ProSadGuru.com

Heliotrop, wanilia pachnące

Wideo: Krwawnik (heliotrop) Sem. ogórecznik

I w lecie rośnie w przestrzeni aromatycznej kraj heliotrop, wanilia? Jeśli nadal nie masz jeszcze to jednoroczne, zima jest czas, aby kupić swoje nasiona w firmie nasiennej z dobrą reputacją.

heliotrop peruwiański

Wideo: Amouage "dia Kobieta" Dia kobiecie. Moja kolekcja perfum

Jest uprawiana głównie jeden rodzaj - czy peruwiańskie drzewo (Heliotropearborescens heliotrop syn. H. peruvianum) Z małymi, ciemnymi fioletowymi pachnące kwiaty, zebrane w kwiatostany corymbose. Kwitnienie obfite i długie. Kwiaty zawierają pachnący olejek eteryczny stosowany w przemyśle perfumeryjnym. 


Co ciekawe, Heliotrope znajdziesz w starych książek na kwiaciarstwa szklarni, ponieważ to wcześniej hodowano jak shtambovyh wieloletnie rośliny, które są również w stanie hibernacji w temperaturze + 8 ° C + 10

Wideo: Amouage "Ciel" Amuazh Siel. Moja kolekcja perfum


Heliotrop był jednym z 12 magicznych roślin Różokrzyżowców, która została oparta na medycynie Bractwa Różanego Krzyża. Wierzono, że roślina ta chroni przed wrogami, pomaga osobie zajmują wysoką pozycję, aby przejść dalej. Należy do znaku Lwa.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
HeliotropHeliotrop
Heliotrope: rośnie z nasionHeliotrope: rośnie z nasion
Zapachowe heliotrop kwiat ozdobią każdy ogródZapachowe heliotrop kwiat ozdobią każdy ogród
Peruwiański heliotrop (heliotrop peruvianumPeruwiański heliotrop (heliotrop peruvianum
Moja kolekcjaMoja kolekcja
HeliotropHeliotrop
HeliotropHeliotrop
Heliotrop kwiat: uprawa i pielęgnacjaHeliotrop kwiat: uprawa i pielęgnacja
Heliotrop na zdjęciu - symbol miłości i stałościHeliotrop na zdjęciu - symbol miłości i stałości
Biały obłok pachnącyBiały obłok pachnący
» » » Heliotrop, wanilia pachnące
© 2022 ProSadGuru.com