ProSadGuru.com

Jak zrobić ganek ulubione miejsce w kraju

Ze wszystkich pomieszczeń w domu często jest niedoceniane weranda. Wiele z nią robi banalną przechowywania narzędzi i odzieży, a drugi nie planuje specjalną dekorację pomieszczenia. Ale istnieje tak wiele opcji do zdobienia użyteczny i atrakcyjny pokój od tego pokoju.

№1 pomysł
lato jadalnia


Weranda jako letnia jadalnia

Najczęściej, jadalnia jest bardzo wygodne, aby umieścić grupę na werandzie lub tarasie plan domu. Jest blisko do kuchni z naczyniami i dla gości i dzieci, spacery w ogrodzie. Dywersyfikacji drewniane meble nie jest pierwszym młodzież mogą być świeże, jasne i modne malowanie.
Nie przeszkadzają w jadalni i wazon z kwiatami, rzemiosła i rysunków dzieci, może być nawet zdjęcie. Ważnym krokiem we wnętrzu usuwania farby może być zakup nowego włókienniczego w tym samym stylu do całego domu, w tym na werandzie.
można łatwo przekształcić go w miejscu, nie tylko dla spotkań towarzyskich z gośćmi, ale także do codziennego użytku na śniadania, obiady i kolacje. Jak często najpiękniejsze miejsca w domu, zastrzegamy „na święta”, z pominięciem normalnego życia w ich stronę. Ale nie powinno się odpoczywać, nie mamy nic wygrał - po prostu nadal czuć ściśnięte w ramach ich własnych.
Dlatego następujące porady na werandę - czego można go używać nie wymyślić, użyj miejsca słońcem tak często, jak to możliwe!

Numer pomysł 2
warsztaty twórcze


Weranda jako twórczego warsztatu (do szycia)

Wideo: Ulubione miejsce na wakacje w Dacha VERANDA

Marka przestrzeni werandą dla rzemiosła, ręcznie lub rysunek nie jest tak trudne, jak się wydaje na pierwszy artystów vzglyad.Dlya trzeba tylko sztalugach lub, jeśli wolisz - tabelę. Przydatne i szafka lub półka do przechowywania materiałów pod ręką. Kiedy nie można wystarczająco dużo miejsca wystarczy tylko jeden z półek ściennych. Jeśli masz małe biurko komputerowe, można wykorzystać przestrzeń dla jednostki systemu do przechowywania papieru, farb i wszystkiego innego.
Dla tych, którzy lubią szyć, przydatnych starą komodę, która będzie wygodna, aby rozwinąć tkankę. Ciekawym sposobem przechowywania ciągów będzie cyny z cukierkami lub ciasteczka i składany stolik pomogą zaoszczędzić miejsce, gdy maszyna do szycia nie jest w użyciu.


Numer pomysł 3
salon letni


Weranda jako letnia salonie

Kiedy wystarczająca powierzchnia werandzie może być dość pełny pokój - piękny i jasny letni salon, w którym można czytać książki i cieszyć się ogrodem przez okno.
Najważniejszą rzeczą w tego typu układzie pomieszczeń - skomplikowany system mebli tapicerowanych. może być konieczne, aby go zamówić. Nie martw się - to nie może być kosztowne. Wszystko, czego potrzebujesz - jest zbudowanie ramy położyć materac na nim (można nawet być taki sam, który jest używany dla jednego łóżka) i dodać poduszkę.
Nie zapomnij o przemyślane, może nawet kontrastowych, tekstylia. Że otrzymuje centralne miejsce w dekoracji sali

Wideo: MAŁA Jak czynią to miejsce ulubionym

Numer pomysłem 4
badanie


Weranda w biurze

Weranda może być idealnym miejscem, aby pomieścić biurko, a może nawet - miejsce dla komputera. Pokój ten może być również używany jako mała czytelnia, jeśli połączyć krzesła i półki na książki.
Głównym wygodę tego układu jest to, że nawet przy intensywnej pracy umysłowej, będzie nadal czuć się w naturze - słońce będzie świecić przez wiele okien i ptaki ćwierkają prawie ucho.
Gabinet potrzeb kraju nie jest dla każdego, ale jeszcze miejsce w domu jest zawsze przydatne - nie tylko napisać swoje wspomnienia, ale również położyć alfabetycznie pakiety nasion lub, na przykład, aby narysować plany na łóżkach.


Pomysł №5
pokój gier


Weranda jako zabaw

Z wystarczającą pragnienie może być weranda w domu ulubionego miejsca dla dzieci. Z trzech opcji do wyboru witryn gier odpowiednich dla wieku: najmłodsi będą wygodne poduszki na podłodze, a starsze dzieci są lepiej wyposażone w stół i krzesła dla dzieci. Nastolatków będzie wygodna sofa, na której przy okazji można umieścić i koja w postaci złoża-loft, jeśli wysokość sufitu pozwala.
Najważniejszą rzeczą w pokoju - zastanowić się, jak dzieci i dorosłych komfortowo. Jeśli masz ganek przy wejściu do domu, to lepiej, aby skłonić najbardziej aktywny obszar do gry w rogu drzwi na ulicę i do salonu. Zapewniają proste, ale głębokie półki do przechowywania zabawek - w przeciwnym razie nie będzie w stanie utrzymać nawet minimalny porządek w grze.
Najciekawsze dla dzieci do zabawy w lecie z materiału na żywo, więc pozostawić przestrzeń dla kolekcji kamyków, muszli lub kwiatów dla zielnika. Uczyć dzieci do natury, jak to możliwe i z pomocą robótek. Niech aplikację z liści i rzemiosła z materiałów naturalnych (żołędzie, kasztany i tak dalej. N.) będzie ich głównym zadanie domowe w kraju, zamiast telewizora i komputera.


Pomysł nr 6
dom ogród


Weranda w przydomowym ogrodzie

Jeśli masz dużą liczbę roślin, które są już stwarza problemy z dostępnością przestrzeni w domu, na lato może przynieść ich całą kolekcję na werandę. Kwiaty są z pewnością cieszyć się poruszać wskutek wspaniałego oświetlenia w nowym miejscu zamieszkania.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Tabela butelek winaTabela butelek wina
Kuchnia w stylu country: harmonia i komfortKuchnia w stylu country: harmonia i komfort
Dom: trzy projektyDom: trzy projekty
8 Pomysły Użyj formie w domku8 Pomysły Użyj formie w domku
Konstrukcja kuchnia z wykuszemKonstrukcja kuchnia z wykuszem
Pomysły na dekorowanie poddasza w krajuPomysły na dekorowanie poddasza w kraju
Dworek z rękamiDworek z rękami
Dzieci w tym kraju zrobić w ogrodzie?Dzieci w tym kraju zrobić w ogrodzie?
Jak zaplanować przestrzeń w małym domkuJak zaplanować przestrzeń w małym domku
Wnętrze dom w stylu country: komfort i spokójWnętrze dom w stylu country: komfort i spokój
» » » Jak zrobić ganek ulubione miejsce w kraju
© 2022 ProSadGuru.com