ProSadGuru.com

Bukiety i kwiaty na Walentynki

Wideo: Jak zbudować bukiet kwiatów Walentynki? Vytvoryashki

Bukiet Walentynki (Według magazynu „Kwiaty w domu”, luty 2013),

Marina Solyanov przez e-mail

W przededniu najbardziej romantyczne, ciepłym i wzruszającym wakacje - Walentynki - Chcę podzielić tajemnicę co to „walentynkę”, który swoją drugą połówką zostanie zapamiętany na długie lata.

Wielu z was zapewne widział piękne kompozycje kwiatowe w kształcie serca. Są one używane do dekoracji samochodów ślubnych, albo dać swoich bliskich, próbując za pomocą kolorów, aby wyrazić głębię swoich uczuć. Ale jeśli myśli, że aby zrobić taką piosenkę i można własne? Tak, to nie musi iść do kwiaciarni i wydać dużo pieniędzy. Nie warto wrócić być może z niezbędnymi materiałami.

Tak, trzeba róży, wody i kwiatów piany (lub, jak to nazywa, pioflor) do wytwarzania koloru serca. Ten ostatni można zamówić przez Internet, ponieważ ten produkt nie wszystko kwiaciarni. Lepiej jest wybrać gąbkę, która ma szczególne zdolności patelni.

Aby rozpocząć produkcję kompozycji należy zanurzyć podstawy pochłaniające wilgoć. Wlewa się wodę bezpośrednio do gąbki, która jest w misce i poczekać, aż do wchłonięcia. Dodać wodę aż pioflor dopóki nie wchłonąć. Jeśli zakupiono gąbką bez palety, a następnie moczyć go w dowolnym innym pojemniku i przechowywać w wodzie, dopóki nie spadnie na dno. Następnie wyjąć go i niech woda wypłynie.

Mając do czynienia z gąbką, rozpocząć wprowadzanie róże. Odciąć łodygi tak, że długość każdego ramienia róż był 0.5- 1 cm gąbki, usunąć kolce. Następnie ostrożnie włożyć łodygi do piany - blisko, kwiatu do kwiatu. Mogą uzupełniać prace liści, wstążkami i świecami. Nie ograniczaj swojej wyobraźni, tworzenia i mile zaskoczyć rodzinę i przyjaciół!

Christina Khorolskaya Tula

Wideo: Miłość bukiet. Zamówić kwiaty na Walentynki - SendFlowers.ua

Pewnego dnia zniszczyło moje relacje z moich bliskich, boją się odpowiedzialności. Wydawało się, że nic nie może być zmieniony, ale znalazłem siłę, aby ostateczną próbę odzyskania miłości. Przekonałem go, żeby przyszedł do mojego domu dla następnego połączenia. Przyszedł zły, ponury, a cały jego występ pokazał, że tolerować nie jest ustawiony ze mną. Ale potem zobaczyłem moje zdziwienie na stoliku - dwóch wysokich pięknego szkła, tkaniny ze sobą. Między statkami spalania płomienia świecy składającym się z dwóch połówek serca.

I nawet nie trzeba nic mówić: faworyta, by wierzyć w moich szczerych uczuć, a potem mi wybaczyć i zapomnieć o wykroczenia.

Aby skład, oprócz moich okularów i świece potrzebne rafia, 6 ciasne pąki róż, 2 herbacianych róż, chaber 2, 2 piwonia jest średniej wielkości i 6 zamknięte pąki tego samego kwiatu.

Początek procesu produkcyjnego I że podłączony przewód okulary nogi rafii (można użyć taśmy). I owinięty wokół nich, tak że w końcu przewodu okazało znak nieskończoności. Aby połączyć szklanki wygodniej jest po prostu umieścić je na stabilnej powierzchni i trzymając jedną ręką, zarówno statek, z drugiej strony, by zakończyć swoje nogi. Ruch ten wymaga pewnych umiejętności, więc nie zniechęcaj się, jeśli pierwsza próba nie działa. Następnym krokiem było stworzenie mini-bukietów. W tym Podzieliłem wszystkie kwiaty i obcisłe topy na dwie równe części i zacząć łączyć je ze sobą. W rezultacie, każdy pęczek składał się z trzech pąków róż, pąki trzy piony dwie nadmuchiwane na jednym antywirusowe i jeden pionu połączone konwencjonalnych gwintów. Kwiaty były gotowe do nurkowania w wodzie, którą wypełnione okulary. Oczywiście, przed rozpoczęciem pracy z kwiatami, ja odciąć ich łodygi do 5 cm. Wysokość zależy od wielkości swoich okularów, więc trzeba przyciąć łodygi tak, że bukiety i nie wypaść z pojemnika i nie wchodzą do niego.

Akord końcowy był świeca w kształcie serca, który jest najlepiej dostosowany do sytuacji. Oczywiście kompozycja była krótkotrwała, ale udało nam się zrobić zdjęcie z nim, a teraz przechowuje migawkę jako maskotka w naszym rodzinnym albumie.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Szczęśliwego Walentynki!Szczęśliwego Walentynki!
Walentynki: Jak zrobić niespodziankę drugą połowęWalentynki: Jak zrobić niespodziankę drugą połowę
Wiosna prezent dla bliskichWiosna prezent dla bliskich
Hindus dał swego ukochanego bukiet kwiatów 3000Hindus dał swego ukochanego bukiet kwiatów 3000
Szanowni Państwo!Szanowni Państwo!
Walentynki: Pomysły dla singliWalentynki: Pomysły dla singli
Dekoracji wakacje z kwiatamiDekoracji wakacje z kwiatami
Reklama kwiat firma - na Super Bowl gryReklama kwiat firma - na Super Bowl gry
Wystawa fiołków WalentynkiWystawa fiołków Walentynki
Azalea i „Valentine” - droga do sercaAzalea i „Valentine” - droga do serca
» » » Bukiety i kwiaty na Walentynki
© 2022 ProSadGuru.com