ProSadGuru.com

EPIPREMNUM, kto by pomyślał, że rośnie tak!

Dobranoc! Wreszcie, czas było trochę więcej, a teraz mam nadzieję podzielić się z wami wszystko, co chcieliśmy! W jednym z moich blogów Anna IRK zasugerował mi prawidłową nazwę moje rośliny EPIPREMNUM. Byłem tak (Teraz prawda jest trochę popyshnel i dorastał).

Jakież było moje zdziwienie, gdy podróżujesz w tym roku, w holu hotelu, widziałem tu takiego EPIPREMNUM, wydaje mi się, że jest tylko wielkość wiele więcej z tego, co rośnie w naszym kraju, w środkowych szerokościach geograficznych.

Następnie po prawej stronie, na skraju idzie, to nie wydaje się, ale wszystko inne, jakby tu spojrzeć bliżej na liście:

Co koledzy są kobiety, które tak wiele kwiaty podlewane. Małe kwiaty rosną szczęśliwy i soczysty. Te, tak zwane, winorośl, podświetlić hotel lobby! Wszystkie zdjęcia z nimi i robić zdjęcia z nimi.

Wideo: «Pampers pierwszy moment” Oświata Papieża do opieki nad dzieckiem. # Pampers_pervyemomenty

Ten widok od dołu

Wideo: GŁÓWNY PATRON zhidomasonskogo "PUTIN" i "MIEDWIEDIEW" CM. OPIS!

My, w środkowych szerokościach geograficznych, cierpią trochę rastyuhami, nawozić, do wody, do cięcia, aby związać się, szukając najlepszego dla nich miejsca w domu, a one rosną ledwo. Aw ciepłych krajach po prostu zalać i rosną tu są gigantów!

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
EPIPREMNUMEPIPREMNUM
Bezpretensjonalny EPIPREMNUMBezpretensjonalny EPIPREMNUM
EPIPREMNUMEPIPREMNUM
EPIPREMNUM?EPIPREMNUM?
EPIPREMNUM (epipremnumosobennosti pielęgnacja i konserwacjaEPIPREMNUM (epipremnumosobennosti pielęgnacja i konserwacja
W Dniepropietrowsku, nie było to hotel dla roślin i rybW Dniepropietrowsku, nie było to hotel dla roślin i ryb
Dzieci i doniczkowe zdjęciaDzieci i doniczkowe zdjęcia
Pokupochki październikaPokupochki października
Zdjęcie EPIPREMNUM miłe dla okaZdjęcie EPIPREMNUM miłe dla oka
Chcę podzielić się moim małym osiągnięć!Chcę podzielić się moim małym osiągnięć!
» » » EPIPREMNUM, kto by pomyślał, że rośnie tak!
© 2022 ProSadGuru.com