ProSadGuru.com

Instalacja ogrodzenie z recyklingu

Witamy, drodzy przyjaciele.

Nazywam się Marat, a to jest mój pierwszy artykuł. Dziś będziemy rozmawiać o tym, jak zainstalować ogrodzenie na ich letnim domku, przy użyciu surowców wtórnych. Jako materiał metalowej garażu użyto.

Film: Jak zainstalować panel ogrodzenia

Trochę tła. Mieszkam w Taszkiencie, stolicy Uzbekistanu. Dwa lata temu, wydano prawo zakazujące mają własne garaże. W kwietniu tego roku, nadszedł czas, aby zburzyć garażu. Zamiast sprzedawać do handlowców postanowił wykorzystać go jako materiał do budowy ogrodzenia na ich domku letniskowym. Tutaj jest demontowany garaż:

Ściany garażu zdemontowany

Film: Jak zainstalować ogrodzenie: Homestead Pomoc

Nie mamy żadnego doświadczenia w budynku, a jednak polegać na własnych siłach. Zdecydowaliśmy się rozpocząć instalację bramy ogrodzenia. W ten sposób robimy ostatni weekend. Na obrazku poniżej widać efekty naszej pracy - nowe bramy:

Zainstalowane drzwi

Naszym zadaniem było zainstalować masywną bramę na miejscu. Nie spawać. Używamy poziomy, ale nie koncentrują się na dokładności. Nasz plan był prosty elementarny: Ustaw ogrodzenie na swoim miejscu, a po szczeblach kontrolujących, spawanie drutu i mocujących. Nie koncentrują się na instalację bramy, ponieważ jest to przeszłość etap. Na naszym zadaniem dzisiaj - aby ustawić mur ogrodzenia. Oto stare mury ogrodzenia:

Ściany starego ogrodzenia

Najpierw musimy zacząć z dziadkiem demontażu starej bramy:

Demontaż starej bramy

Dla większej wytrzymałości, były przyspawane do słupków. Kupiłem dać szlifierki firmy Makita:

Bułgarska spółka Makita

Film: Jak zainstalować łańcucha link ogrodzenia

Nie rozumiem, rodzaje i cechy Bułgarów. Nigdy nawet pracował z młynka. Przy zakupie i marka kieruje się ceną. Nasze miasto jest bardzo często spotkać podróbki znanych marek. Należy starać się znaleźć dokładnie oryginalne. Mam oryginalne, dzięki moim bratem.

Ale wynik Bułgarów:

Wynikiem szlifierek

Jestem w trakcie pracy z młynka:

W trakcie pracy z młynkiem

Oczywiście, wiele z nich zauważył, że się mylę trzymać narzędzie, które nieprawidłowej pracy urządzenia. Nie mam doświadczenia, a ja starałem się pracować na intuicji i operacji logicznych. Dla mnie ważne jest, aby ekspertyzy przy wyborze szlifierki. Byłoby miło znać w komentarzach, jak go używać prawidłowo i swoim doświadczeniem z nim.

Kiedy rozpocząć demontaż instalacji ogrodzenia. Fundament ogrodzenia zostanie wylany po montażu i spawania w całym kadrze. W międzyczasie możemy umieścić bloki żużel i zmierzyć wysokość. Następnie arkusz ogrodzenia i umieścić na tacy bloków żużlowych. Mamy podnieść i ustawić w pobliżu najbliższej wiązkach arkuszy je trzymać razem i przykręcone. Mamy zamocowany mocno, jak to możliwe, biorąc pod uwagę, że w przyszłości będzie musiał dostosować poziom dla prawidłowej instalacji poprzez spawanie. Na poniższym obrazku - proces kotwienia:

Proces kotwienia

W słowy, okazuje się, wszystko jest płynne i łatwe. W rzeczywistości jest to bardzo trudne. A jeśli wziąć pod uwagę, że sposób pracy, można się zastanawiać, w jaki sposób wszyscy okazało.

