ProSadGuru.com

Dworek w szwedzkiej prowincji

Wideo: Dom Wnętrze ogród wiejski dom w Szwecji Drzewa w Interior Interior design 2015

Na początku 2010 roku, bohaterowie naszej historii i Anna Nissen zdecydował, że za ich dorastających dzieci potrzebują miejsca w przyrodzie, gdzie byli w stanie jasno i radośnie spędzić lato. W związku z tym, że znaleźli się na skraju swojego rodzinnego miasta Gothenburg szwedzkiego małego domu na sprzedaż.

Dworek w szwedzkiej prowincji

„Najlepsze jest to, że nie są polowania na dobrą ofertę, to było po prostu miłość od pierwszego wejrzenia!” - mówi Annie o procesie zakupu. Właściciel pochopnie sprzedawane zrujnowany zawodnika, który, jak się wydawało mu się już, i nikt nie będzie zburzony. Ale Anna i Nisse nie zrujnuje taki piękny budynek. Aczkolwiek bardzo małe, ale zbudowany w tradycyjnym stylu szwedzkim.

Dworek w szwedzkiej prowincji

„Jednym z najważniejszych kryteriów zakupu był w niewielkiej odległości od domu. Dzięki temu jesteśmy w szczęście! Obszar, na którym nasz dom położony jest zaledwie 15 minut spacerem od naszego mieszkania, co pozwala nam szybko uciec na wolność, nawet w życiu codziennym ". Anna i Nisse jak poczucie, że ich mały riwiera tak blisko domu, a od końca kwietnia do początku października, prawie bezvylazno żyć w kraju.

Dworek w szwedzkiej prowincji

„Ten dom mnie uszczęśliwia za każdym razem wracam do niego. Nawet po 3-godzinnym separacji. To wygląda tak wspaniałego domu hobbitów! Myślałem, że do jego przywrócenia, musimy dużo pieniędzy. Ale okazało się, że moja matka była daremna zastraszani nam kłopotów. Przez kilka lat, mamy ustawione jako nigdy nie marzył na początku! „- mówi Anna.

Dworek w szwedzkiej prowincji

„To bardzo dobrze, że masz małą działkę koło dziko i jest szczególnie dobrze - jeśli masz dzieci. Chcemy rozwijać się w nich miłość, nawet - pragnienie dla natury, które prowadzone przez całe życie! Oba nasze dzieci mają więcej znajomych w tym regionie niż w mieście. W Göteborgu dzisiejsze dzieci są coraz bardziej wycofany i mały spacer. Kolejna rzecz - tutaj! „- dzieli Nisse.

Dworek w szwedzkiej prowincji

Wideo: szwedzkie domki - odzyskiwanie po powodzi

Kiedy Anna i Nisse kupił ten dom, to był niemal całkowicie niezamieszkane. Zniszczona, bardzo niewygodne, z jasnym pomarańczowym ściana papieru to nie wygląda wewnątrz domu swoich marzeń. „Nie było nawet pojedyncze drzwi, nie mówiąc już o meblach” - mówi Nisse.

Dworek w szwedzkiej prowincji

Kiedy starał się naprawić korzystania z tradycyjnych materiałów, starych mebli, które zostały zebrane od sąsiadów. Najciekawsze jest to, że para miała wcześniej żadnego doświadczenia, nawet w naprawie, nie że w odbudowie. Ale oni znaleźli wyjście z sytuacji!

Dworek w szwedzkiej prowincji

Ten Nisse mówi „jeden sąsiad, jesteśmy bardzo sprytnie rozmieszczone. On jest 70-letni dekarz był tak zadowolony, że przyjechaliśmy, że zaproponowano nam pomóc w domu. Cóż, poprosił go, aby pomóc nam w stropie dachu. Gdy skończyliśmy, zaproponowałem mu pełnego naładowania, jakby całkowicie wynajęty człowiek z zewnątrz. Ale powiedział, że jedyną rzeczą, może nas zapytać, jest fakt, że możemy dać naszym dzieciom biegać w swoim ogrodzie, gdzie jeszcze kącik dla dzieci, który został zbudowany dla niego wyrosła wnucząt. Jednak mamy już trzy lata nieprzerwanie podarować prezenty sąsiada - elektronikę, nową łopatę. I oczywiście, zawsze dzielić ze sobą półfabrykatów na zimę, a następnie wszystkich zimnych miesiącach dyskusji, że ktoś lepiej wyszło ".

Dworek w szwedzkiej prowincji

Tak, krok po kroku w kierunku renowacji Anna i Nisse. Co ciekawe, dzieci zajęło czynny udział, choć w tym czasie były nadal przedszkolaków! Anna poprosił ich, aby wybrać kolory dla krzeseł i stołów w jadalni, jak również między jednym a innym dywanie. Okazało się bardzo interesujące, a co najważniejsze - dzieci czują się ich zatrudnienie we wspólnym wysiłku i wkładu w rodzinnej firmie.

Dworek w szwedzkiej prowincji

Pierwsze dwa letnia Anna i Nisse i tylko myślał o dawaniu. „To była prawdziwa obsesja: naprawy, pędzel, farby, nowe szafki, przykręcić półkę, kupić haki, dowiedzieć się, co zrobić ze starymi schodami na poddasze. Jesteśmy całkowicie zanurzony w tym przypadku, prawdopodobnie więc wynik wyszedł tak dobrze „- mówi Anna.

Dworek w szwedzkiej prowincji

„Nasza największa inwestycja w tym domu - ten układ WC i prysznic. Zrobiliśmy tutaj pełną drenażu i przyniósł do domu wodę z własnych studni. Reszta po prostu malowane, malowane i ponownie pomalowane. B Meble zbierane przez znajome. "

Dworek w szwedzkiej prowincji

Kolejny projekt będzie w sypialni układowych dom dla dorosłych w małej szopie, które wyrosły dzieci do spania na poddaszu. Co nie jest hobby na całe lato?

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Ogród stworzony ze szwedzkim styluOgród stworzony ze szwedzkim stylu
Pokój Flower „szczęście kobiet”Pokój Flower „szczęście kobiet”
Ulubiony dworekUlubiony dworek
Jak zbudować dom z rękamiJak zbudować dom z rękami
Kwiaty stały się symbolem odrodzeniaKwiaty stały się symbolem odrodzenia
Mój ogród - moja „miejsce mocy”Mój ogród - moja „miejsce mocy”
Czy możesz nam powiedzieć o historii języka państwowego kwiatów?Czy możesz nam powiedzieć o historii języka państwowego kwiatów?
Dom naszych marzeń!Dom naszych marzeń!
W Szwecji znaleziono najstarsze drzewo na świecieW Szwecji znaleziono najstarsze drzewo na świecie
Całe kwiaty kraj położony na rynkach wietnamskichCałe kwiaty kraj położony na rynkach wietnamskich
» » » Dworek w szwedzkiej prowincji
© 2022 ProSadGuru.com