ProSadGuru.com

Dalie - dekoracje jesienne klomby

Video: Dalie w ogrodzie, dalie sadu.Ukrashenie

Lubię dalie, mają dużo czasu i obficie kwitną, troska o nich jest prosta.

Moje dalie
Ale nigdy nie chciał usunąć zbędne pędy pach (Szczypta), życzę dręczyć roślinę. Choć twierdzą, że nie jest stresujące, ale nie wierzę w niego. Więc zdecydowaliśmy się na nisko rosnących odmian i przeczytać, co oni pasynkovanie i szczypanie są nie tylko niepotrzebne, ale nawet szkodliwe. To prawda, moje piękne same w sobie tworzą zwarte krzewy kwitnące i jak długi czas! Pierwsze kwiaty pojawiają się zwykle na początku sierpnia, wtedy kwitną trwa nieprzerwanie aż do pierwszych przymrozków, co może wydarzyć się w listopadzie i grudniu. Na przykład, w ubiegłym roku w temperaturze poniżej 0 ° C temperatura spadła 25 listopada.

Video: Kwiaty w ogrodzie

Moje dalie

Dalie rosną na słonecznym klombu, osłonięte od wiatru. Jestem w obszarze żyznej czarnej ziemi, więc podczas sadzenia dodam piasku (te kwiaty nie lubią stagnacji wody w korzeniach) i popiół drzewny mało. Pielęgnacja chodzi o nawożenie, regularne podlewanie i usuwanie wyblakłych kwiatostany. Staram wszystkie gleby między kolorami na mulcz żadnej improwizowany materiał - trociny, piasek, kruszony coquina, nawet w odległości krótkiego pokroić w cienkie gałązki. Dlatego konieczne jest poluzowanie znacznie rzadziej, tylko wtedy, gdy ściółka pod nawadniania będzie rozcieńczyć i wymieszać z glebą.

Video: Dalie w ogrodzie konstrukcja zdjęcie pt klasie

Moje dalie

Czytałem, że dalie jak jesionu, zwiększa jasność koloru płatków i służy jako środek ochrony przed chorobami grzybowymi. Tak aby nie zepsuć swoje zwierzęta w taki pożyteczne i niezbędne narzędzia? Pet. I proszę mi odpowiedzieć na swoje piękne kwiaty, aż mróz. Po części nadziemnej umiera z mrozem, ja odciąć to, wykopać bulwy, traktować je z fungicydu i wysłany do przechowywania zimowego w piwnicy. Niech resztę aż do wiosny!

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Moje dalieMoje dalie
Zapisywanie dalie w zimieZapisywanie dalie w zimie
Moje dalieMoje dalie
Proste techniki rolne daliiProste techniki rolne dalii
Kiedy jest najlepiej sadzić dalie.Kiedy jest najlepiej sadzić dalie.
Moje dalie - śmieszne faceciMoje dalie - śmieszne faceci
Nasiona Dahlia są uprawiane jako jednoroczneNasiona Dahlia są uprawiane jako jednoroczne
Dahlia uprawa i pielęgnacjaDahlia uprawa i pielęgnacja
Jak rosną dalieJak rosną dalie
Dalie - zdjęcie, uprawa i utrzymanieDalie - zdjęcie, uprawa i utrzymanie
» » » Dalie - dekoracje jesienne klomby
© 2022 ProSadGuru.com