ProSadGuru.com

V.v.vorontsov. Rośliny lecznicze.

Lekarstvenye rasteniyaTak jak obiecałem w poprzednim artykule, przygotowane dla was kolejną książkę na temat ogrodnictwa, które można pobrać lub przeczytać na linii bezpłatnie. To jest naprawdę najcenniejsza książka do użytku domowego. Nawet jeśli nie lubią Kwiaciarstwa poważnie i rośliny doniczkowe w domu - hołd dla tradycji lub dodatkiem do wnętrza, w „przewijania” Ta książka odkryje wiele o właściwościach roślin wewnętrznych. mianowicie, właściwości lecznicze rośliny rosnące w pomieszczeniach.

zioła doniczkowe

To prawda, Rośliny lecznicze - to nie tylko mieszkańcy pól, lasów, klombów, etc., ale zwykle „mieszkańcy” naszych parapetów. O właściwościach leczniczych roślin wewnętrznych i opisane w tej książce użyteczne. Ale, moim zdaniem, najbardziej wartościową rzeczą w nim - to nie tylko porady dotyczące uprawy i pielęgnacji tradycyjnych doniczkach ziół, ale także zalecenia dla hodowli w zamkniętych warunkach roślin leczniczych, które są nazywane wewnętrzna może być tylko odcinek (tymianek, lawenda, drzewo laurowe itd.). Więc zwycięzca książka Nagroda Państwowa, profesor, lekarz rolniczych. V.V.Vorontsova „NaukiUzdrawianie roślin doniczkowych„Będzie to prawdziwy unikat dla hodowcy. Patrząc w przyszłość, chcę powiedzieć, że nie jest to jedyna książka tego autora, które mam, więc będzie wkrótce do pobrania za darmo kolejna książka przydatna na krytym ogrodnictwo z prof Woroncowa.

Wideo: Dlaczego warto korzystać z grzybów leczniczych

Uzdrawianie roślin doniczkowych 0,00 KBpobieranie

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Stosowanie leku nostrzyka w tradycyjnej medycynieStosowanie leku nostrzyka w tradycyjnej medycynie
„Leki są rosnące w ogrodzie Echinacea”„Leki są rosnące w ogrodzie Echinacea”
Książka „bonsai drzewa z lasów w Europie”Książka „bonsai drzewa z lasów w Europie”
Rośliny lecznicze: aloes, pelargonie, kalanchoeRośliny lecznicze: aloes, pelargonie, kalanchoe
Rośliny lecznicze są zagrożone wyginięciemRośliny lecznicze są zagrożone wyginięciem
Książka „Hydroponika dla miłośników”Książka „Hydroponika dla miłośników”
Lecznicze właściwości skrzypuLecznicze właściwości skrzypu
Aromatyczne ziołaAromatyczne zioła
S.a.penonzhek. Cytryny na oknaS.a.penonzhek. Cytryny na okna
Zioła do kąpieliZioła do kąpieli
» » » V.v.vorontsov. Rośliny lecznicze.
© 2022 ProSadGuru.com