ProSadGuru.com

Trąbka - niesamowite winorośli!

Wideo: Kamspsis niesamowite winorośli Izrael !!!

Wiesz, nie mam nawet co do porównania witalność, prostotę i wytrzymałość tej rośliny!

trąbka kwiat

Być może jedynym niezniszczalnym wheatgrass może konkurować z nim tych cech. Dlatego rurkowe (Campsis) mogą być bezpiecznie posadzone początkujący hodowcy, winorośl nawet celowo nie łatwo wapno! Wspomniałem wiele razy, że w okresie letnim mamy jest niewiarygodny upał i susza, ale Kapsis jest niespokojny! Ani jeden liść nie wyschła, kwiaty, martwa, od czerwca do września! W ciągu kilku lat ta winorośl nie widział jeden szkodniki, choroby i nie osiąga go!

Trąbka - niesamowite winorośli!

Nie wiem, jak go przez przepisy, a ja Trumpet rośnie sama. Posadziłem ją podlewać i wszystko dzieje się automatycznie. W zimie nie ukrywa, należy spędzić przycinanie jesienią, inaczej zapletet ulicę. Pewnego dnia, z ciekawości, aby zmierzyć długość roku uciec. 7 metrów!

Sezonowy wzrost!

Jednak on ma minusa. Trąbka oszałamiająco piękna, wdzięku z liści - do delikatnych kwiatów, więc byłem bardzo zaskoczony, gdy nagle znajomy zaprosił mnie do kilku procesów. Powodem takiej wielkoduszności, zdałem sobie sprawę bardzo szybko - to winorośl jest bardzo agresywny, daje liczne wzrost korzeni, która rozwija się w zawrotnym tempie. Jednak nie jest to powód, by porzucić takie piękno! Właśnie przeszczepione Trąbka w wąskiej ścianie działowej pomiędzy garażem i płot sąsiada. Nie ma nigdzie szczególnie hulanki pędy, ale czasami wyskakuje na 10-12 metrów od rośliny macierzystej!

Boll-pod

Wideo: Liana Trąbka zdjęcie

Widziałem w Internecie zdjęć trąbka z żółtymi i różowymi kwiatami. Jak piękny! Chciałbym kupić sobie koniecznie, ale zatrzymuje cały ten sam wzrost korzeni. Być może istnieją odmiany, które nie nadają się? Jestem zainteresowany Trąbka to żółte i różowe kwiaty. Jeśli ktoś wie, powiedz mi, będę bardzo wdzięczny!

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Posiadamy zielone winogrona przycinanie w leciePosiadamy zielone winogrona przycinanie w lecie
Azarina - superliana!Azarina - superliana!
Trąbka na zdjęciu: w naturze i w ogrodachTrąbka na zdjęciu: w naturze i w ogrodach
Trąbka Hybrid Madame GalenTrąbka Hybrid Madame Galen
TrąbkaTrąbka
Tecoma lub TrąbkaTecoma lub Trąbka
Campsis radicans flavusCampsis radicans flavus
Metody hodowlane trąbkaMetody hodowlane trąbka
Liana w domu - Clerodendrum ThompsonLiana w domu - Clerodendrum Thompson
Trąbka, piękny winorośliTrąbka, piękny winorośli
» » » Trąbka - niesamowite winorośli!
© 2022 ProSadGuru.com