ProSadGuru.com

Przebiśniegi na 8 marca

Video: Przebiśniegi. Pocztówka w dniu 8 marca rękami. Zastosowanie tarcz papierowych i bawełnianych

Od dzieciństwa, przebiśniegi dla mnie - wspaniałe kwiaty. Pamiętaj, film-tale "Dwanaście miesięcy"? Jak chciałam być w lesie, gdzie rozlegle przez tysiące.

przebiśnieg

Wideo: 3D uchwyt część 2. Draw przebiśnieg na 8 marca

Niestety, w naszym regionie największe skupisko drzew sadzi się lasy i stare drzewa, reszta na gruncie dawnych osiedli. Ale wciąż, gdzieś już rosły (i być może teraz rosnąć). 8 marca na rynku zawsze byliśmy kilka starych kobiet, które sprzedawane małe kiście przebiśniegi. Podobało mi się w tajemnicy przed mamą biec do rynku, dobre, był bardzo blisko naszego domu, kupić kwiaty i dać ją. Cóż, ile pieniędzy Byłem wtedy grosza. Kwiaty na święto stało się droższe o 2-3 razy, więc może wszystko kupić - przebiśnieg.

Polana przebiśniegi

Wideo: bukiet przebiśniegi na 8 marca

Mama odwiedziła tak zadowolony, że moje małe prezenty Pamiętam uczucie szczęścia, że ​​ja po prostu ogarnia) Być może dlatego czuję szczególny sens przebiśniegi: czułość i wdzięczność.

Czy wiesz, że w wielu krajach, w dniu 19 kwietnia nawet okazji Dnia śnieżyczka? Nieskończenie szczęśliwa, że ​​teraz nikt nie sprzedaje przebiśniegi, jednak w sąsiednim mieście chciwy zysku dla niszczycieli pierwiosnki są jeszcze znaleźć na naszym rynku. W sumie 20 gatunków przebiśniegi przyroda (2 z nich - naturalne mieszańce), z których wszystkie są pod ochroną „Konwencji o międzynarodowym handlu zagrożonymi gatunkami zwierząt i roślin Endangered” i Czerwonej Księdze Rosji.

Wideo: najlepszy prezent na 8 marca. Rozlegle kulek. Kwiaty z bisera.Beaded flowers.Snowdrops

Ty i ja mogę także pomóc utrzymać przebiśniegi w przyrodzie - nie kupuj ich od kupców-kłusowników! Jak wiadomo, popyt tworzy podaż, nawet jeśli nie od razu, ale ta metoda działa! I trzeba rynki kwiaty przebiśniegi sprzedać?

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
To wygląda jak przebiśnieg?To wygląda jak przebiśnieg?
Kwiaty przebiśnieg Galanthus i funkcje lub ich wzrostuKwiaty przebiśnieg Galanthus i funkcje lub ich wzrostu
Galanthus - zdjęcia, pielęgnacja i uprawaGalanthus - zdjęcia, pielęgnacja i uprawa
PrzebiśniegPrzebiśnieg
PrzebiśniegPrzebiśnieg
Kiedy kwitnące przebiśniegiKiedy kwitnące przebiśniegi
Delikatny przebiśnieg na zdjęciuDelikatny przebiśnieg na zdjęciu
Mimosa w dniu 8 marca!Mimosa w dniu 8 marca!
PrzebiśniegPrzebiśnieg
Pierwsze kwiaty - rozleglePierwsze kwiaty - rozlegle
» » » Przebiśniegi na 8 marca
© 2022 ProSadGuru.com