ProSadGuru.com

Niebieskie lobelia

niebieskie lobelia

Nazwa „Niebieski Lobelia” nie jest całkowicie prawdziwe, ponieważ oprócz wszystkich znanym niebieskim kwitnienia, roślina może nadal kwitną białe, fioletowe, czerwone kwiaty. Rośnie jak kwiat nie tylko w ziemi. Rośnie również w wodzie, a jego wielkość może być tylko kilka centymetrów, a być może nawet do dziesięciu metrów - tzw lobelia lanuriyskoy.

Lanuriyskaya lobelia, oczywiście, w naszej okolicy nie rośnie. W lokalnych otwartych przestrzeniach można znaleźć sidyachesistnuyu i Dartmana. Zasadzić lobelia Dartmana może nawet w rejonie Archangielska. Sidyachelistnaya osiągnęła Kamczatka i wschodnią Syberię. Ostatnio często używanych opracowań stalowe petunie w postaci zawiesiny. Nawet tutaj możliwe jest zastosowanie pelargonia, werbeny, Coleus i inne rośliny domowe i ogrodowe.

Niebieski lobelia - jest rośliną, która nie może istnieć bez światła i ciepła

Niebieski lobelia - jest rośliną, która nie może istnieć bez światła i ciepła. Tak aby umieścić go w raczej lepiej oświetlonej powierzchni. Gleba powinna być wyposażona w nawóz, ale to nie jest konieczne oversaturate. Przed sadzeniem grunt musi posiadać żadnych substancji organicznych, próchnica, na przykład. Kompletny nawóz mineralny top dressing, aby okres kwitnienia, ale nie więcej niż dwa razy. Jest to bardzo piękny kwiat, który może być ozdobione okna i balkon, widok jest wspaniały.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Jak rosną lobelia - rada kwiaciarniaJak rosną lobelia - rada kwiaciarnia
Wyjaśniamy jak sadzić lobeliaWyjaśniamy jak sadzić lobelia
Lobelia wieloletnia zimą w mieszkaniuLobelia wieloletnia zimą w mieszkaniu
Lobelia w moim ogrodzieLobelia w moim ogrodzie
Siewu sadzonki lobeliaSiewu sadzonki lobelia
Niebieski Lobelia - kwiat bagnoNiebieski Lobelia - kwiat bagno
Niesamowite lobelia kaskadowychNiesamowite lobelia kaskadowych
Biały Lobelia w ogrodnictwieBiały Lobelia w ogrodnictwie
Wieloletnie lobeliaWieloletnie lobelia
Lobelia wiele lat - podstawa uprawyLobelia wiele lat - podstawa uprawy
» » » Niebieskie lobelia
© 2022 ProSadGuru.com