ProSadGuru.com

Dihondra sleeping beauty lub żaba podróżnik

Witam drodzy hodowcy!.

Film: Śpiąca Uroda / opowieści Charlesa Perraulta / bajki audio

I wiesz też, że istnieją cuda w świecie koloru? Dzisiaj powiem wam pewną historię.

Dihondra. Jedna nazwa już zavorazhivaet.A jeśli widzieliście tę roślinę, jest to niemożliwe, aby go zapomnieć.To jak widziałem jeden wodospad liści srebrny-zielony, chciał go rozwijać chudo.Bylo go 4 lata temu.Jak mówią. na łapacza i tras zwierząt. Sprzedaż, nasiona, nawet bardzo tanie w czasie, a w pakiecie 5 nasion.

Wideo: bajki audio dla dzieci / śpiące królewny / VA Żukowski

Znalazłem torebkę nasion. Nie mam je wyrzucić. służyć mi rodzaj katalogu kwiatów, zanim Internet nie był. a podsumowanie jest zawsze obecny na opakowaniach.Kupiłem. Ja siałem. Wzrosła o 2 rośliny. Ja i było to niewymownie szczęśliwy. Ale rosły przed powoli i świadomie,że wodospadu nie mógł marzyć. Ostatnio wiosną i latem naiskhode i dwa źdźbła trawy w doniczce, nawet sączyć tyanut.Byli kwiaty czy nie, nie wiem. nie widać. Jeśli do tej pory. tylko z lupą patrzeć. A nasiona zostały zamocowane.Kilka rzeczy zebrane i postanowił posadzić kolejny rok, licząc na cud. Niestety, nie było cudem. Nasiona nie kiełkują.Do dobra nie zniknie. Wylał tę ziemię do doniczek z innymi kolorami i bezpiecznie zapomnieć o nim.To taki wodospad, marzyłem. (Nie moje zdjęcie) Jechałem w tym roku Hippeastrum jego daczy do hodowli. Tiny bulbils-dzieci z semyan.I zemelku dodane do rozchwiania domu przyniósł starą kwiat. Nie mogłem uwierzyć własnym oczom w pierwszej chwili, kiedy zobaczyłem znajomą sylwetkę. Moneta pozostawia srebrzystym meszkiem. Joy nawet sfotografować zabyla.Nashla donica przeszczepioną i przyniósł do domu. Przez cały wiosną i wczesnym latem pielenia chwastów. nie było. A tu niespodzianka.A kto to jest wtedy? Śpiąca Królewna? Tak. Nasienie było w ziemi przez co najmniej 3 let.Ne brakuje i zgnił.

Film: Śpiąca Królewna. Kreskówki. bajki

Żaba podróżnik? Również tak. Zatoczył kraju iz powrotem. Jeśli przetrwać zimę. Następnie ponownie następujących wiosna iść. Chciałbym wodospad!To jest historia.

Z poważaniem, Nick.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Bonsai, pielęgnacji, utrzymania i wzrost w warunkach otoczeniaBonsai, pielęgnacji, utrzymania i wzrost w warunkach otoczenia
Niespodzianka od pomarańczowego ChlorophytumNiespodzianka od pomarańczowego Chlorophytum
Dekabrist optymistaDekabrist optymista
Dracena w moim domuDracena w moim domu
Dihondra hang-Downing niezastąpiony w projektowaniu ogroduDihondra hang-Downing niezastąpiony w projektowaniu ogrodu
Wodospad w ogrodzieWodospad w ogrodzie
Pozwolić mi przedstawić, hibiskus El CapitolioPozwolić mi przedstawić, hibiskus El Capitolio
Zacznij mój tsvetomaniiZacznij mój tsvetomanii
Cud natury i innych liliiCud natury i innych lilii
Pochodzący z bajkiPochodzący z bajki
» » » Dihondra sleeping beauty lub żaba podróżnik
© 2022 ProSadGuru.com