ProSadGuru.com

Lilie smutna historia

Dlaczego smutny? Ponieważ, niestety, większość z lilii, które można zobaczyć, jakie pozostały tylko na zdjęciach ... Rok przed upadkiem I wykopane cebulki, pomyśl o dużym bałaganie w ogrodzie kwiatowym. I byli na werandzie: lilie, tulipany, żonkile, krokusy i inne żarówki ... i kiedy koniec tygodnia wróciłem z moich róż były tylko skrawki skalach: rozradowany mysz zdecydował, że zostali zaproszeni na wystawne uczty. Cóż, nie wahaj się i zaczął - zaczął z smakoszy ...

Lilia żółta bulbonosnaya

I rosną lilie głównie azjatyckiej. Są mniej wymagających warunkach i jest znacznie lepiej zimują w naszych warunkach. Orientalne piękności wybredny i wybredni, z tym wszystkim, co pozostało tylko jeden - Starfighter.

Starfighter

I tu był zdumiewający zbiór Azji. Wśród moich ulubionych - Landini. Ja nie obojętny na czarny, ciemny fiolet, ciemny kolor wiśniowy i tym lilii bardzo lubiłem.

Landini

Delikatny i uroczy - Pink Vivaldiego i Renoira.

Vivaldi

Renoir

Ogólnie rzecz biorąc, niektóre odmiany róż są bardzo podobne do siebie. Na przykład, biały Apollo Navona i różnią się tylko w kolorze pręcików. Nie ma chyba specjalista będzie w stanie wymienić i inne funkcje, ale jest to puzzle z kategorii „Znajdź pięć różnic” :)

Navona

Wideo: bardzo smutna historia! Do łez! WIDOK WSZYSTKIE!


Apollo

Lily wygrywa Cannes delikatny koloryt, ale jej ton jest bardzo trudne do uchwycenia: zmienia się w zależności od oświetlenia i roślin, które są w pobliżu.

Cannes

Jasny Asiatik Pomarańczowy częściowo przypomina popularne w naszych ogrodach bulbonosnuyu lilia, ale jego kolor jest bardziej delikatna, chociaż, podobnie jak w Cannes Ciebie, w zależności od oświetlenia i wygląd jest postrzegany bardzo różnie.

Wideo: To bardzo smutna historia, do łez 😿

azjatycki Pomarańczowy

Miałem jeden frotte Lily - Fata Morgana. Jednak z jakiegoś powodu, specjalny Terry nigdy nie pokazał - może nie uprawiane, chyba, że ​​warunki się nie podoba ... Ale obok niebieskiego Ostróżka wyglądał luksusowe.

Fata Morgana

Przeżył tygrys pomarańczowy Tiger. Jednak „to piosenka nie tłumić, nie zabijaj”, mówią: w kątach liści utworzonych jej powietrze żarówkę, która, gdy dojrzały, i od razu odpaść przy każdej okazji do kiełkowania. Tak trudno jest stracić))

Pomarańczowy Tiger Tiger

Myślę, że moja nowa kolekcja, zacznę zbierać wiosną tego roku, nie będzie gorszy niż ten. I nawet teraz mam go, myszy nie da!

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Co my lilie!Co my lilie!
Orientalne lilie: tajemnice sukcesuOrientalne lilie: tajemnice sukcesu
Pielęgnacja i uprawa lilii z bulw na kwiatekPielęgnacja i uprawa lilii z bulw na kwiatek
Jak rosną lilie w krajuJak rosną lilie w kraju
Kiedy przeszczepione liliaKiedy przeszczepione lilia
Kiedy sadzić lilie w otwartym terenie na wiosnęKiedy sadzić lilie w otwartym terenie na wiosnę
Kiedy przeszczepione lilie w lecie, jesienią lub wiosną?Kiedy przeszczepione lilie w lecie, jesienią lub wiosną?
Dbanie o różDbanie o róż
Orientalne pięknoOrientalne piękno
Uprawa różUprawa róż
» » » Lilie smutna historia
© 2022 ProSadGuru.com