ProSadGuru.com

"Flower - mgła to niepowtarzalny Astilbe!"

I witam ponownie!
I nie przeszkadza Ci? Następnie spotkać inny mieszkaniec naszego ogrodu - Astilbe!
Kocham ten kwiat! Jeśli jeszcze go nie rośnie, należy sadzić! I trzeba go umieścić kilka, że ​​nie są sami tak piękne. A kiedy grono, to po prostu pysznej rozkosz! Niestety, znalazłem tylko na jednym zdjęciu z tego kwiatu:

Astilbe

Jeszcze staliśmy białe i czerwone Astilbe, ale jakoś zniknął ((. Jeśli ktoś wie coś, można powiedzieć ... Moja matka nie mogła zrozumieć, dlaczego ich nie było. Sadzone były w tym samym miejscu jak ten. W ogólnie rzecz biorąc, nie rozumiem, dlaczego zniknęły)).
Astilbe rasy, nawiasem mówiąc, i nasiona oraz korzenie. Nasiona są bardzo małe, czytać teraz, że w jednym gramie owoców (małych pudełek) zawiera do 20 tys. Nasion.
Pokażę ci, co jeszcze Astilbe. Może to wyglądać tak samo i chce sobie pozwolić na takie)).

Astilbe

Istnieje wiele gatunków, odmian ... Pielęgnacja wszystko nie do opisania. Jednak, podobnie jak wszystkie kwiaty =)
A tak, zapomniałem powiedzieć: jest to roślina wieloletnia.
Generalnie Astilbe rośnie dziko w niektórych krajach. I wyobrazić wysokość niektórych roślin może mieć maksymalnie 2 metry! Nie wiem jak wy, ale chciałbym sobie wyobrazić gaj na działce:

Astilbe

Jest to roślina ozdobna doskonale pasuje do każdej kompozycji. Ponadto, dobrze rośnie w cieniu. W Chinach wszystko Astilbe rośnie w lesie)).
Kwitną przez długi czas. Niektóre gatunki - od czerwca do września.
Chcę spróbować jeszcze raz, aby umieścić inne kolory. Bardzo je lubię.
A ty? =)

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Ulubiony klombów - AstilbeUlubiony klombów - Astilbe
Rosnące AstilbeRosnące Astilbe
Astilbe w ogrodzieAstilbe w ogrodzie
Astilbe - dekoracje ogrodoweAstilbe - dekoracje ogrodowe
Rosnące AstilbeRosnące Astilbe
Sadzenie Astilba i opieki w otwartym terenieSadzenie Astilba i opieki w otwartym terenie
Astilba japońskiAstilba japoński
Odmiany Astilbe zdjęciu rośnie AstilbeOdmiany Astilbe zdjęciu rośnie Astilbe
Astilbe lubi cieńAstilbe lubi cień
Wskazówki dotyczące dbania o AstilbeWskazówki dotyczące dbania o Astilbe
» » » "Flower - mgła to niepowtarzalny Astilbe!"
© 2022 ProSadGuru.com