ProSadGuru.com

Zawilce - moja miłość ...

Na samym początku swojej kwiaciarstwa hobby, widziałem obraz luksusowe jasne kolory i obiecał sobie rosnąć tak samo! Co sądzisz, jakiego rodzaju zawilec lubił kwiaciarnia nowicjusza? To prawda, Anemone coronaria (Anemone coronaria).

Anemone, rosnące w słońcu

Wideo: Monamour: Moja miłość

Przed zakupem żarówek, czytałem o tego rodzaju wszystko udało mi się znaleźć. Nie powstrzymać przerażające historie doświadczonych ogrodników o wieńcowego rozkapryszenia anemon. Nie chciałem nasiona - długo czekać na kwitnienie! W lecie, w strasznym upale, I wykopali gleby, dodając do piasku, dolomitu i przesianej mąki popiołów - przygotowuje się do sadzenia jesienią. Zakup bulwy zawilec, stracił całą kontrolę nad sobą, chciał kupić wszystko, co masz na półce. Cóż, nie było jeden raz zatrzymany) wylądował bulwy jesienią, na początku października. Nigdy przed zimą nie wydaje mi się tak długo! Tak szybko, jak przyszła wiosna i zawilce kiełek pojawiły się światła, moja radość nie znała granic - it! A kiedy początek kwitnienia, nie mogę przestać patrzeć na dużą ich ulubionym, są piękne!

Anemone rośnie półcień

Wideo: Sergey Lyubavin - Moja miłość

Wiosna tego roku była na początku, kwitnienia rozpoczął się 9 kwietnia i trwała prawie do końca maja! Następnie liście zmarniałe i uschnięte w kwitnienia jesienią się ponownie, jest jednak znacznie bardziej skromne i liczba kwiatów i czas kwitnienia. Choroby i szkodniki w anemon, nigdy nie zauważył. W zimie nie kopać w górę, nawet ukrywała niczego. Podziwiałem jego żywy anemonowych do 3 lat, a wtedy nie jest piękna wiosna po prostu nie wymyślić. Vymerzli prawdopodobnie ma innego wytłumaczenia nie znalazłem.

Jak tylko przebudową stoczni, określić, gdzie znajdują się nowe łóżka, będę znowu można umieścić zawilca wieńcowego. Ale teraz idę do ogrzania jego osłonę termiczną na zimę, więc pewnie zimę!

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Zawilec wiosnaZawilec wiosna
Sadzenie zawilecSadzenie zawilec
Zawilec japońskiZawilec japoński
Dlaczego jej sadzenie i pielęgnacja zainteresowania zawilceDlaczego jej sadzenie i pielęgnacja zainteresowania zawilce
Zawilec leśnyZawilec leśny
Anemone castellated: kiełkowanie, sadzenie i pielęgnacjaAnemone castellated: kiełkowanie, sadzenie i pielęgnacja
Zawilec japońskiZawilec japoński
Anemone - sadzenie i pielęgnacjaAnemone - sadzenie i pielęgnacja
Rosnące zawilceRosnące zawilce
Królewski kwiat - anemonKrólewski kwiat - anemon
» » » Zawilce - moja miłość ...
© 2022 ProSadGuru.com