ProSadGuru.com

Pachnące zarośla białych lilii

Film: Jak Grow atsidanteru - pachnące Gladiolus. witryna internetowa "ogród świat"

Odmiana ta rośnie lilie na mnie tak długo, że trudno powiedzieć, ile dokładnie lat!

Pachnące zarośla białych lilii

filmy: "Jak kwiat pachnącego" - Alexander Malinin ("moja dusza ..."2009) / Alexandr Malinin

Uwierz mi, nie wiem, dlaczego są one tak mi bliskie: kwiaty są małe, 4-6 cm, zapach słodki, subtelny, a wysokość szypułki, że nie może się pochwalić - maksymalnie 60 cm, ale nie ma w nich specjalny urok, niektóre. szlachetny skromność i prostota, która nie pozwala mi dać je do sąsiadów lub przyjaciół żarówki)))

Bloom razem, każdy kwiat żyje od 4 do 7 dni, w zależności od pogody, jeśli cool - kwitną dłużej, jeśli jest gorąco - miga przyjazne grono kilku dni.

Wideo: białe grochy. Lily i Nicholas Amarfy Korshilov

I bardzo rzadko korzystają lilię dla kwiatów ciętych - zatrzymać ich intensywny zapach, i kwiat łóżko nie chce odsłonić! I dla Kuban czerwca klombów - to pro przetrwania w ekstremalnych warunkach!

Kwiatów na nas teraz miłe dla oka: zawilce, petunie, Mattioli (a nawet wtedy, w nocy), altówka, Rudbekia, Portulaca, róży i Alyssum. Aha, zapomniałbym o daylilies! Jak oni teraz mi pomóc, kiedy większość kwiatów już utworzone nasiona (krzewy - nie liczą!).

Wideo: Zakupy na numer katalogowy 9 Faberlik

Ale daylilies - w innym czasie, w osobny wątek)))

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Królowa tajemnicza i szlachetny Lily - Liliaceae, lilia na swoim ogrodzieKrólowa tajemnicza i szlachetny Lily - Liliaceae, lilia na swoim ogrodzie
Chrystus zmartwychwstał !!!!Chrystus zmartwychwstał !!!!
The Secret Garden cud!The Secret Garden cud!
Jak odróżnić lilii i dayliliesJak odróżnić lilii i daylilies
Pompon Dalia zdobi ogródPompon Dalia zdobi ogród
Obchodzi liliaObchodzi lilia
Lilie reprodukcjaLilie reprodukcja
Pelargonia pachnące - aromagiyaPelargonia pachnące - aromagiya
Moja miłość - dzika orchidea MattioliMoja miłość - dzika orchidea Mattioli
A co mamy kwiaty w naszym oknemA co mamy kwiaty w naszym oknem
» » » Pachnące zarośla białych lilii
© 2022 ProSadGuru.com