ProSadGuru.com

Kwiat z dzieciństwa

Wideo: Geranium - kwiat naszego dzieciństwa

Fuksji są klasy raznye.Rastsvetki, etc.

Cześć, dziewczyny. Brakowało mi strasznie. Pogoda była idealna, ciepło w czerwcu, sprzątania ogrodu. Widziany dosyć swojej galerii stron zdjęć i postanowił przerobić łóżka. Wziął je do miasta więcej, a wszystko przeszczepione kwiaty do nowej lokalizacji. To dzięki tobie mam motywację do restrukturyzacji na działce. W godzinach porannych, ulewny deszcz tutaj postanowiłem cię odwiedzić, aby zobaczyć, co nowego i dzielić się swoją radością.

Mój pierwszy był fuksja kwiat, który odziedziczyłem wraz z mieszkania z babcią. Bałam się oddychać na nią, tak powiedziała mi moja ulubiona nravilas.No kopnął wiadro, ze względu na jej doświadczenie opieki miałem.

Przez lata zawsze chciałem go kupić, ten kwiat i ten kolor, ale niestety. Fuksja były różne, ale tak piękne nie mogłem zobaczyć. A teraz na rynku kupił fuksja, sprzedawca obiecał, że kwiaty są białe, szukam.

Wideo: Delphinium kwiaty dzieciństwo

sam_0034_3.jpg Tutaj jest to dzień zakupu.

Piękne, ale chciałem się podwoić pąki, ale nie podoba.

Wideo: 10 uzbeckie hity z dzieciństwa w 4 minuty

Kładziemy kwiat stall nam radość. Wieść błyskawicznie rozprzestrzeniać wśród hodowców. Często spacer do kiosku opiekować się czegoś nowego. Pewnego dnia zobaczyłem ją .....

sam_0083_1.jpg Tutaj jest to miesiąc po zakupie.

Wideo: Kolor AUSTRALIA twórczej pracy w domu i zagrodzie

Kilka dni temu moja piękna podobała mi z jego podwójnymi kwiatami.

sam_0133.jpg I to niby blisko.sam_0134.jpg

To dlatego, że w ciągu całego roku, ale zachwyci nas przez zakręty, pierwszy, potem drugi.

Do widzenia. Tatiana.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Ciekawostki o roślinachCiekawostki o roślinach
Jak szybko rośnie fuksjaJak szybko rośnie fuksja
Fuksja pielęgnacjiFuksja pielęgnacji
Dlaczego fuksja dla reprodukcji i utrzymanie zainteresowaniaDlaczego fuksja dla reprodukcji i utrzymanie zainteresowania
Całkiem fuksjaCałkiem fuksja
Zdjęć Indoor rośliny i kwiatyZdjęć Indoor rośliny i kwiaty
Fuksja - pielęgnacja i rozmnażanieFuksja - pielęgnacja i rozmnażanie
Zdjęcia fuksja i pielęgnacjaZdjęcia fuksja i pielęgnacja
FuksjaFuksja
Moje wiadomościMoje wiadomości
» » » Kwiat z dzieciństwa
© 2022 ProSadGuru.com