ProSadGuru.com

Skromny urok dikorossov

Zazwyczaj utrwalono na kwiaty ogrodowe, Holim i pielęgnować je. Ale w naszych stacjach i wokół nich rosną wszelkiego rodzaju dikorossy, które nie są mniej atrakcyjne. I nawet specjalnie opuszcza polanę pokój z traw łąkowych - piękne! A czasem na spacer w lesie lub w polu przynieść rastyushku - po prostu może nie być w stanie się im oprzeć.
Svetlana powiedział niedawno o mlecze - znajomy kwiat że wiele inaczej jako chwast i nie jest postrzegane, i zobaczyć, jak piękne i dobrze! Więc zrobiłem mały wybór. Nie jest to piękne miejsce w ogrodzie?
To rumianek. Tak, ogród jest większy, ale z jakiegoś powodu nie dotknąć duszy jak te, najczęściej dziedzinie.

pole stokrotki

Bardzo często współistnieją z nich dzwony. Gdy wiele z nich, pole staje bladoniebieskie. Niech to piękno jest bardzo krótkotrwałe - po nich nie będzie innych kwiatów.

dzwony

Tutaj łąka geranium. W moim ogrodzie rośnie obok paproci. I między innymi, roślina ma właściwości lecznicze.

Wideo: Dyskretny urok pieców

łąka geranium

Niebieska Veronica chamaedrys - taktowny i delikatny, oko nie bierze

Veronica chamaedrys

Nazwa tej kruchej istoty, ja nawet nie wiem. Ale byłem całkowicie zafascynowany jej płatków-serca.

płatki serca

Tutaj bujne kwitnienie Toadflax. Ona nie przeszkadza rosnąć blisko kwiatów ogrodowych - dobrze, to gorzej niż oni?

Toadflax

Tutaj krwawnika. On jest nie tylko piękny, ale także użyteczne. Zioła, przyprawy, surowce gorzkie - ale nie porzucić go w swoim ogrodzie?

Wideo: Dyskretny urok pieców. Poezja czytania Dmitrij Bykow i Alexander Minkin

krwawnik

I krwawnika gąszczu współistnieć z delphiniums i Aquilegia, a siedzący obok dziurawca - kolejny pomocą naturalnej apteki.

Krwawnik i ostróżka

Szczerze mówiąc, ta galeria Mogę iść przez długi czas. Ale myślę, że nie ma nikogo w żadnej wątpliwości - skromna urok dikorossov mogą ozdobić nasze ogrody nie jest gorszy niż luksusem kwiatów ogrodowych.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Ścieżki ogrodowe z mniszkaŚcieżki ogrodowe z mniszka
Zinnia - lato kwiatZinnia - lato kwiat
Las i pole rośliny w ogrodzie geraniumLas i pole rośliny w ogrodzie geranium
Drewna truskawkaDrewna truskawka
Mlecze kwitnące jesieniąMlecze kwitnące jesienią
Także moje różeTakże moje róże
Rumianek - piękne i użyteczne roślinyRumianek - piękne i użyteczne rośliny
Tulipany na kwietnikTulipany na kwietnik
Różnorodność kwiaty: chabry, maki, rumianek, dzwonek, osetRóżnorodność kwiaty: chabry, maki, rumianek, dzwonek, oset
JacarandaJacaranda
» » » Skromny urok dikorossov
© 2022 ProSadGuru.com