ProSadGuru.com

Kwiat Guzman

kwiat GuzmanKilka lat temu, idąc przez park im. Ostrovsky z dziećmi, zauważyłem, że wokół kwietniki ktoś umieścić dwa garnki z „resztek” kolorów. Ja, jako zagorzały amatorskim plantatora, nie może pozostawić je na śmierć. Kwiaty były w strasznym stanie, były trzy zwiędłe liście, kwiaty były różne w każdej filiżance. W pierwszej chwili nie mógł określić, jaki rodzaj kwiatów, nawet przerzucając encyklopedia ogrodnictwa, nic nie znalazłem. Więc postanowiłem zająć się nimi według własnego uznania.

Wideo: egzotyczny kwiat Guzman mikronów, część 1/2

Zdajemy sobie sprawę, kwiat

Pielęgnacja GuzmanPrzede wszystkim, kąpane każdy kwiat na starym ziemi, płukano w słabym roztworze nadmanganianu potasu i posadzone w ziemi świeżego, zakupione w sklepie kwiatowego. Podczas przesadzania roślin, zauważyłem jeden z kwiatów, nie było wrażenia, że ​​jestem bardzo dobrze zaznajomieni z nim, sporządzony na napięty trzech liści zebrane w gniazdku przypomina mi Guzman. Kiedy tylko zaczyna się angażować w Kwiaciarstwa, nie chronić swój pierwszy James L. Knight brak doświadczenia.

Jak dbać o Guzman

I miejsce przeznaczono na ten kwiat na parapecie okna wschodniego i zaczął obserwować ożywienie przybysza. Podczas ciepłym okresie letnim i utrzymać wysoką wilgotność w środku wyloty podlewanie ciepłą wodą. W warunkach naturalnych Guzman rosną na gałęziach drzew, a za pomocą wydłużonych liści zebrać krople deszczu w środku gniazda.

pokój podlewania GuzmanStopniowo, obserwując wzrost rośliny, zdałem sobie sprawę, że nie mylił - to był Guzman. Roślina ta należy do rodziny bromeliad. Kwitną tylko raz, a po kwitnieniu, roślina umiera, pozostawiając dziecko u podstawy sadzonek. usiedli, aby uzyskać nowe kolory.

W zimie podlewanie Guzman Tylko, gdy gleba wysycha i wylot do całkowitego wysuszenia i próbuje utrzymać temperatura spadła poniżej 16 ° C. Przy wysokiej wilgotności i w niskiej temperaturze jest szkodliwy dla roślin, może to spowodować wzrost pleśni. Teraz moim zadaniem było dać cały kwiat, tak on wyrósł. Na wiosnę, ja przeszczepione roślin w ziemi dla storczyków. W Guzman jest jedna funkcja wymaga gleby, która nie zawiera wapnia i torfu.

pokój Flower GuzmanPo pewnym czasie, zasilany Guzman słaby roztwór nawozu dla roślin wewnątrz, nawozy, jak również woda, Lila w środku wylotu. Więcej roślin nie jest zapłodnione. Wraz z pojawieniem się nowych liści, ja im Starłem kurz. Guzman Plus, to rzadko dotknięte przez szkodniki i leczenie podtrzymujące nie jest chory.

Więc kolejny rok minął, a na wiosnę po regularnym nawóz opatrunku, po kilku tygodniach zauważyłem, że w środku rozety liści pojawiła kolec. ja posypane Guzman w ciągu dnia, a wylot kwiatu suszącego ponownie nawadniano ciepłej wody bronić. Moja praca i oczekiwania zostały spełnione, Guzman dał mi kwitnienie, niech kwiat nie jest tak duży jak sprzedawane w kwiaciarni, ale ten kwiat jest uprawiana własnymi rękami, a ta nagroda jest mi bardzo bliskie.

Po kwitło Guzman pojawiła zrazy ubocznych. I dał rozwijać się trochę, a następnie oddziela się i przeniesione do poszczególnych doniczek.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Niezwykłe okolica GuzmanNiezwykłe okolica Guzman
Czy wiesz, jak dbać o kwiat GuzmanCzy wiesz, jak dbać o kwiat Guzman
GuzmanGuzman
Obchodzi Guzman w domuObchodzi Guzman w domu
GuzmanGuzman
Pielęgnacja GuzmanPielęgnacja Guzman
Właściwa pielęgnacja kwiatu Guzmán dać niezwykłe pięknoWłaściwa pielęgnacja kwiatu Guzmán dać niezwykłe piękno
Kwitnący kwiat pokój GuzmanKwitnący kwiat pokój Guzman
Guzman - home care egzotyczneGuzman - home care egzotyczne
Calamondin, Guzman i rhipsalidopsisCalamondin, Guzman i rhipsalidopsis
» » » Kwiat Guzman
© 2022 ProSadGuru.com