ProSadGuru.com

Moje pierwsze Phalaenopsis

Wideo: reanimacji storczyków

Witam !!!! A będzie mi pochwalić Że było rozmawiać z kolorami, które mechtaesh. I ja to marzenie orhideyke-Phalaenopsis. A jak jakiś rastroilas. No naprawdę, ile można prosić? Po tym wszystkim, co zapobiega być bogaty tyle pożądana roślina? I nieplanowanych mam do epicentrum i oczywiście ciągnęło mnie do działu kwiatem ja z takich miejsc mąż wykopuje naciska Ale tym razem nie pojawił się z pustymi rękami wyciągnąć. Zostawiłem go z małym chłopcem, a ona zmywa rodzaj nawozu. Moje oczy są zaślepiony i nie mógł się spotkać ponownie. Na wyjściu nie ma jeszcze spełnione, ale wtedy mnie to uderzyło. Musimy wziąć !!!! orhideyku zaczął narzekać, że konieczne jest przynajmniej trochę coś tam podjąć. Mój mąż powiedział, trochę czasu, duża (na śmierć, więc z muzyką). I długo oczekiwana kwiat Kwitnie w pobliżu Chciałem tylko ją purpurowe floret A teraz bliżej widok z korzeni Proszę tych, którzy rozumieją w Falikov, powiedz mi, jak korzenie zdrowe i raskazhite kiedy i jak podlewać prawdziwy test. Jeszcze raz kupiłem nawóz dla storczyków, to jest tutaj Mam nadzieję, że dobrze. Zaleca się również mnie tam.

Wideo: Phalaenopsis Orchid. Lądowanie w szkle i pierwszego podlewania

Błagam dziewczyny pomóc nie zrujnować swoje marzenie Raskazhite co i jak w szczegółach, nie wiem nic o Falikov Umieścić go w oknie gdzie tylko słońce rano kilka godzin. Jeśli prawdziwy test nie jest zdefiniowana, gdzie prawdziwy test? W ogólnej pomocy !!!!!

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Zobacz, jak zostałeś zainfekowanyZobacz, jak zostałeś zainfekowany
Moje snyMoje sny
Phalaenopsis orchidea przeszczepPhalaenopsis orchidea przeszczep
BromelievyesaganachaloBromelievyesaganachalo
Długie poszukiwania Ochrony Phalaenopsis spełnioneDługie poszukiwania Ochrony Phalaenopsis spełnione
Pomóż uratować storczyka!Pomóż uratować storczyka!
Phalaenopsis. przeszczepPhalaenopsis. przeszczep
Orchid przeszczep, jak to zrobić prawo i nie powtarzać błędów początkującychOrchid przeszczep, jak to zrobić prawo i nie powtarzać błędów początkujących
Moje rośliny doniczkoweMoje rośliny doniczkowe
Cattleya, tsimbidum, Phalaenopsis Orchids w rozkwicie, wspaniały czas, 14 zdjęciaCattleya, tsimbidum, Phalaenopsis Orchids w rozkwicie, wspaniały czas, 14 zdjęcia
» » » Moje pierwsze Phalaenopsis
© 2022 ProSadGuru.com