ProSadGuru.com

Ranunkulyus - albo choroba, albo

Witam wszystkich! =)
Szczerze mówiąc, kiedy po raz pierwszy usłyszał słowa, myślałem, że to jakiś rodzaj choroby))). Z jakiegoś powodu usłyszałem „ranunkuloz”)).
Okazało się, że tzw Kwiat: bardzo ładne, ale wciąż jest dość rzadkie w rosyjskich ogrodów. Przynajmniej w naszym regionie.
W szczególności, tylko pierwszy rok rośnie w nas ten kwiat. Jeśli tak, jak ja przedtem, nigdy nie widziałem go, błagam uwagę:

ranunkulyus

Ranunkulyus - bardzo piękne kwiaty, jak róża lub dalia. Nie jestem najlepszy odmiany są dużo piękniejsze)).

ranunkulyus

Jeśli ktoś nie wie - jest to nic innego jak jaskier ogrodzie. Czy można sobie wyobrazić?
Generalnie jest to roślina wieloletnia, ale w naszym klimacie nie przetrwać. Zimno, widocznie. Dlatego są one wykopane jak dalii. Oni i jak korzenie dalii ...

ranunkulyus

Oto „indywidualne” w ogóle na niczym aster)).
Mróz, jak już powiedziałem, nie może się ostać. Kwitną w czerwcu i lipcu. Lądowania w naszym zespole - połowy maja. Oznacza to, że jeśli nie ma mrozu.
Bulwy moczono w wodzie przez kilka godzin, po czym wysiewano w glebie.
Jesienią wykopać bulwy. Powielanie jest również prowadzona bulwy.
Mówi się, że miłość do ogrodu jaskry rośnie w słońcu, a jednocześnie, wilgotne miejsca. Ale nadmiar wilgoci, oni też nie lubią.
Ale takie jaskry my, niestety, nie jest:

jaskry ogrodowe

No, może bardziej razzhivomsya)).

Wideo: Dlaczego umierają rassada.Chernaya nogę na sadzonki WWW "ogród świat"

Czy próbowałeś umieścić rununkulyus? =)


Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Bulwy dalii sklepBulwy dalii sklep
Dahlia - Królowa jesieniąDahlia - Królowa jesienią
Prawidłowa pielęgnacja bulwy daliiPrawidłowa pielęgnacja bulwy dalii
Roczne dalia: opis, powielanie, wykorzystywanie, pielęgnacja, zdjęciaRoczne dalia: opis, powielanie, wykorzystywanie, pielęgnacja, zdjęcia
Moje dalie kwitło!Moje dalie kwitło!
„Dlaczego Astra - ulubiony kwiat z mojego dzieciństwa”„Dlaczego Astra - ulubiony kwiat z mojego dzieciństwa”
RudbekiaRudbekia
Dalia pompon - obecnie ozdoba ogroduDalia pompon - obecnie ozdoba ogrodu
Ja siałem w miłości i ranunkulyusJa siałem w miłości i ranunkulyus
JaskierJaskier
» » » Ranunkulyus - albo choroba, albo
© 2022 ProSadGuru.com