ProSadGuru.com

Moja biografia kwiat lub kwiat-virus

Och, jak ja chcę powiedzieć, że przyszedłem białe światło nie jest jeszcze na sobie koszulę i ceramiczny garnek na głowę i trzymając łopatę i trochę zielonej łodydze. W ten sposób narodził się gdzieś w raju (nie, lepiej nie jest konieczne, bardzo drażliwy) wśród krzewów róży, dobrze, niech i tak będzie, wśród lilii, ja przewijania w monstera liści, związany kwiat Medinilla i wisiał w kolebce winorośli szmaragdowych i zakręcony wokół kolibra i wtedy zdałem sobie sprawę, że rośliny będą połączone moje przeznaczenie ... to sny, wszystko jedno, bo nikt by nie uwierzył ... to jest konkurencja opowieści, a my mamy prawdziwe historie.

Ok, wróćmy do ponurej rzeczywistości. W ogóle, urodziłem się niezbyt zdrowe dziecko, a więc pierwszy z moich roślin, które zacząłem nienawidzić milczeniu były kłącze Oman, liść żurawina, rumianek, korzeń lukrecji i inne przysmaki tradycyjnej medycyny, która w dzieciństwie przyczyny tylko jedno pragnienie - to wszystko ciągnąć WC i zapomnieć o nich na zawsze.

Mieszkałem trzy domy: Byłem dzieckiem „nesadovskoe” i wędrował między dwoma babć i rodziców.

Rodzice rastyushek mieszkanie było dużo, moja matka hodowali je bez fanatyzmu, ale przez odwołanie nie odbyła. Sklepy z egzotycznymi nie było, więc zakład został ustawiony dla przeciętnego typowym sowieckim domu: brzoza, Grudniowiec, Euphorbia Mile, opuncja, Hoya, EPIPREMNUM, niektóre kaktusy, którego historia nazwa nie zachowały, parę fioletu, aloes. Cóż, coś na pewno zapomnieli - ci, którzy mnie uderzyć w świadomości dziecka. Wszystkie kwiaty zmarło wtedy, gdy przeniósł się do chłodu, w przeddzień Nowego Roku i dom zaczął być zajęte przez nowe, ale to już inna historia.

Wideo: Kwiaciarstwa

Babka ze strony matki kocha kwiaty tak daleko. Ona jest w domu cały pokój jest wypełniony sterty kolorach, ale najpiękniejsza była palma daktylowa, który jest jeszcze w dzieciństwie, matka posadzone w datę kamienia. Do mojego dzieciństwa wyrosła na suficie i wspiąłem się pod nią, opierając się wanny i usiadł na długi czas i marzyć o czymś, patrząc i dotykając jej szerokich liści pierzaste ... I pamiętam „cygańskie kolczyki” - tzw fuksja.

Wideo: kwietniki jego rukami.Klumby zrobić sami.Meget interessant blomsterbed

Babka kolorami ojca było trochę, ale pamięć jest zachowany, ponieważ jest regularnie wyciągnął drabinę i nakręcony z uchylnymi doniczkach szparagów, zwany „miotła” i brzoza, i zaciągnął je do łazienki na prysznic. Moja babcia była patologicznie czysto i kurz na kwiaty nie ponieśliby. Były też 3 kaktus, który wyglądał obojętnie w moim chodzeniu pod stopą stołowego. Są teraz, po śmierci mojej babci rosnąć.

W życiu roślin domowych, nie uczestniczy wiele. Jedynym powitalny mojego wirusa nastąpiło, gdy przeciągnąłem procesu Chlorophytum ze szkoły w wilgotnej chusteczce, uczciwie postawić go, ale on nie chce rosnąć. Cóż, nie podoba mi się. Albo nie wyglądał nasz dom mu, że kagańców jego „odejście” - historia milczy. W ogóle, żył tak więc przez kilka lat w „pięciu arkuszach - szósty nie spodziewałam” i rzucił korzeni. Ale każdego lata Wyjąłem wioskę. Lub wysyłane do Riazaniu dla matki mojej matki, lub zesłany do Volokolamsk do „dawania” do mojego ojca. Wcześniej ludzie nie zrobił zamorochivalis wczesnego rozwoju, dzieci ABC w pieluchach nie uczy o systemie Montessori nie są słyszalne, a podniesiony trudne: delyanochku wycięto, pomógł kopać i złamać gryadochki, sadzonki i nasiona w zęby - i wiele więcej! Pomidory, ogórki, rzodkiewki, rzepa, koper, morkovochka, buraki ... bardzo czarny, bardzo rozwodnione, wyeliminowani się, że jedzą. Fair. Plus działa na zwykłych plantacjach - Ziemniaki Hilling, zbieranie stonki ziemniaczanej, ten sam pielenie, etc. Z dziadkiem w lesie na grzyby, z babcią - na jagody ... Plus, świnie, kury, maliny z oddziałów i cebuli z ogrodu. Miód z uli dziadków i świeże mleko od krowy sąsiada. Jednocześnie jakoś niepostrzeżenie i zdrowie jeszcze lepsze. Iw ziemi lubił majsterkować. I zacznę czytać w ciągu 4 lat. Natura - nasza matka (i to bez ironii).

