ProSadGuru.com

Daylily wystawa w Moskwie

pokazy kwiatów stały się powszechne w Moskwie. Ale o jednym wystawy, odbywają się co roku, chcę rozmawiać szczególnie odnosi się ona do moich ulubionych kwiatów - daylilies.

Każdego roku w klubie „Moskwa Kwiaciarnie» na Novinsky Boulevard, mam w duchu wakacje, kiedy przyjdzie do daylilies wystawowych. Delight przytłoczony nowych produktów.

Organizatorzy - bardzo sympatyczny ludzie, czy są pytania, zawsze daję rady, mówią zarówno odmiany i techniki agronomii, będą dzielić się zawiłości i technik uprawy. Lubię regularne zaproszenia zagranicznych gości, którzy dają wykłady. Rok wcześniej, przyszedł właściciel hodowli belgijskiej przedszkola, opowiadał o trendach w doborze, w ubiegłym roku mieliśmy gości z Anglii, mówił także o gospodarzach.

Ogólnie rzecz biorąc, „żywność” nie tylko dla oczu, ale także dla umysłu. Nawiasem mówiąc, na wystawie można nie tylko zobaczyć, ale także kupić swoje ulubione odmiany.

Film: Wystawa "dAYLILIES" w muzeum im. Timiryazeva: różnorodność i piękno

Kilka zdjęć z ostatnich wystaw:
DAYLILIES wystawa w Moskwie

DAYLILIES wystawa w Moskwie

Film: Wystawa WCF koty: Kot Hodowcy krąg (Moskwa 9 - 10 kwietnia 2016).

DAYLILIES wystawa w Moskwie

DAYLILIES wystawa w Moskwie

Video: Jock Sturges zaskoczony zamknięciem wystawy w Moskwie

W tym roku wystawa bydut miejscu na 22-24 lipca oraz 31 lipca - 2 sierpnia w Novinsky Boulevard, budynek 22. Program zapowiada się degustacja potraw z daylilies.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Moje ulubione DAYLILIESMoje ulubione DAYLILIES
Wystawa tulipanów w Nikitsky Botanical Garden, 2015 - „feeria barw, uczuć i…Wystawa tulipanów w Nikitsky Botanical Garden, 2015 - „feeria barw, uczuć i…
Wystawa 15. Międzynarodowe Building 2011 kyivbuildWystawa 15. Międzynarodowe Building 2011 kyivbuild
Ufa otwarto wystawę kwiatówUfa otwarto wystawę kwiatów
Daylily dla naszego klimatuDaylily dla naszego klimatu
Daylily pinkDaylily pink
Wystawa rysunków - KievbuildWystawa rysunków - Kievbuild
Powielanie daylily wiosnaPowielanie daylily wiosna
DAYLILIES frotteDAYLILIES frotte
Szkice z międzynarodowej wystawy kwiatów aranżacji w Kijowie 13-15042010Szkice z międzynarodowej wystawy kwiatów aranżacji w Kijowie 13-15042010
» » » Daylily wystawa w Moskwie
© 2022 ProSadGuru.com