ProSadGuru.com

Zaprzyjaźnij się z molodilom

Film: Jak zaprzyjaźnić się z animatroniki pięć nigts na Freddy`s

Dzięki tej pięknej rośliny Zaprzyjaźniłem pięć lat temu. Kolega słyszał o moim śnie, aby uzyskać zjeżdżalnia Alpine, kupiony jako prezent kilka odpowiednie rośliny. Zanim przejdę do moich rąk „alpine” przez około tydzień spędził w mieszkaniu kobiety klientów. Podejrzewam, że nie musieli cierpieć w spartańskich warunkach. W każdym razie, Arabis, rozchodnika, a niektóre sklasyfikowania zarodek był po prostu przykro wzrok. Ale pulchna młode rozety liści porady Burgundia wyglądała bardzo obiecująco.

Rojnik murowy. Prywatne zdjęcia.

Film: Jak zaprzyjaźnić się z animatronics pięć nocy w freddy`s (część 2)

Trzej pierwsi członkowie „zestaw Alpine” bez powodzenia. Nie stój poległych na swych badań i zwiędły. Jednak młody bez najmniejszych problemów opanowali na miejscu. Nic dziwnego, że, być może, nazwa łacińska Semprevivum To znaczy „nieśmiertelna”.

Gniazdo I sadzone w słonecznym miejscu i na chwilę zapomnieć o parapetówkę. Zbyt dużo luzem zwykle kłopotów wiosna. Latem odmłodzony powoli dorasta i wypuszczać nowe liście.

Wideo: Zaprzyjaźnij się z wilkami. Pierwsza seria

Następnej wiosny pojawił-sadzonki wylot. propagowane Roślina ta bardzo szybko, pędy, które tworzą rozetę kule. I na początku trzeciego lato było dość długi bordowy łodygi.

rozkwit lekko rozczarowany: jasnożółtych płatków specjalne wrażenia nie są produkowane. Potem przejrzał leksykony, pospacerować w internecie i dowiedziałem się, że można wybrać odmiany z fioletowym, różowym lub białym puszyste kwiaty. Na zdjęciach, wyglądają świetnie.

Istnieją odmiany z atrakcyjną młodą bzu, różowym lub białych kwiatów

Jednak roślina jest ceniony przede wszystkim dla swojego pierwotnego kształtu. Poza wspólnym Młoda pokrycia dachowe, nadal istnieje odmłodzony pautinistoe z białym wzorem na liściach, przypominające pajęczynę.

Po kwitnieniu rozeta matka duży wyschły, ale nadal istnieje wiele młodych roślin. Wkrótce pojawiło się pytanie: gdzie można je dołączyć? Myślałem, że ze względu na „extra” gniazd można włączyć wspaniały bordyurchik. Przydatki sadzone na obwodzie okręgu wokół opuszczanym bzu krzak. Na nowym miejscu lubili, a granica teraz wygląda oryginalna.

Co innego byłoby wymyślić? Na przykład, roślina odmłodzony wzdłuż torów. I można tworzyć prawdziwe „Odmładzający” łąka. Gniazda powinny być sadzone na tyle daleko, że rosną i nie kolidują ze sobą. Tylko nie leń się wstępnie przygotować glebę - aby pozbyć się korzeni. Po tym wszystkim, nawet gdy liście są zamknięte, między nimi może jeszcze przebić się przez chwasty, które usunie trudne.

Granica młodych. Prywatne zdjęcia.

To ciekawe, że w zależności od lokalizacji i oświetlenie zewnętrzne wyloty mogą się nieznacznie różnić. Sunshine i piaszczysta, dobrze przepuszczalna gleba - idealne warunki. Właśnie w tym miejscu, byłem posadzeniu rośliny macierzystej. Wiosną i wczesnym latem, niektóre gniazda są przydzielane efektowny czerwonawe zabarwienie. Ale wokół bzu - Light półcień, a gleba nie jest zbyt suche. Ale, jak widać, w takich warunkach wylot skłonni tolerować, ponieważ wyglądają zdrowo i szybko rośnie. W tym przypadku kolor liści wydaje się nieco lżejszy, a oni sami nie są w ścisłym kontakcie ze sobą.

Wideo: ROZMOWA Z IVANGAEM !!! z EeOneGuy

dom Dla młodych też jest miejsce. Najważniejsze - aby zadbać o dobrym świetle (w przeciwnym razie roślina będzie ciągnąć się i tracą kształt kulisty) i nie pereuvlazhnyat gleby. Duży pojemnik można zrobić całą piosenkę za pomocą kamyczków lub muszelek. Molodilo będzie doskonałym towarzyszem dla aloesu lub kaktus.

Uważany jest za jeden z najbardziej bezpretensjonalny mieszkańców ogrodowych. W schronisku na zimę, i nie potrzebują nawożenia. Odnosi się do sukulentów, czyli roślin z rezerwy wilgoci w soczystych liści, więc podlewania młody nie trzeba.

Najmłodszy wśród roślin okrywowa. Prywatne zdjęcia.

Słynny botanik DG całym świecie KHessaĭon zaleca oddzielania i sadzenie sadzonek wiosna. Ja jednak przeniesiony do nowej lokalizacji w środku, a na koniec lata wylot dobrze zakorzenione, zasadzić je w luźnej glebie. Oto dobry zakup dla każdej strony, która podoba się jej pięknem i nie powoduje żadnych kłopotów ...

Można zapytać: co to jest o slajdy alpejskich? Szczerze mówiąc, tak długo, jak istnieje tylko w projekcie. Nie chcę myśleć, ale mam nadzieję, że wszystkie takie same pojawią się na miejscu w następnym sezonie wakacyjnym. I, oczywiście, dekoracja wzgórz Alpine będzie młody - rock róży.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Powojnik alpejskiPowojnik alpejski
Arabis AlpyArabis Alpy
Mszaków skalnica w alpejskim wzgórzuMszaków skalnica w alpejskim wzgórzu
Lady finger AlpineLady finger Alpine
Strausnik lubi cieńStrausnik lubi cień
Rockeries styluRockeries stylu
AlpinariumAlpinarium
Alpine pondweedAlpine pondweed
Alpine ClematisAlpine Clematis
Tsefalyariya alpejskieTsefalyariya alpejskie
» » » Zaprzyjaźnij się z molodilom
© 2022 ProSadGuru.com