ProSadGuru.com

Wszystko w życiu - na lepsze!

Film: Wszystko w życiu jest HD (1998) z indyjskiego kina

Czasami kierowcy ciężarówek, czy mieszkańcy, są chwile, kiedy praca - to świetna okazja!

Anemone nasion do siewu

Wideo: Niech to powiedzieć - w sezonie: tym lepiej. Zwolnić z 30.06.2016


I wstać o świcie i odejść z ogrodu z zachodem słońca, a praca nie zmniejszyła. Grass - jak urzeczony, aż jedna krawędź działki to vypolesh, inny znów narosla! Kto wąż warzywa - że zdaję sobie sprawę, jak wiele czasu i wysiłku trzeba! Jaki jestem? A poza tym, że skupienie uwagi na ogrodzie, mówię o kwiatach, zwłaszcza już wyblakłe trochę zapomniane. I to, co z tego wyszło!

Zwykle staram się po prostu odciąć łodygi kwiatowe, rośliny nie są daremne spędził siły w tworzeniu materiału siewnego oraz na zadbany wygląd klombu. Z wyjątkiem przypadków, w których nasiona potrzebne. I tym razem, szczęśliwi, że codzienne zmartwienia nie dał mi czasu, aby odciąć łodygi kwiatowe w anemones lesie! Nigdy nie widziałem jej sieje ziarno i został dosłownie zafascynowany tych przejrzystych chmur. Ja ich nie wycinać, nawet zasiane, to jest tak piękne!

Wideo: Amazing motywacja - wszystko może ulec zmianie na lepsze !!!!

Samos zawilce las


Teraz moja poranna kawa piję świcie w polanach o zawilce drewna, podziwiając ulotny urok jej długie puszyste szlafroki latających i spadających przy najlżejszym powiewem powietrza. Od czasu do czasu nasienie z parashyutikom oddzielony od swoich towarzyszy i lekkiego puchu, świecące w świetle poranka, idzie szukać swojego miejsca pod słońcem ...

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Jakie dziwne?Jakie dziwne?
Uprawa punkt krwawnicaUprawa punkt krwawnica
Praca Jesień w ogrodziePraca Jesień w ogrodzie
Doronicum PlantaginaceaeDoronicum Plantaginaceae
The Story of kwiatemThe Story of kwiatem
Na wiosnę SpireiNa wiosnę Spirei
PoczątekPoczątek
GratulacjeGratulacje
Wiosna czyszczenia w ogrodzieWiosna czyszczenia w ogrodzie
Tak, życieTak, życie
» » » Wszystko w życiu - na lepsze!
© 2022 ProSadGuru.com