ProSadGuru.com

Moje ulubione tulipany

Wideo: Times goda.Vesna. Mój ulubiony, tulipany!

Wiosną tego roku (jak zresztą w przeszłości, a rok wcześniej), przyszedł szybko. I tak samo szybko zastąpione przez gorące i suche lato, niebo bezchmurne i gorącego wiatru. Dlatego przez długi czas podziwiania kwitnących tulipanów w ogrodzie nie byłem w stanie, niektóre szczególnie delikatne wczesne odmiany, kwitną tylko przez dwa dni. Wtedy po prostu ich płatków suszy się gorącym powietrzem. Nie pomógł albo wzmocniony podlewania lub dokonać odcień. Ale udało mi się je sfotografować, a teraz zapraszam na spacer w moim ogrodzie kwiatowym tulipan.
Czarny Perrot (czarny tulipan Parrot)

Po pierwsze - nowe pozycje. Dwa lata temu kupiłem dwa rodzaje cebulek tulipanów papuga, i chciał być. Czarny Perrot - jeden z moich nowych osadników. Jest zwiększenie dopiero drugi rok. Na zdjęciu kolor był bardziej żywy z powodu słońca. W rzeczywistości kolor nie jest na nasłonecznionych obszarów płatków. Nieco rozczarowany, że opakowanie z cebulek tulipanów twierdził, że nie jest w pełni ujawnione, stale jest pod półotwartym zarodku. Cóż, prawdę tego stwierdzenia można zauważyć na zdjęciach, jednak powiedział mi, i tak przyjemne! 

Film: Moje ulubione tulipany (pionchiki) "Miranda"

Blumeks (tulipan Blumex)

Drugi rodzaj papugi - Blumeks. Ponownie, mój widok kwiat jest inny od tego, co zostało przedstawione na opakowaniu. To wstyd, ponieważ te dwie odmiany tulipanów Mam dość ich zalecanej nawóz jest w pełni oczywiste funkcje dekoracyjne. Nie wiem, co oni są podawane w przedszkolu, ale nie dokładnie to, co proponujemy. 

Film: Jak narysować kwiaty akwarela! Moje ulubione tulipany)

Król Petr (Tulip Czaar Peter)


To car Piotr. Kwitnie wcześnie, niewymiarowe. Łodygi kwiatowe są krótkie, silne, że nie boi się wiatru. Nawiasem mówiąc, aż wyrósł, ja nie zauważyłem, a tylko na zdjęciu było widać, że jeden kwiat - Terry! 

Barbados (tulipan Barbados)

Oczywiście, nie mogłem się oprzeć i nabył kilka rodzajów frędzlami tulipanów. Nawet nie mogę powiedzieć, który z nich lubię bardziej, każdy dobry na swój sposób.

Cummins (tulipan Cummins)

Kanasta (tulipan kanasta)

Wideo: Piękne tulipany

Znalazłam się w moim ogrodzie i liliowce tulipanów. Taki znakomity, zwłaszcza gdy w zarodku - nie ma oczu.

Laylek Czas (Tulipan Lilac Time)

Ed Schein (Tulip Red Shine)

Długi wybrał odmian tulipanów frotte. Rose przypomniał mi piwonii, czerwony - róże, na ogół, od rozmaitych gatunkach wybrałem te dwa. 

Arcydzięgla (tulipan Angelika)

Monte Carlo (tulipan Monte Carlo)

I to jest - jedyny w moim ogrodzie tulipan Chameleon. Kiedy kwitnienie, jasnożółtych płatków, bez jednego czerwona plama. Następnie, na brzegach płatków pojawia się cienki czerwony talerz. Stopniowo staje się coraz szerszy, a płatek staje się pomarańczowa, a im dłużej tulipan kwitnienie, ciemniejszy jego kolor. 

Deypim (tulipan Deupim)

Eric Hosfyu - weteran, jedna z pierwszych odmian, które posadziłem. Reszta mnie nie lubi i podałem je i brzegu, holyu i pielęgnować. Ciesz się! 

Eric Hosfyu (Tulip Eric Hofsjo)

Mam nadzieję, że podoba Ci się moje ulubione wiosenne kwiaty. Byłbym bardzo zadowolony, jeśli widzę swoje zdjęcia!

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Uprawa ozdobnymi tulipanówUprawa ozdobnymi tulipanów
Białe tulipanyBiałe tulipany
Tulipany, szczególnie dbająTulipany, szczególnie dbają
Botaniczne tulipanyBotaniczne tulipany
Gatunki tulipanówGatunki tulipanów
Nie trzeba się martwić o to, co sadzić tulipany - nie są wybredniNie trzeba się martwić o to, co sadzić tulipany - nie są wybredni
Jak wpadnę tulipanyJak wpadnę tulipany
Czekam na kwitnących tulipanówCzekam na kwitnących tulipanów
Tulipany w moim ogrodzieTulipany w moim ogrodzie
Tulipany na kwietnikTulipany na kwietnik
» » » Moje ulubione tulipany
© 2022 ProSadGuru.com