ProSadGuru.com

Pomysły na łóżku w cieniu pieczęci Salomona

Wideo: Kwietniki Pomysły piękne oryginalne klomby wystroju ogrodu

Gdy bramkowe jest mały, i byłoby pożądane sadzenia drzew i krzewów oraz ogrodu warzywnego przeznaczyć przestrzeń barw, jest tam bardzo mało miejsca. Dużo klombów z pełnym cieniowania często pozostają wolne, zwłaszcza pod drzewami i krzewami. To może być łatwo ustalony, bo dużo tolerancji cieniu! Pierwsze miejsce wśród nich zajmuje gospodarza. I pieczęć Salomona?

Pieczęć Salomona kwiaty

Przez długi czas moi zacienionych strony łóżka były prawie puste, a potem mam dwa rodzaje gospodarzy i obsadzone słoneczniki. Ale to było za mało! Jak nic innego! Kolejna akwizycja była pieczęć Salomona. Widziałem ją na przyjaciela w zacienionym ogrodzie i właśnie zafascynowany jej urodą. To było późnym latem kwiaty na kupene nieobecny, ale to niby dekoracyjne światło zielone liście było dla mnie za mało, aby natychmiast błagał proces. Wiem, że istnieje wiele rodzajów pieczęci Salomona (Polygonatum), do jakiego typu należy, no, nie powiem dokładnie, ale gospodyni nazywa ją „lilia Syberia”.

Film: Co Pasadena może zacienione Kwiaty w cieniu ogrodu

Pierwsze kwiaty w swoim ogrodzie, widziałem tylko 1,5 roku. Radość była morze! Takie ładne białe słoiki z zielonym talerzu. Podobnie jak fakt, że są one dobre do cięcia - stać przez dłuższy czas, po prostu zmieniać wodę tak przycinać końce łodyg.
Zaskakująca siła witalna tej rośliny - nawet w mocno zacienionych rośnie i rozmnażać dobrze. pieczęć Salomona wokół zawsze będzie trochę chwastów - tłumi je, a nie jak chwasty rosną w cieniu. Uważa się, że Salomona uszczelnienia agresora i szybko chwyta obszar wokół siebie. Nie wiem, muszę to pokojowo obok siebie, obok konwalii - i to, a inna roślina zachowywać przyzwoicie, przeszczep wymagana co 2-3 lata. W uszczelką i konwalii Salomona pozostawia ten sam kształt, ale różne rozmiary i kolory, sąsiadów doskonałą odcień i wzajemnie się uzupełniają. Myślę, że ziemia w ich towarzystwie również paproci, niech koronkowe liście ozdobić mój kwietnik w cieniu.

Uszczelnienie Salomona (kształt i wzmacniacz, wzmacniacz-aacute-tum)

Wideo: Ciekawe pomysły na ogród Portable łóżek

Gleba w mojej okolicy jest płodna, więc kupenu nie nawozić. Ale z deszcze w lecie mamy problem, woda musi stale. W południowych regionach kwitnie w kwietniu, w środku pasa - w maju. Jeśli masz szczęście i sprężyna jest chłodne i wilgotne, a następnie kwitnących pieczęć Salomona można podziwiać przez 7-10 dni dłużej niż zwykle. Poprzez poluzowanie gleby, należy pamiętać, że korzenie pieczęci Salomona nie znajdują się w głębi lądu, a wzdłuż powierzchni gleby na głębokości 2-3 cm.
Kolejny plus - pieczęć Salomona doskonale zimy bez dachu nad głową.

Polygonatum kingianum

Wideo: Kwietniki. 10 sekretów klombów w cieniu. zdjęcie

Ostatnio, Internet znalazł kupenu z jasnymi czerwonymi kwiatami i natychmiast chciał stać i takie! Kto uprawia takie natychmiastowe jego kwiaty naprawdę taki nasycony kolor, jak na zdjęciu, czy nie? I choć kilka zdań o opiekę nad nią, będę bardzo wdzięczny!

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Daphne MayDaphne May
Pieczęć Salomona: wyposażony reprodukcjęPieczęć Salomona: wyposażony reprodukcję
No ogród jest łatwe do zrobieniaNo ogród jest łatwe do zrobienia
Kwietniki w kraju własnymi rękamiKwietniki w kraju własnymi rękami
Pieczęć SalomonaPieczęć Salomona
Byliny okrywowe, co umieścić w cieniuByliny okrywowe, co umieścić w cieniu
Kwiat ogród w cieniuKwiat ogród w cieniu
Wiele twarzy HeucheraWiele twarzy Heuchera
Rośliny okrywowe są: badanieRośliny okrywowe są: badanie
27 Kolorów dla początkujących ogrodników niewymagających27 Kolorów dla początkujących ogrodników niewymagających
» » » Pomysły na łóżku w cieniu pieczęci Salomona
© 2022 ProSadGuru.com