ProSadGuru.com

Hoya kwitnie 7 sekretów kwitnienia Hoya

Być albo nie być - ten dylemat Hamleta w jakiś dziwny sposób jest, jeśli chodzi o doniczkach winorośli. A wszystko z powodu zabezpieczyć dla nich złe imię niszczycieli szczęścia rodzinnego. Ale wszystkie te głupie wynalazki. Zwłaszcza o Hoya. Kwitnie zhizneutverzhdayusche tak, że wszystkie wątpliwości są podzielone na kawałki - oczywiście być!

Miłujących wolność i niezależny

Wiem, że wiele roślin dom Hoya głównie ze względu na jego bezpretensjonalność. Ale wydaje mi się, że ona jest bardzo wyjątkowy - niezwykle tolerancyjny. W ciągu długich lat wspólnego życia, zaprzyjaźniliśmy się z nią, a można nawet powiedzieć, dogadać. I początkowo nawet nie wiedzą, jak dbać o niego. Dlaczego nazwa kwiatu dowiedziałem się niedawno, gdy zobaczył znajomą fabrykę w czasopiśmie. Niedawno okazało się, że ona przypadkowo stworzył najlepsze warunki.

Lato żyją głównie w kraju, jak iw zimie, zbyt często wychodzić z domu, więc nie mogę regularnie monitorować kolory domu. Kiedy przyniósł tej rodziny roślin, pomyślałem: oto kolejny kwiat przeznaczone do walki o byt, ale zrezygnować z darem było niewygodne. Jednakże takie ciężkie warunki poszło tylko korzyści. Zakład nie tylko przeżył ze stosunkowo rzadkie podlewanie, nawożenie i bezpośredni, ale również kwitło. Oczywiście, nie od razu i wszędzie. Kilka lat Hoya rośnie w pokoju na ścianie w pobliżu okna. Istnieje słoneczny, i czuła dobrze: tak znacznie rozszerzona, że ​​odsunięty wisi obok na zdjęciu. Wykazała ona dziewczynę, wydawało się, że porośnięte pozostawia Hoya, że ​​mieszka w ogrodzie. Wyglądało to szczególnie imponującą ogólną kompozycję, gdy promień światła słonecznego padającego na niego. Gdy dziewczyna nie widziano na liściach, miał na zdjęcie, aby znaleźć inne miejsce.

Chociaż Hoya i dorastał w jasnym słońcu i ciepłe, nigdy nie widziałem, że rozkwitła. Ale okazało się, że na całej swej cierpliwości, jest bardzo kochający wolność.

Po raz pierwszy zobaczyłem jej rozkwit, zwłaszcza gdy podniesiona kolejny zakład - na balkonie. Być może pokój Hoye nie mają wystarczająco dużo świeżego powietrza.

7 sekretów kwitnienia

To jest tak otwarty, że to nie jest jakaś rozpieszczona dziewczyna, ale niezależna dziewczyna, niekochany nadgorliwy uwaga. Teraz na balkonie miałem kilka winorośli, a wszystkie one są w rozkwicie, a często dwa razy w roku - wiosną i jesienią. To niesamowite, bo balkon jest znacznie chłodniej niż w mieszkaniu, a klimat nie mamy miękkie - nadal Syberię.

Hoya kwiaty są niezwykłe, bardzo podobny do sztucznego. Jeden z moich znajomych nawet nie pomyślał, że jestem specjalnie urządzone roślinę. Wcześniej, czasem z kilku gałązek kwiatów szarpanych i umieszczone w wazonie, ale teraz wiem, że w ten sposób nie jest konieczne - w przyszłym roku w tym miejscu kwiaty nie są dokręcone. Byłem bardzo szczęśliwy, kiedy dowiedziałem się, że Hoya ma inny kolor, - należy szukać innych odmian. Nawet zauważyłem, że pachnie niesamowite - cały balkon jest pachnący gdy Hoya kwitnie, ale z jakiegoś powodu zapach jest odczuwalny tylko wieczorem i rano i po południu, że nie jest zauważalne.

To takie dziwne kwiat. Chcę polecić mieć tę roślinę w domu dla tych, którzy, jak ja, nie może sobie pozwolić na stale i dużo czasu, aby nadać kolor gospodarzy, którzy często ekskomunikowany, jeśli praca jest związana z podróży służbowej. Hoya jest dla Ciebie! Ona wie, jak czekać cierpliwie, bez żalu i goryczy.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Oto piękno!Oto piękno!
Hoya - szczególna ostrożnośćHoya - szczególna ostrożność
Hoya bella, wosk cudHoya bella, wosk cud
Och, te Hoya prześladuje mnieOch, te Hoya prześladuje mnie
Wszystko, co wyrosło w okresie letnim - 2 (mój HoyaWszystko, co wyrosło w okresie letnim - 2 (mój Hoya
ZdjęcieZdjęcie
Hoya pierwszy kwitnieniaHoya pierwszy kwitnienia
Hoya kwiatyHoya kwiaty
Uprawa HoyaUprawa Hoya
Hoya kwiat rośnie domHoya kwiat rośnie dom
» » » Hoya kwitnie 7 sekretów kwitnienia Hoya
© 2022 ProSadGuru.com