ProSadGuru.com

Ukaminnye tańca (bez perkusji

Jak mówią, polowanie Las niewoli.
Wyobraź sobie: zimny zimowy wieczór, siedząc przy kominku i patrząc w ogień, zostanie usunięty z jego otoczenia. Państwo i jego ciepły, dobrze, być może w tej spółce, można zaprosić kolejny kieliszek dobrej whisky lub koniaku ....
Kiedy jeszcze tylko kładzie fundament dla domu, to było robione stanowczą decyzję, że kominek tu być, choć niekoniecznie. Jak powinno być, jak patrzeć, nikt nie wyobrażał. Ale to powinno być, bo wtedy gdzie umieścić whisky? 
Pierwszy etap dano dość łatwo, został wybrany wkład kominowy (lub włóż, jak ktoś dzwoni), zakupione i pozostawione w stanie przechowywać przez okres sześciu miesięcy (okres zniżek ma chęć kupić coś niekontrolowanego)
W pewnym momencie zadzwonił telefon, a miły kobiecy głos przypomniał, że sumienie osoby, nawet jeśli jest to nabywca powinien być, i nadszedł czas, aby odebrać towar z magazynu, więc mieli nowy produkt, a magazyn powinien zostać zwolniony.
W sklepie, patrząc pęczek obkladov dla wkładów kominkowych, zdaliśmy sobie sprawę, że nic nie rozgrzewa duszę i pragnienie, aby dostać się do torebki nie jest absolutna. ALE ... Widzieliśmy zestaw specjalnych płytek kominkowych. Tak więc, płytki są kupowane, nie wkładać, w lewo, aby dowiedzieć się, jak ognia. Wspinać się w internecie, okazało się o to, co chcemy. I stąd idziemy. 

Określenia wielkości kominka. Wyglądało to mniej więcej tak:

Wideo: Bubnov i koń w płaszczu :)

zdjęcie
Wewnętrzna prostokąt - wkładka komin na zewnątrz - Wielkość strefy okolokaminnoy. 

Na piętrze, gdzie znajduje się kominek, kafelki.

Wideo: Odtwarzacze Bubnov Oceń CSKA w meczu z Zenitem

zdjęcie

Malowane rysunki ścian bocznych, i umieścić w warsztacie w produkcji, a sami w tym czasie poszliśmy szukać cegły. Wybrany, prawdopodobnie najbardziej brzydki, rozumiem, że podejście do pojemników można znaleźć i lepiej :)

zdjęcie

Więcej Nadchodzące dość pracochłonna praca: zgromadzenie cegła podłoże pod paleniskiem, a belki nad nim. Cegły były przewiercony otwór, jest umieszczona w metalowej pręta gwintowanego na końcach. Cegły były związane ze sobą w roztworze, a następnie pręt otwory wstawiono i dokręcić nakrętki. Po wysuszeniu otrzymanego roztworu tych wzorów.

zdjęcie

Do tego czasu byliśmy gotowi i wyładowcze formy (jeden z nich w tle cegieł)
Następnie udał się proces montażu.

zdjęcie
Lewa noga stoi prawo, to zniekształcenie obiektywu szerokokątnego.

Po instalacji zewnętrznej konstrukcji kominka, instalacja wkład kominkowy zniknął.

zdjęcie

I dalej kończąc.

zdjęcie

Cegła na ścianach bocznych było ciąć grubości i jest przymocowana do płytki zaprawy ogniotrwałej. Ściany są takiego rodzaju.
Dalsze prace przynieść ogień do stanu, miłe oko.
zdjęcie

Top został zainstalowany drewniane belki i pola.
Dziś mamy to:

zdjęcie

To tak, jakby wszystko było dobrze, ale może mieć coś do fib, ale może nie. Dobra ... Poszedłem do whisky, i będzie czekać na zimę ...

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Aby cietrzew wyrósł trzeba ciepłe letnie żarówkiAby cietrzew wyrósł trzeba ciepłe letnie żarówki
Chamedora lub neanta: Opieka w domuChamedora lub neanta: Opieka w domu
Rosnące imbirRosnące imbir
Kominek we wnętrzu salonuKominek we wnętrzu salonu
Kawałek mojego domu polanieKawałek mojego domu polanie
KominkiKominki
Kryty drzewa miłościKryty drzewa miłości
Niezwykły dar dla człowiekaNiezwykły dar dla człowieka
Dębowych beczkach whisky, wina, warzyć i innych napojów alkoholowychDębowych beczkach whisky, wina, warzyć i innych napojów alkoholowych
Polowanie marcaPolowanie marca
» » » Ukaminnye tańca (bez perkusji
© 2022 ProSadGuru.com