ProSadGuru.com

Mój mały bonsai

Film: Mój pierwszy bonsai. Mój pierwszy bonsai

Film: Mój pierwszy bonsai Bead

Starają się rozwijać swoje bonsai postanowiłem Figowiec Benjamina. I jakoś to wszystko razem z nimi, istnieje kilka gatunków dobrze rośnie. Uczyłem się dużo literatury, aby spojrzeć na praktyczne fora są ludzie, którzy mogą ... pierwsza z faktem, że w plastrach z dużych sadzonek drzew, włożyć do wody. Kiedy niech korzenie, obsadzone. Ukorzenione sadzonki, zaczął dawać kiełki. I wybrać jeden, najbardziej wydajne, drugi posadzone razem w jednym naczyniu do innego eksperymentu. Mniej więcej rok później poszedłem do niego i przymocowany drut rozciągnięty gałęzie, tak że drzewko zostało wygięte do dołu, chcę być blisko stylu kaskadowym lub polukaskad. Regularnie klipów dużych liści, „ekstra” branże.

Bonsaychiku 5 lat, ale jak mówimy, rośnie więcej i rosną ... Z nim spędzam więcej czasu niż w innych kolorach: uważają, myślę, że zmiana, która pula go kupić ... przychodzi do głowy czyjegoś genialny frazę:”... tworzenie bonsai - ta komunia człowieka i roślin, które trwa dopóki jeden z nich nie żyje ... "

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Drzewo bonsai pielęgnacjaDrzewo bonsai pielęgnacja
Jak stworzyć kwitnący bonsai z japońskiej pigwyJak stworzyć kwitnący bonsai z japońskiej pigwy
BonsaiBonsai
Lemon prawie bonsaiLemon prawie bonsai
Rośliny przeznaczone do BonsaiRośliny przeznaczone do Bonsai
Skład bonsaiSkład bonsai
Ważne aspekty właściwej opiekiWażne aspekty właściwej opieki
Jak wybrać drzewo bonsai-sklepachJak wybrać drzewo bonsai-sklepach
Z tego, co możemy wzrastać bonsai piękne i wysokie?Z tego, co możemy wzrastać bonsai piękne i wysokie?
Jak rosną bonsai w domu?Jak rosną bonsai w domu?
© 2022 ProSadGuru.com