ProSadGuru.com

Hoya mięsisty

Dzięki tej niezwykłej rośliny, opowiem dużo drżącymi wspomnienia. Sadzonki voskovika lub bluszcz woskowy (poprawna nazwa Hoya) Ukradłem do szpitala, urodziła córkę. Hoya jest bardzo długi czas po prostu siedząc na ziemi, nie wyschły, ale nie pozwól nowych pędów. Zaledwie rok później zaczęła aktywnie rozwijać i rozwijać. Potem spędziłem trochę pracy detektywa preferencji woskowej bluszcz.

  • I Hoja różowa - roślina kosz, z pięknym, jak sztuczne kwiaty woskowe (dla mnie to była prawdziwa niespodzianka kwitnąć).

Wideo: Hoya mięsisty kwiat 2016 -forte Maurizio (2)

Hoya nie jest szkodliwe. Lubi umiarkowane podlewanie, mieszka niedaleko południowo - wschodnim oknie, ale nie nie toleruje cień, ale ma to negatywny wpływ na kwitnienie. Optymalna temperatura w lecie do około 25 stopni voskovika o tej porze roku moja Hoya posiada wyłącznie na zewnątrz.

Jeśli chodzi o zemlesmesi voskovika użyć torfu, ziemia liściastych i piasku w stosunku 3 do 2 i 1.

Wideo: Hoya mięsisty kwiat 2016 -forte Maurizio

Chociaż wilgotność nie wpływa na rozwój roślin, ale w zimie, kiedy w pokoju w tym ogrzewanie i suche powietrze, ćwiczę oprysków tygodniowy. Raz na jakiś czas Hoya bierze prysznic.

Najprostszym sposobem hodowli woskowej ivy - sadzonki. Wskazane jest, aby zrobić to jesienią lub wiosną. Do sadzenia sadzonki są wycinane z jednym lub dwoma parami liści i korzeni w ziemi. Posadzone w ten sposób roślina zakwitnie dopiero w następnym roku.

Hoya Nie trzymaj w sypialni, jej kwiaty mają silny zapach, który może vyznat ból głowy, nudności, zawroty głowy.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
HoyaHoya
Oto piękno!Oto piękno!
My Fair HoyaMy Fair Hoya
Hoya - szczególna ostrożnośćHoya - szczególna ostrożność
Hoya bella, wosk cudHoya bella, wosk cud
ZdjęcieZdjęcie
Hoya pierwszy kwitnieniaHoya pierwszy kwitnienia
Hoya kwiatyHoya kwiaty
Uprawa HoyaUprawa Hoya
Uroczy Hoya Artur KarnozaUroczy Hoya Artur Karnoza
© 2022 ProSadGuru.com