ProSadGuru.com

Pierwsze mlecze - nie dla urody!

Wideo: Masza i Niedźwiedź wszystkie kolejne serie bez zatrzymywania 1-50

Mamy już pierwszy jego rozprzestrzeniania słoneczne żółte mlecze kwiaty. Jednak ze względu na fakt, że ciepło nie było, że mają przysadzisty łodygi w wysokiej trawie (i jako taki udało się vymahal?) Oni nie są bardzo widoczne. Lubię je bardzo dużo, zawsze zostawić kilka krzewów wokół alpinarium kiedy kwiaty więdną, będę je łamać, nie dopuszczając do utworzenia nasion i moje krzewy są pokryte różnych kolorach z bardzo wczesnej wiosny do późnej jesieni!


Ale chciałem pisać nie tylko o tym. Myślę, że prawie wszyscy ogrodnicy w mniejszym lub większym stopniu, są zwolennicy zdrowego stylu życia, dotyczy to także metod leczenia. Tak: całe życie, od pierwszego wspomnienia wczesnego dzieciństwa mojego zimna leczono nalewką z mniszka lekarskiego. To był jeden z tych, które kwitną w pierwszej kolejności. Kaszel potarł klatkę piersiową i plecy, nogi i unoszą się również wcierać w stopy są likier. Babka (pamiętam to dobrze!), Zaostrzenie zapalenia stawów zapisuje tylko tarcie tej nalewki. Historia tego cudownego nalewki znanej wszystkim w naszej rodzinie. W czasie wojny, moja prababcia była wtedy 36 lat, jeden (pradziadek był z przodu), z 6 dzieci w ramionach był w zawodzie. Oczywiście o żadnych leków i nie może być mowy. A teraz jej młodszy (w tym czasie wszystko, co miała 8 dzieci), córka zachorowała. Nie wiem, kto iw jaki sposób zdecydowany miała krztusiec, ale lekarstwo-letni dziecko nie może - ona kaszlał, dyszała, ciemny niebieski ... prababka już myślał, że umrze. Wtedy starszy sąsiad zlitował - wprowadzone w małym puzyrechki nalewki z mniszka lekarskiego. Trzy dni wystarczyło, że dziecko odzyskać. To jest historia. Nie wiem, czy nalewka prawdy ma cudowne właściwości lecznicze, czy jest to wiara nasza rodzina pomaga uciec od wszelkiego rodzaju dolegliwości z nim. Ale wynik jest oczywisty: w szpitalu tylko kobiety były członkami naszej dużej rodziny, kiedy produkujące dzieci urodzonych. Moje dziewczynki - 4 i 6 lat, nie wiem co to gorączka, kaszel lub katar. Jak zrobić nalewkę? Tak, łatwiej nigdzie! Weź słoik, wypełnić go z pąkami mniszka lekarskiego (wystarczy dokręcić je) i wypełnić po brzegi wódki. Jeśli nie jest alkoholem - jeszcze lepiej! Dwa tygodnie i nalewka jest gotowa. Przechowywać w chłodnym i ciemnym miejscu. Tylko do użytku zewnętrznego!)) Życiu zawodowym jest nie tylko))) Myślę, że każda rodzina ma swój własny przepis roślin ogrodowych ludowa, próbę czasu!
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Wszystkie kwiaty i liście mniszka lekarskiegoWszystkie kwiaty i liście mniszka lekarskiego
Światło z mniszka lekarskiegoŚwiatło z mniszka lekarskiego
Ścieżki ogrodowe z mniszkaŚcieżki ogrodowe z mniszka
Drewna truskawkaDrewna truskawka
Trochę Chryzantema i kwitnienie prawie całe latoTrochę Chryzantema i kwitnienie prawie całe lato
GloksyniaGloksynia
Wiecznie kwitnące kaczeńceWiecznie kwitnące kaczeńce
Mlecze kwitnące jesieniąMlecze kwitnące jesienią
Dandelion JellyDandelion Jelly
Przydatne właściwości mniszka lekarskiegoPrzydatne właściwości mniszka lekarskiego
» » » Pierwsze mlecze - nie dla urody!
© 2022 ProSadGuru.com