ProSadGuru.com

Podbródek: opis, powielanie, pielęgnacja, zastosowanie, zdjęcia, gatunek

2069588125730e8da9e07b8.82169535

Podbródek - rodzaj winorośli. Pomimo faktu, że ma wąsów, przywiązanie do wspierania się nie chce. Pędy roślin upadki okresowo, jak rosną, krawat do wsparcia. Ale to chyba tylko kaprys bujnie kwitnące aż piękno mróz.

Istnieją trzy rodzaje klas ogrodu - z różowych, fioletowych i białych kwiatów. Kwiaty są takie same jak w rocznym pachnącego groszku, ale bez zapachu. W wieku 3-4 lat rangi tworzy gęsty splot kwiatów i liści wysokości 2,5-3 m.

Uschnięte kwiaty tworzą cienką nasion pod z kropkami. W pełni dojrzałe strąki rozerwanie, rozrzucając nasiona w różnych kierunkach, ale self-seeding, ja jeszcze nie widziałem.

podbródek

Propagowanie przez podzielenie kłącza możliwe rangi na wiosnę. Ale wydaje mi się, że lepiej jest, aby rozwijać go z nasion na wiosnę. Siać bezpośrednio na stałą, która ma być słoneczne i gleby, pożądane jest - żyzna wapnione i dobrze odwodnione.

Sadzonki boją się mrozu, więc sadzenie lepiej nie spieszyć. Umieścić kilka groszek blisko. Sadzonki kwitną w drugim roku.

podbródek

Dla bezpiecznego zimowego jesieni ja wole nadziemnej części szeregach, a które żywił do jego korzeni.

Wiosną ziemi razem będzie wydawać nowe pędy roślin oraz bujne kwitnienie i długo nie długo czekać.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Podbródek myulkakPodbródek myulkak
Podbródek liściastePodbródek liściaste
Chmiel: opis, powielanie, pielęgnacja, zastosowanie, zdjęcia, gatunekChmiel: opis, powielanie, pielęgnacja, zastosowanie, zdjęcia, gatunek
Feverweed (eringium: opis, powielanie, pielęgnacja, sadzenie, wykorzystanie ogród, zdjęcie, odmian…Feverweed (eringium: opis, powielanie, pielęgnacja, sadzenie, wykorzystanie ogród, zdjęcie, odmian…
Rosnące szeregi pachnącyRosnące szeregi pachnący
GroszekGroszek
Vodokras: opis, powielanie, pielęgnacja, sadzenie, wykorzystanie ogród, zdjęcie, odmian i gatunkówVodokras: opis, powielanie, pielęgnacja, sadzenie, wykorzystanie ogród, zdjęcie, odmian i gatunków
Podbródek wiosnaPodbródek wiosna
Podbródek lasPodbródek las
Powój: opis, powielanie, wykorzystywanie, pielęgnacja, zdjęciaPowój: opis, powielanie, wykorzystywanie, pielęgnacja, zdjęcia
» » » Podbródek: opis, powielanie, pielęgnacja, zastosowanie, zdjęcia, gatunek
© 2022 ProSadGuru.com