ProSadGuru.com

Ananas champaka- moja egzotyczna

Wideo: Ananasy BROOCH Glina Polimerowa MASTER CLASS ANNA Oskina

Dobry czas dnia moi kibice!

Film: Jak pięknie cięte ananas! Dekoracja z ananasem! Dekoracje z owoców! Dekoracja z owoców!

Wyobrażam sobie moją pracę nad konkurencją. Głównym bohaterem w swoim Ananas campaka. Wielu zapewne powie: tak, co jest egzotyczne w naszych czasach. Może i tak, ale kiedy zobaczyłem tego lata mała roślina ananasa (a ja mieszkam na Syberii) nie mógł się oprzeć i kupiłem. Muszę najpierw zbadać, dlaczego ta myśl z nim widząc owoce ananasów w sklepie, a także z jakiego rodzaju palmy został usunięty. W rzeczywistości jest to roślina zielna, bromeliad rodziny. Bardzo mało wymagające w opiece. Lubi słońce, podlewane toplenkoy vodichkoj czasami dodać trochę kwasu cytrynowego, czytałem, że jak kwaśne gleby

. Suszonych liści wskazówki są obcięte nożyczkami.

Plodik zauważalnie wzrosła ananasa aż żal mi kwitnienia nie widać. Radykalne odrosty wzrosła także ich plany nadal siedzieć. I dać z siebie wszystko, bo ananas jest symbolem gościnności, a jeśli dasz komuś to znaczy jesteś doskonałość

Film: Moje perfumy

Nie jest to egzotyczne? Kiedy okno jest

Nawiasem mówiąc angielski nazvanieananasa ananas pochodzi od hiszpańskich konkwistadorów, który powiedział, że roślina wygląda jak szyszka.

Filmy: My Collection Fragrances | Jak zapach szczęścia?

Oto historia o moim guzek. Twój Katya

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Jak sadzić Pineapple - małe sekretyJak sadzić Pineapple - małe sekrety
Ananas, jako roślinę doniczkowąAnanas, jako roślinę doniczkową
Jak rosną ananasy w naszych szerokościach geograficznychJak rosną ananasy w naszych szerokościach geograficznych
Indoor grow ananasIndoor grow ananas
Rosnące wewnętrzne i dekoracyjne ananasy, dbając o rosnącej ananasaRosnące wewnętrzne i dekoracyjne ananasy, dbając o rosnącej ananasa
Proste rosną ananasy w domuProste rosną ananasy w domu
Ananas, egzotyki w oknieAnanas, egzotyki w oknie
Jak rosną ananasyJak rosną ananasy
Porady jak zasadzić dom ananasPorady jak zasadzić dom ananas
Uprawiamy ananasa w domuUprawiamy ananasa w domu
» » » Ananas champaka- moja egzotyczna
© 2022 ProSadGuru.com