ProSadGuru.com

Kwiaty dla klombów w półcieniu: Brunner liściaste Hadspen śmietany

Od dawna chciałem zrobić kwiat łóżko pod rozłożystym różnorodny roślin krzewu forsycji. Do tej pory nie wzrosła, ale tylko gospodarze jasnota. Ten ostatni jednak, cały czas starając się raspolztis poprzek łóżka, ciągle musiał ją oswoić.

Brunner liściaste

Więc musiałem posadzić, preferuje półcień, nieagresywne, niskie i, oczywiście, z kolorowych liści. Wybór padł na Brunner, częściowo ze względu na niezwykle pięknym i bogatym kolorem swoich kwiatów. Pod moje wymagania idealnie zbliżył Brunner liściaste, i widząc jej barwny odmiana Hadspen Cream, Nie mogłem się oprzeć i kupiłem od razu!

nie jest wymagane, mało wymagające rośliny, zwłaszcza troska i uwaga - Brunner. Na jego wyładunku wybrać miejsce, w półcieniu, gleba preferowane lekkie lub średnie gęstości, do nich to wspaniałe uczucie, pod warunkiem, że wilgoć w obfitości. Jest to łatwe do zrobienia bez nawozu, ale jeśli chcesz karmić - odpowiedzieć długiego kwitnienia, liście będzie więcej i będą większe. Co może zapłodnić? Złożonych nawozów mineralnych, substancji organicznych, próchnica.

latifolia Brunner (w przeciwieństwie wąglik) zawsze muszą być chronione od odchwaszczania i zapewnia, że ​​gleba była wilgotna. Zdaniem ekspertów, to niby dobrze zimy bez dachu nad głową, nawet w północnych regionach kraju, ale nie było pokrywy śnieżnej od 10 cm.

Jesienią, gdy antena część rośliny uschnie, konieczne jest, aby całkowicie usunąć nożyce i nożyczki, aby czekać, aż kawałek jest suche miejsce, a jeśli śnieg jeszcze, ale zimno nadeszła, schronienie spania oddziały Brunner świerkowe.

Oto niebieskooka osadnik pojawił się w moim klombu, bardzo lubię, a ty? Trochę smutne, czytałem, że w wielu miejscach Brunner rośnie jak chwast, jest to naprawdę tak, że przeszczep jest bardzo drogie!

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Pielęgnacja BrunnerPielęgnacja Brunner
Eritrichium ogródEritrichium ogród
Brunner macrophyllaBrunner macrophylla
Barwny floksBarwny floks
Brunner eritrichiumBrunner eritrichium
Żółty jasnotaŻółty jasnota
Ligularia macrophyllaLigularia macrophylla
BrunnerBrunner
Zauważony jasnotaZauważony jasnota
Euphorbia wielokolorowy - mało wymagające rośliny ogrodoweEuphorbia wielokolorowy - mało wymagające rośliny ogrodowe
» » » Kwiaty dla klombów w półcieniu: Brunner liściaste Hadspen śmietany
© 2022 ProSadGuru.com