Dlatego sens dla wszystkich żywych istot i prowadzenia życia. Podobno we wczesnym dzieciństwie i Kwiaciarstwa wirus dostał się do mojego kruchego ciała.

Kiedy miałem około 9-10, matka nagle zainteresował się kaktusy. Pamiętam wystawę kaktusów, który wybraliśmy się z nim i pocztówek ze zdjęciami i opisami różnych rodzajów kaktusów. Teraz ten zakres nie zaskoczy nikogo - każdy z tych kaktusy kwiaciarni 50 gatunków, a następnie, na początku lat 90-tych był to przełom. Kupiliśmy kilka małych jednostek kaktus (5-6), starając się im rosnąć i kwitnąć. W żyjący Mammillaria pozostaje dziś mieszka z mama nigdy nie zakwitły. Matka szybko stał się nie kaktusy - jego ojciec zniknął, a 90 lat wszyscy pamiętamy, było konieczne, żeby mnie nakarmić, a nie kaktusy. Kaktusy się pod moim patronatem, ale jestem ciekawy i pożądane w tym czasie był lalką Barbie, nie kaktus. W ogóle, kaktusy stopniowo skopytitsya ... wirus zdrzemnął przez wiele lat.

Potem liceum, chłopcy, kolegium, praktyka .... Dziki wicher, gdy byłem w domu i coś prawie się stało. Następnie pracować ... To było wtedy, a obudziłem się wirusa. I rzucili się do sadzenia drzew i ogrodów do swojego biura, wszystko, co mogłoby nakłonić, żebrać, kraść, szczypta off itp Gabinet zaczął przypominać oddział Botanical Garden: Spiderwort, passiflory, Philodendron, maranta, begonia, euharis, EPIPREMNUM, gynura, Phalaenopsis, Dracena Sander, a ja nie pamiętam co jeszcze ... wtedy żonaty, emeryci i zwalnianych ponownie na wolność zimno i kwiaty nie są przeciągane z tyłu, i gdzie? ... wędrować wynajętego mieszkania, a nawet z niemowlęciem w ramionach, był euharis kwiatów, milkweed i belozhilchaty chamedora. Mąż i one kiedyś powiedział: „No, gdzie mamy Denham, sam gdzie mieszkać, a więc rzeczy do piekła, co jeszcze kwiaty? Tu jest mój dom, a potem rozwód. " Ostatecznie osiadł w stałym miejscu, choć jeszcze nie w domu, który marzył, a następnie wirusa długo glushimy okoliczności życiowych, takich jak antybiotyki, a sprang zabusheval z nową energią. Co to doprowadziło - sędzia dla siebie. Na zdjęciach, oczywiście, nie wszystkie kwiaty, ale mają coś do pokazania i coś pochwalić. Kiedy w końcu będę wymarzony dom, na pewno sprawiają, że pełnoprawnym ogród zimowy z urządzeń towarzyszących przez uwodnienie i temperatury wsparcia i zostały utrzymane do przyszłych uczniów do niego. Rzeczywiście, do czasu są one dość duże i piękne.

W poszukiwaniu informacji o niektórych kolorów, i wędrowałem na tej stronie i mój wirus wyrósł podwójne kwiaty. Więc teraz kwiaty.
I wreszcie uśmiechnąć: Szkic z życia. Rano rodzina śniadanie: akompaniament dziecka wymaga wiadomości kreskówki, moja mama nie znosi nadchodzącą reformę emerytalną i breathy mówi: „... i tu, w Europie,” mąż krzyczy, że Europa będzie pożerać się za liberalizmem, uważam kwiat encyklopedii. Wreszcie, patrzę w górę i zupełne, „Co ty argumentując? Fie na Europie. Spójrz, co luksusowy tacca !!! Gdzie to dostać „Wszystko milczy, niemy, w końcu mój mąż z podziwem mówi, wskazując na mnie:” Święty człowiek !!! "

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Moje małe osiągnięcia (kaktus Kalachik, winorośli, fioletoweMoje małe osiągnięcia (kaktus Kalachik, winorośli, fioletowe
Konkurs „Mój kwiat biografia”Konkurs „Mój kwiat biografia”
Mój łagodny balsamMój łagodny balsam
Dzieci PhalaenopsisDzieci Phalaenopsis
Drogi colors- drogi dobroci albo mój kwiat biografiaDrogi colors- drogi dobroci albo mój kwiat biografia
Spathiphyllum lub kałSpathiphyllum lub kał
Awokado jest moje egzotyczneAwokado jest moje egzotyczne
Pomóż uratować moje PhalaenopsisPomóż uratować moje Phalaenopsis
Moja zakorzenione elita ananasMoja zakorzenione elita ananas
Mój phalaenopsisMój phalaenopsis
» » » Moja biografia kwiat lub kwiat-virus
© 2022 ProSadGuru.com