Gdy wszystkie ogrodzenia po lewej stronie bramy przejść się po prawej stronie i ustawić bramę:

Instalacja furta

Zgadzam się, że wygląda okropnie. Ale mamy szlifierkę pędzla, a my zmniejszyć rdzy jak najszybciej.

szlifierki szczotkowe

Prace rozpoczęły się w 12-00. Dwukrotnie przerwana na obiad i odpoczynek. Zakończyliśmy instalację murów ogrodzeniowych do 18-30. Nie mamy czasu, aby zainstalować ściankę 2, ponieważ było ciemno. Ale jesteśmy w pełni zadowoleni z pracy i dusza może spocząć cicho.

Ale wyniki z pierwszego dnia roboczego: 

Wynik pierwszego dnia

Efektem podjętych dni

Następnego dnia obudził się zbyt wcześnie, rozpoczęła ostatni etap - do spawania. Akcja nadzorował „regular” spawacz który przybył poprzedniego wieczora. Rozpoczął przycinanie poziomów, wiele nerwów i spalania śmieci na stronach:

warstwy dopasowania

spawanie brama

furta spawanie

Podczas spawania, miał złe chwile. Nieco zrelaksowany zapominać, że mury ogrodzeniowe są trzymane w „dobre słowo” i musi mocno trzymać spawania. Trzy arkusze, skręcana, nie wytrzymał presji ze strony spawacza i zaczął padać na ulicy, ciągnąc cały płot. W tym momencie byłem pod ogrodzeniem. Udało mi się zatrzymać spadek, aż zabrakło asystentów i nie pomaga rzucić ogrodzenie ponownie bloków żużlowych. Cała procedura trwa więcej niż pół godziny. To był trudny czas, ale przyjemne wspomnienia w formie zabawnych historyjek do przyszłych spotkań. Chociaż może to skończyć się łzami ...

Zatrudnienie w dalszym ciągu 17-00. Zrobiliśmy wszystko, co planowaliśmy. Wyniki są uderzające. Wszystko jest trzymane mocno. Wszystko odbywa się z duszą. Obrazek poniżej wyników:

Wynikiem pracy dwudniowej

Z drugiej strony

Oczywiście, w ostatnim etapie, po zainstalowaniu fundamentu, wszystko będzie pomalowane. 

Chciałbym podkreślić pracę naszego spawacza i poznać zdanie publiczności na poziomie swojej pracy z maszyną do spawania.

Spawacz i jego dzieła

Podsumowując, praca przyniosła wiele pozytywnych emocji. Pomimo faktu, że nerwy „niegrzeczne” na każdym kroku, pracowaliśmy razem.

Wszystko, co jest planowane, wykonywane. Ogrodzenie zainstalowane doskonale. Bramy otworzy łatwo. Byliśmy wszystko zorganizowane i przeprowadzone prace - najlepszy motywator.

Będziemy ustawić podstawę do przyszłego tygodnia. Dziś zamówiłem ton żwiru i cementu. Nie wiemy, ile zarówno potrzebę, więc starają się obliczyć margines. Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób zostanie to zrobione pracy scenicznej, chciałbym zobaczyć go w komentarzach. Powiedziałbym więcej. To byłoby miłe i pomocne, aby zobaczyć swoje porady na temat wykonanej pracy. Wznieść się ponad siebie - najlepsze korzyści.

Dziękuję. Mam nadzieję, że do zobaczenia wkrótce!

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Jak zrobić „szybki” płotJak zrobić „szybki” płot
Jak zrobić ogrodzenieJak zrobić ogrodzenie
Kilka pomysłów na projekt ogrodzeniaKilka pomysłów na projekt ogrodzenia
Pozazdroszczenia los wiszących koszy w AngliiPozazdroszczenia los wiszących koszy w Anglii
Przygotowanie do malowania płotuPrzygotowanie do malowania płotu
Jak rośnie żywopłot w kraju?Jak rośnie żywopłot w kraju?
Wybór ogrodzenia daćWybór ogrodzenia dać
Elektroniczne ogrodzenie dla psa, za i przeciwElektroniczne ogrodzenie dla psa, za i przeciw
Zmienić ogrodzenie między lokacjamiZmienić ogrodzenie między lokacjami
Jak zbudować garaż z płyt warstwowych?Jak zbudować garaż z płyt warstwowych?
» » » Instalacja ogrodzenie z recyklingu
© 2022 ProSadGuru.com