone kwiaty do ogrodu, aby wybrać
Skalnica pokój i dbać o niąSkalnica pokój i dbać o nią
Kręcone Nasturcja: tajemnice uprawyKręcone Nasturcja: tajemnice uprawy
Morning Glory: opis, powielanie, wykorzystywanie, pielęgnacja, zdjęciaMorning Glory: opis, powielanie, wykorzystywanie, pielęgnacja, zdjęcia
Morning Glory w projektowaniu krajobrazu: wykorzystanie roślinMorning Glory w projektowaniu krajobrazu: wykorzystanie roślin
Indoor oczyszczający powietrze roślinaIndoor oczyszczający powietrze roślina
Rosnące sadzonki kwiat powojuRosnące sadzonki kwiat powoju
Uczenie kręcone roślin doniczkowych z ampelnyhUczenie kręcone roślin doniczkowych z ampelnyh
Kręcone rośliny domowe jako dekoracji w domuKręcone rośliny domowe jako dekoracji w domu
» » » Kręcone przystojny pokój dla nudnych wnętrz
© 2022 ProSadGuru.com