ProSadGuru.com

Oxalis - doskonała roślina okrywowa!

Wideo: Szczawik / szczaw

Patrząc przez postu drugi dzień o koniczynie, która może być stosowana jako roślina okrywowa, myślał o swoim uroczym roślin, które z powodzeniem spełnia tę rolę.

Szczawik kwiatów
Ten szczaw (Oxalis). Oczywiście, nie można nazwać skromne kwiaty wykwintne, ale podoba mi się ich słodki urok. Ciekawą historię jej występowania na mnie. Shamrock w przeddzień Nowego Roku przyniósł dar przyjaciół Bałtyku. Mówili, że jest „Clover szczęścia”, tym lepiej będzie rosnąć ze mną, tym bardziej, że przynosi szczęście do naszej rodziny. Roślina była bardzo mała, w małym naczyniu gliny. Na wiosnę posadziłem ją na łóżku i oksalis tak szybko zamienił się w małych gęstych krzewów, które nie mają czasu, by zauważyć!

Wideo: Rodzaje podłoża pokryć ozdobnych truskawka, mszywioły i szydłowaty Floks #urozhainye_gryadki

szczaw

Kwitnie dwa razy w okresie letnim: późną wiosną i wczesną jesienią. W naszym regionie Szczawik transfery bezstratne zimy bez dachu nad głową. Może być uprawiana jako roślinę doniczkową, ja na prośbę najstarszej córki jesienią wykopano mały krzew i posadzone w doniczce, to całą zimę pilnie dbał o niego. Jednak na wiosnę, wysłaliśmy go z powrotem na wolność, korzyści z przeszczepu cierpi bezbolesny. Należy pamiętać, że mało wymagające rośliny. Rośnie na moim słońcem, regularnie podlewane (w przypadku braku deszczu), ręce wyciągnij rzadkie chwasty, to cała troska. Nie wiem, czy nie jest prawdą, że koniczyna przynosi szczęście, ale mam dobre (uprawiana świetne!), W naszej rodzinie wszystko dobrze. Jeśli nie masz wystarczająco dużo szczęścia Shamrock roślinę, a to z pewnością zadowolić cię!

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Szczawik trójkątnySzczawik trójkątny
Shamrock na zdjęcie i opiekiShamrock na zdjęcie i opieki
Oxalis, oksalis - SzczawikOxalis, oksalis - Szczawik
Pokój Oxalis lub „koniczyna szczęście”Pokój Oxalis lub „koniczyna szczęście”
Pokój Oxalis - bardzo urokPokój Oxalis - bardzo urok
Jak radzić sobie z oxalisJak radzić sobie z oxalis
Zdjęć Indoor rośliny i kwiatyZdjęć Indoor rośliny i kwiaty
Subtelności opieki Oxalis niesamowite domuSubtelności opieki Oxalis niesamowite domu
Szczawik reprodukcjiSzczawik reprodukcji
Szczawik trójkątny: opieka w domu, zdjęcie i opisSzczawik trójkątny: opieka w domu, zdjęcie i opis
» » » Oxalis - doskonała roślina okrywowa!
© 2022 ProSadGuru.com