ProSadGuru.com

Moi Cannes wreszcie wyszedł z podziemia

Film: Jak umyć ściereczkę myszy

Dobry wieczór!
Myślałem i myślałem o tym, co napisać lepiej ... i uderzył mnie w oko z wiader Cannas że moja matka wyciągnięta z ziemią. Więc dziś porozmawiajmy o nich)).
Każdy wie, że jest to roślina wieloletnia. To tylko w tym centralnym pasie im zimno. Dlatego w zimie trzeba odkopać i oczyścić w chłodnym miejscu, najlepiej - w piwnicy, gdzie bezpiecznie spać aż do wiosny. Na wiosnę mamy podjąć na nowo, podlewanie i czeka ...))).
Czekamy na ślad.
Szczerze mówiąc, to bym zasadził eland tylko na liściach))). Są jej duże, piękne ...
W zimie nie można zostawić tylko dlatego vymerznut. Kto wie, może pewnego dnia przyniesie różnorodne i dla naszego zespołu. A może już przyniósł ... Wtedy nie trzeba być przeszczepione iz powrotem.
Więc tutaj są tak Eland wygląda teraz)))

Eland

Spektakl nie jest szczególnie atrakcyjna, widzisz)). Teraz te 4 wiadra będzie w domu, dopóki nie było cieplej)). Co zrobić, piękno wymaga ofiar).
Nawiasem mówiąc, nie zapomnij podlewać je, gdy pociągnął.
Kto będzie coś w stylu „to-to”)).
Więc, widziałeś, co się stało. Ale to będzie tylko 3 miesiące i ... voila!

Eland

Wideo: INNA pokazała pierś podczas koncertu

Piękne? Nie słowo. Z jakiegoś powodu myślę, że ten jest szkarłatny kwiat w bajce kto ojciec kupiec przyniósł jej młodszą córkę)).
Bardzo piękny kwiat. Powiedział mi coś przypomina toffi. Wszelkiego rodzaju kolory istnieją, ale mamy tak daleko tylko to.

A w ogrodzie rosną Cannas? =)

Wideo: NFS Carbon zwycięstwo l l # 3


Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
PaciorecznikPaciorecznik
Opieki i rozmnażanie pelargoniiOpieki i rozmnażanie pelargonii
Cannes - Fiery egzotyczne kwiatyCannes - Fiery egzotyczne kwiaty
Cannes - kwiaty luksusCannes - kwiaty luksus
Nie przechowywać w piwnicy!Nie przechowywać w piwnicy!
Prawidłowa pielęgnacja CannesPrawidłowa pielęgnacja Cannes
Sadzenie i pielęgnacja Cannes w środkowym pasieSadzenie i pielęgnacja Cannes w środkowym pasie
Cannes, czy możliwe jest, aby rozwijać eland bez okresu odpoczynkuCannes, czy możliwe jest, aby rozwijać eland bez okresu odpoczynku
Kwitnienie radość na bardzo gorącym mieszkaniuKwitnienie radość na bardzo gorącym mieszkaniu
Cannes - naturalne zaczynuCannes - naturalne zaczynu
» » » Moi Cannes wreszcie wyszedł z podziemia
© 2022 ProSadGuru.com