ProSadGuru.com

Araceae numer czasy miłości!

Witam drodzy chłopcy i dziewczęta, miłośników i fanatyków pokoju i wszelkiego rodzaju różnych roślin !!!

Video: Justin Bieber - One Time

Dzisiaj chciałbym zwrócić uwagę na rodziny Araceae, w którym, oprócz znanych anturium Nam i spatifillyum zawierać znacznie więcej i wiele różnych wspaniałych roślin, które nie słusznie pozostawały w cieniu, kwitnienia i-Kobiet samca schastya- wiedzieć, tak, mam na myśli kogoś ?

A nawet jeśli nie mają one takie wspaniałe kolory, ale ich liście nie są porównywalne z liści anturium, z wyjątkiem klas -Hrustalny, konechno.Kollektsiya mój mały, ale cały czas mam ochoty jej uzupełnienia (byłoby to i co to!,), A co najważniejsze, że nasze pragnienia są zbieżne z naszymi możliwościami ... Więc spójrz, doradzić, komentarz, będę bardzo szczęśliwy!

Zacznę pokaz z najbardziej martwy i niedawno nabyte;

Spatifillyum Picasso.

Ten fantazyjny Towarzyszu prawie skończyło się w koszu, aż postanowiłem nie zepsuło ... koordinalno wyciągnięty z garnka, ociera wszystkie stare konopie i czy byłyby obsadzone powrotem. Pragnienie życia z nim, był silniejszy niż mój interwencji o rosnąć, ale pozostawia wszystkie te same wysusza i białą farbę na brzegach, chociaż rzadko podlewane, gdy dach jest już na pustyni pot ... Tego typu on-, dziwnym wyglądzie;

Dalej są Aglaonema ...

Różowy nie pokaże, to oglądaliśmy go jako kwitnących łóżku. Domino, nawiasem mówiąc nadal kwitnie i kwiat pachnie tolkoraspustivshiysya ...

Ten aglaonemka przyszedł do mnie z nią szkolnym palmed mnie rzucać ... tak, szczęśliwy ..., Tanya prostu wyrzucił, że zwymiotował coś ..., zabrać do domu, aby odzyskać od jakiegoś lepkiego materiału, myje, zasadzone w dobrej zemelku (bez podanej jeszcze pot-emisyjna), teraz rosną-z ziemi już otwiera nowe kiełkować. Imię to pełny, choć nie wiem, prawdopodobnie jeden z liści srebrny są długie i bardzo wąskie ...

Nazwa ta, Silver Bay, a drugi Friedman (tak, 2 sadzonki w doniczce, nie oh-lie nadal spatik zdecydował się rozwijać tylko wykopane korzenie i pozostawia puste ...) Dopiero niedawno, wyczuwając sprężynę, zaczął wykazywać oznaki życie i rozwój, nawet zniesione liści, ato smutne szmaty zwisające niczym płacząca Ivushka. Ogólnie rzecz biorąc, te dwie odmiany głównej aglashek, dorastają do metra ...

Innym kochanie, powróćmy znów dve- Zielone światło i król Syjamu. Również z dużej wielkości ... Żałuję, że posadzone 2 razem, konieczne jest ponownie przeszkadzać, a może nie, zobaczymy, choć zauważalne gołym okiem, że dominującym ... sekcja Green Light nieuniknione.

Że sam król siama- bardzo elegancką roślinę ... i od razu widzimy, że był nikt nie przeszkadza ...

Video: Guns N „Roses - November Rain

Gatunek przemienne, a także dużą dziewczynką i bardzo postrenkaya krasivenkaya! Nie, wszystkie są z odpisem, tylko do czasu, że żyłem, rosła w siłę i zdobyć siłę i pomaga sprężynę!

Maria prostak z tomnozelonymi liści.

Maria Cristina, jest jedna cecha-leaves zawinąć pod lub zaostrzyć.

Silver King, -davno była ze mną, wyglądać jak dorosły, więc nie martw się niepotrzebnie, Araceae nie lubi ingerencji w ich podnagotnuyu, potem długo czekać, więc nie trzeba dla nich nie jest konieczne podzielam pogląd bardzo długiego czasu, aby odzyskać. ..

Aglaonema Pattaya kosmetyczny, wzrost o prawie metr, rośnie bez żadnych problemów, nic trebuya- lub przestrzeni słonecznego lub dużą ilością wody lub spraye, nawet moi rzadkich ją na nim i pyłu nie siedzieć chtoli lub ona zużywa go?

Dalej znajduje się epiprenumy- neon, gdyby tej poprawki ...

Ten marmur, bardzo piękne, ale to naprawdę leje kolorze niebieskim, z rozbioru do 10-15cm. wzrosła więc do 6months w oknie północno-wschodniej, a 3 z nich - ciemności i zima ...

To EPIPREMNUM normalne, że 2-plus lat, sprężyna niemiłosiernie Mow go, a nie tylko na wiosnę ... oskubać stale do lepszych krzewów. On nawija na cykliczne wsparcie, wszystko zaczyna chylić lishnego- schludny.

Syngonium, ale potem nie wiem. Mam go od November żył, podane jako bezużyteczny ... Żal mi dla niego zostało zabrane. Jest on teraz stało się piękne i łysy wisiał bicz z jednym żółtym liściem na wierzchu.

Istnieje kilka singoshek, po prostu nie wszystkie z nich są wyraźnie widoczne. 2 duże jest różnorodny i zwykły zielono-im warto zametno..Tam krzew garnek dolny singoshkami-I pokazał im sortowania także z dżungli, ale przede wszystkim pot nadal wystaje różowy krzew Syngonium-on-a nie robić ...

Teraz Difenbachia ... Jest to prawdopodobnie najczęściej roers grade-Rudolf. Ona stała się jednym pniu, wyciąłem go i pozwól mu rosnąć w głównego pnia i pąki boczne był krzak. I jestem bardzo zadowolony z dłuższej przestrzeni powinna być mniejsza ...

A po drugie, zbyt davolno common-maculata, że ​​ona jest dorosła, jej 2 rok, niedawno przyszedł, a ona pochyliła się w połowie jak nie jest uszkodzony, zastanawiam .... Musiała umieścić wsparcia bambus, i można zobaczyć, gdy kij jest zablokowany lekko uszkodzone korzenie, ponieważ jest to 3 arkusze żółty i wkrótce miałem je usunąć., atomy są bardzo proste puszysty był prosto w dół do liści naziemnych były.

Zamioculcas-in common-drzewa dolara! Bulwiaste Araceae. Mam prawie zniszczony tej zimy, 3 oddziały odpadać, otgnili przed zimnem. I umieścić go na południowym oknie w piwnicy, i nie było bardzo ocieplony, zamrozić w -30, ale nie tam ... aż zauważył ciemną plamę na dnie jednej z gałęzi ... natychmiast przeszczepione i umieścić w ciepłym miejscu ale proces już wszedł na chwilę odwrócił negatywne 3 ogromne oddziały ...

I ostatni obraz-monsterka Alba, gdzieś w komentarzach ona również przedarł, ale z 3 liści, a teraz nie są już 6 rosną powoli !!! Musimy teraz umieścić swoje poparcie, atomy będzie krzywa.

Video: Tove Lo - Habits (Bądź High) - Hippie Sabotage Remix

Więcej w sklepie były nepokazanymi- Aglaonema Aurora, nie przechodzą kontroli twarz, wyróżnia się-straszne-piękny, nie ma potrzeby, aby cieszyć się nim do ciebie tej nocy, nie daj Boże, nie prisnilas.Takzhe 3 monsterki, dopiero zaczyna się rozwijać, aby spojrzeć na nie jest jeszcze że. I rumieniąc Philodendron, on wyrzucony z trybun na reanimacji i oklimatizatsii woli jest dobrej pokaże wraz z monsterkami.

Więcej informacji na temat okazji chcemy przypomnieć o swoim ogrodzie w butelce, a wynik jest bardzo dobry wszystko kalateyki dobrze ugruntowana i zaczęły rosnąć, liście wszyscy trzymać się !!!! Więc to ma sens dla szybkiego przyjęcia, podnieść roślin, zwłaszcza tych, które wymagają wysokiej wilgotności, w zamkniętych pojemnikach, takich jak akwarium!

Tutaj zapoznał się z moim Araceae dzwoniec, kocham je i nie ukrywać! I życzę wszystkim, aby mieć (jeśli nie jest obecny) co najmniej jeden aglaonemku, nie daje wiele kłopotów, ale będzie to doskonałe uzupełnienie wystroju i zielonej rogu !!!

Pocałuj swoje ciężko rzepę

Tatiana!pocałunek

R.S- Jeśli ktoś nie lubi moich żartów, przepraszam, nikt i nigdy nie chciał zranić, dobrze, jestem osobą, nie mogę bez humoru, jak okazuje się ... To, kim jestem ??? - Born na granicy z Kirgistanem, mieszka w Kazachstanie, mówię po rosyjsku, nazwisko hohlyatskaya, a mój mąż !!! Białorusi - jak się nie śmiać!mrugnięcie

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
SpatifillyumSpatifillyum
Rodzina AraceaeRodzina Araceae
Jeśli nie anturium kwiatyJeśli nie anturium kwiaty
Anturium, król kwiatówAnturium, król kwiatów
Podróż na flamingów kwiatowych i spojrzeć na miejsce narodzin anturiumPodróż na flamingów kwiatowych i spojrzeć na miejsce narodzin anturium
Jak stymulować kwitnienia anturiumJak stymulować kwitnienia anturium
Pomoc forum !!! Anturium, dendrobriumPomoc forum !!! Anturium, dendrobrium
Anturium - "Flower - serce"Anturium - "Flower - serce"
Anturium - kwiat miłościAnturium - kwiat miłości
Spotkanie z moim Rastishka: anturium, draceny i inne orhideykiSpotkanie z moim Rastishka: anturium, draceny i inne orhideyki
» » » Araceae numer czasy miłości!
© 2022 ProSadGuru.com